Gdzie oglądać 6 Underground Online Lektor PL ? CDA/ZALUKAJ/FILI.CC/NETFLIX

TV-Maniak 15 grudnia, 2019 Widoki 1148

W dawnych czasach, tj. W 2017 r., Musiałeś udać się do lokalnego multipleksu, aby zobaczyć przebój Michaela Baya. Znasz typ filmu, o którym mówimy: eksplozje, roboty, zdjęcia trwające 0,003 sekundy, rzeźbione kolesie, gorące laseczki. (Nie „mężczyźni” i „kobiety”. W filmie Michaela Baya nie ma takich rzeczy jak mężczyźni i kobiety. Tylko rzeźbione kolesie i palące gorące babes.) Ponieważ jest to obecnie 2019, ale my – przez co rozumiemy kino filmowe dla miłośników kultury, faceci w czapkach bejsbolowych odwróconych od mamy – mogą zalogować się do Netflix w piątek i voila, jest nowy film od reżysera Transformers / Bad Boys w serwisie streamingowym, gotowy cię zabawiać lub przynajmniej pomóż zabić komórki mózgowe i trochę ponad dwie godziny. Nie musisz nawet opuszczać kanapy. Co za czas na życie.

6 Underground Online Lektor PL

Gdzieś na opuszczonym, mocno umeblowanym lotnisku na pustyni w Kalifornii znajduje się sekstet „duchów” – ludzi uważanych za zmarłych i którzy porzucili swoje stare życie – które działają jako niezależna, elitarna jednostka bezpieczeństwa globalnego. Nie odpowiadają rządowi. Nie mają chrześcijańskich imion, odpowiadających jedynie na ogólne uchwyty (Hitman, C.I.A. Spook, Skywalker) i cyfry (3, 6, 4, 2). Ich lider jest znany po prostu jako miliarder (Ryan Reynolds). Ci mężczyźni i kobiety latają dookoła świata do malowniczych metropolii i politycznych hotspotów – choć zawsze wydają się pozostawać w nadmiernie oświetlonej otchłani, którą można nazwać „obszarem zatoki” – i naprawić to, co nr 1 określa jako najgorsze z najgorszy.
A po utracie członka podczas misji we Florencji we Włoszech zespół rekrutuje byłego wojskowego snajpera (Corey Hawkins) jako numer 7 (jak koszulka gwiazdorskiego gracza, twój numer zostanie wycofany, jeśli kupiłeś farmę ) i ustawia cel na następny cel. Jest dyktatorem, który rządzi fikcyjnym krajem Turgistan, i ma zwyczaj gazowania własnego ludu i dobrych Samarytan, którzy zakładali prowizoryczne szpitale. Tak więc grupa, uzbrojona tylko w gigantyczny arsenał, bezgraniczny budżet i umiejętności sportów ekstremalnych, wymyśliła plan, aby … um … um …
OK, więc słuchaj: naprawdę nie ma sensu opisywać, co się dzieje, jak, kiedy, i dlaczego. To nie jest film fabularny. To nie jest „kino”, a może to, kto kurwa już wie? To jest film Michaela Baya. To tak, jakby ktoś wielokrotnie szturchał cię w te części mózgu, które rejestrują zwykłe doznania, i wciąż wali młotem, dopóki linia śliny nie spadnie z wywróconej wargi. Rozumiem. Ty też. Nie będziesz go oglądać. Albo będziesz go oglądać i albo potępić śmierć całej zachodniej cywilizacji, albo wznieść pięści w powietrze. To kolejny katalog bielizny pokrytej rzezią. Oboje znamy ofertę tutaj.

Tak więc, w duchu 6 Podziemia, po prostu wypiszmy losową wiązkę elementów, z których wszystkie są uwzględniane w filmie, w kolejności, w jakiej mogą lub nie, w kolejności, w jakiej się pojawiają lub do których się odnoszą; podobnie jak sama rzecz, sposób spożywania składników nie ma znaczenia. Liczy się tylko to, że jest tego dużo i jest bardzo głośno. Spowoduje to albo odepchnie cię, albo zmusisz do szukania zdalnego JAK NAJSZYBCIEJ. Więc:

Pistolety Ferraris. Cycki Tyłek. Bum. Huk. Pow. Galeria Uffizi. Flagi Parkour. Headshots Mélanie Laurent. Las Vegas. Luksusowe jachty. Dave Franco. Piszczenie gitar. Czerwony Byk. Lavazza. Kapitan Morgan Rum. DZIĘKI. Więcej wybuchów. Granaty Magnesy 8 mil. Bliski wschód….

…Ściernisko. Stosunek w stylu pieska. Manuel Garcia-Rulfo. Drapacze chmur. Baseny. Wyjdź z ran. Wspinaczka skałkowa. Paryscy barmani. Bielizna stringi. Ryszard III. Śmiech gazu. Wypadki samochodowe. Towarzysze drogie. Zabójstwa Björn Borg. Portishead. Małe dzieci. Dubstep. Ten „whoa-whoa-whooooaaaa-whoooooooooaaaaaaaa-oooooooaaaaaa” uczestniczy w popularnych hymnach jock-jam…
… Deadpool (lektor). Samoloty Rewolucja. Apartamenty typu penthouse. Ziplines. Walijskie ramiona. Krótkie sukienki. Neonowa zieleń. Biceps. Rozbite szkło. Bomby Trzonowce Snark Szkockie akcenty. Brak związku. Ksenofobia. Seksizm. Auteuryzm (Wulgarny). „Merica.

Categories

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa