Gdzie oglądać Goosebumps: Haunted Halloween online?

TV-Maniak 15 listopada, 2018 Widoki 528

W filmie “Goosebumps 2: Haunted Halloween” para dzieci zostaje zaatakowana przez armię halloweenowych dekoracji, kostiumów i słodyczy.

“Teraz przeżywamy historię” Goosebumps “. – pyta jeden z nich, na wpół wystraszony, ale na wpół podekscytowany, jak każdy fan wielkiej popularnej serii książek.

Gdzie oglądać Goosebumps: Haunted Halloween online?

“Goosebumps 2” to przebojowa kontynuacja hitu na rok 2015, nawiązująca do nowej grupy dzieci, ale nosząca ten sam sens Halloweenowej zabawy i psoty jak oryginał.

Sonny (Jeremy Ray Taylor) i Sam (Caleel Harris) to dwaj wyklęci w gimnazjum w mieście Wardenclyffe z nowopowstałą działalnością szperania. Podczas sprzątania przerażającej starej rezydencji natrafiają na niedokończony manuskrypt R.L. Stine’a, który ożywia Slappy, manekina brzuchomówca od tyłu, z groteskowym uśmiechem gospodarza z pierwszego filmu “Goosebumps”.

Slappy wykorzystuje swoje magiczne moce, aby uwolnić wszystkie rodzaje Halloweenowego heksu – to w końcu film familijny – na Wardenclyffe. Wkrótce atakują gumowate niedźwiedzie, a potwory uciekają na ulice.

Jack Black powraca do roli Stine’a z pierwszego filmu; nie jest jasne, czy on również wydaje Slappy, ale na pewno brzmi jak on. Wraz z jego rolą w obecnym “Domu z zegarem w jego ścianach”, Czarny ma rynek zapędzony w horror dzieci.

“Haunted Halloween” jest bardziej żywy i inteligentny niż “House With a Clock in the Walls” i bardziej doświadczony w sposobie grania z materiałem źródłowym.

Wendi McLendon-Covey, Ken Jeong i Chris Parnell zapewniają wystarczająco dużo śmiechu, aby zapewnić dorosłym rozrywkę, podczas gdy rozwijają się różne sposoby dziwactwa. “Dzieci spadają z nieba?” Black-as-Stein pyta, jak nastolatka spada z rzadkiego powietrza. “Moja praca tutaj jest skończona.” Wykonano także pracę “Goosebumps 2’s”.

Categories

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa