Gdzie ogląda Grinch 2018 online

TV-Maniak 21 listopada, 2018 Widoki 888

Oto idealna, animowana komputerowo wakacyjna zabawa dla dzieci w każdym wieku – najlepiej poniżej piątego roku życia, kiedy jasne, wirujące kolory są wszystkim, czego potrzebujemy, aby nas rozproszyć. Starsze dzieci są skłonne do sceptycyzmu. I każdy, kto przekroczył wiek uprawniający do głosowania, może być poważnie ukamienowany, aby go połknąć. Nie zrozumcie mnie źle: nie chodzi o to, że tej historii nie da się zrobić poza klasyczną książką Seussa z 1957 roku. Złotym standardem pozostaje nikczemna kapryśna telewizyjna wersja z 1966 r. Od reżysera Chucka Jonesa, z nieprzyjemnym, paskudnym Borisem Karloffem, wyrażającym średnią, zieloną machinę nienawidzącą Bożego Narodzenia. A najnowszy Grinch nie jest tak nieznośny, jak akcja Rona Howarda z 2000 roku “Jak grinch Stole Christmas z Jimem Carrey’em hiperwentylującym się (nie nazywajcie tego aktorstwem) jako G-man.

Gdzie ogląda Grinch 2018 online

Ta nowa wersja od Illumination Entertainment – najbardziej znanego z Despicable Me and Sing – dodaje godzinę wypchania filmowi, który ma na celu obrażenie nikogo lub pozostanie w pamięci więcej niż kilka sekund po tym, jak go zobaczysz. Grając tym razem w Grinch, Benedict Cumberbatch, genialna brytyjska gwiazda Sherlocka Holmesa, używa amerykańskiego akcentu. Co nasuwa pytanie: dlaczego nie zatrudnić amerykańskiego aktora? Czy Bill Murray i Bill Hader nie byli dostępni? Tylko mówię’.

W każdym razie Grinch jest nadal zielony, ale w jego najnowszej inkarnacji jest mniej znaczący. Ci, którzy spodziewają się, że Cumberbatch doda trochę dr Strange do jego ujęcia doktora Seussa, będą bardzo rozczarowani. Reżyserzy Scott Mosier (debiutujący w filmie fabularnym) i Yarrow Cheney (Sekretne życie zwierząt) grają bezpiecznie w kolejce. Tak, będzie ubierać się jak Święty Mikołaj, aby ukraść wszystkie gadżety. Ale jak zrobić z tego cały film?

Nie, więc scenariusz Michaela LeSieura i Tommy’ego Swerdlowa przynosi dopełnienie. Grinch dostaje opowieść, aby wyjaśnić, jak się grinchy. Aby go jeszcze bardziej uczłowieczyć, jest Cindy-Lou Who (głos Cameron Seely), uroczy tyke z jedną prośbą o “Świętego Mikołaja” (no wiesz, kto w przebraniu): Stwórz lepsze życie dla jej ciężko pracującej samotnej mamy ( Rashida Jones). Spróbuj sprzeciwić się temu.

Aby dodać do nowoczesnych elementów, o które nikt nie prosił, Tyler the Creator staje się surogatkiem rapu Grinch’a (“Wszyscy oni uśmiechają się do homie, odwracam je do zmarszczek / Wszystkie dekoracje, ja je łzę”) i Pharrell Williams oferuje rymowanie narracja. Theodor Geisel, znany także jako dr Seuss, zmarł w 1991 roku, oszczędzając mu konieczności znoszenia rzekomych udoskonaleń swojego klasyka. Mimo to, nie można zaprzeczyć, że Grinch oferuje solidną obsługę każdemu z dziećmi potrzebującymi drzemki pod kocem mdłej.

Categories

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa