O nas

Kim jest ekipa portalu TV-Maniak ?

Tak jak i zapewne wszsycy oglądający jesteśmy fanami zarówno srebrnego ekranu jak i tego złotego. Filmy i seriale to nasza pasja i sposób na rozrywkę. Część z nas, w sposób profesjonalny także zajmuje się kinematografią, jednak pragnąć zachować anonimowość – nie chcielibyśmy ujawniać zbytnio szczegółów dotyczących poszczególnych osób. Jednak na potrzeby tejże podstrony możemy zdradzić, że nad stroną pracuje 5 osób, a mianowicie:

  1. Reżyser – Zajmuje się administracją, wyszukiwaniem aktualności filmowych.
  2. Scenarzysta – Programista, który wdraża nasze rozwiązania i innowacyjne metody udostępniania publikacji.
  3. Recenzentki Dwie – Dziewczyny, które zajmują się recenzowaniem i pisaniem opisów filmów i seriali dla naszego serwisu.
  4. Researcher – Ostatnia ale nie mniej ważna osoba, która dodaje do naszej bazy nowe odcinki, seriale jak i filmy.

Bez względu na to jak ‘nazywamy się’ łączy nas fakt, że chcemy rozwijać TV-Maniak dla każdego odbiorcy, gromadząc największą bazę filmów i seriali w Polsce. Znamy swoje ograniczenia i limity ale wierzymy, że bez problemu uda nam się stworzyć wyjątkową społecznośc oraz byc może wychować kolejne pokolenie krytyków filmowych, którzy bez skrępowania mówią to co czują, a nie to co powiedzieć wypada.

Filmy, które chcemy dodawać do naszej bazy to filmy online z lektorem, ponieważ uważamy za Mikołajem Rejem iż „Polacy nie gęsi iż swój język mają”.

Zachęcamy do zarówno publikacji, komentowania jak i partycypacji w rozmowach na grupie fanpage czy forum (o ile ono powstanie).