Distorted Online Lektor PL

Distorted Online Lektor PL

Jun. 22, 2018 Canada 86 Min. R
Twoja ocena 0
7
149
głosów

Video Trailer

Reżyser

Rob W. King
Reżyser

Obsada

Christina Ricci isLauren Curran
Lauren Curran
John Cusack isVernon Sarsfield
Vernon Sarsfield
Brendan Fletcher isRussell Curran
Russell Curran
Nicole Anthony isMargo Ingram
Margo Ingram

Opis

Oglądaj cały film Distorted / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

Co się stało z Christiną Ricci? Po obiecującej karierze jako dziecko i świetnej pracy jako nastolatka w pokroju Monstera, dokonała kilku złych wyborów i skończyła spędzając następną dekadę w niskobudżetowych flopach, stopniowo odzyskując swoje kwalifikacje dzięki pracy telewizyjnej. Psychologiczny thriller Zniekształcony prawdopodobnie nie jest odskocznią do gwiazdorstwa, którego potrzebuje, ale jej występ w nim pokazuje, dlaczego wciąż zasługuje na to, by być postrzeganym jako poważny rywal.

Tutaj Ricci gra Laurę, która jest żoną Russella (Brendana Fletchera) i mieszka w mieście pośród niedopuszczalnych stresów. Cierpi na zaburzenia afektywne dwubiegunowe i nieustannie obawia się, że ktoś włamie się do ich domu. Chcąc ułatwić jej pracę, Russell sugeruje, że wyprowadzają się na przedmieścia, a konkretnie do nowego luksusowego apartamentowca, w którym bezpieczeństwo jest dobre i mogą cieszyć się ciszą i spokojem. Wydaje się, że jest to idealne rozwiązanie – dopóki Lauren nie doświadczy halucynacji i podejrzewa, że ​​coś w nowym budynku jest za nimi.

Temat kobiety, która odkrywa coś, ale nikt nie traktuje jej poważnie, jest stary w kinie, ale ma większą wagę, ponieważ komplikuje go choroba psychiczna Lauren. Z jednej strony stawia ją na znacznie słabszej pozycji, ponieważ wszyscy, którzy o tym wiedzą – w tym Russell – przyznają jej mniej wiarygodności. Musi także stawić czoła zwątpieniu w siebie, pomimo uznania, że ​​nowe doświadczenia, które ma, nie są normalną częścią jej choroby – czy może ona rozwijać jakiś nowy problem ze zdrowiem psychicznym? Istnieje niepokojąca możliwość, że to, co się z nią dzieje, dzieje się każdemu w budynku, ale jej inaczej funkcjonujący mózg czyni ją bardziej świadomą. W takim razie czy nie powinna ostrzegać ludzi, bez względu na to, co o niej sądzą?

Wprowadź Johna Cusacka jako hardkorowego teoretyka spisku internetowego, który może, ale nie musi, mieć rację, kiedy sugeruje, że nasza bohaterka jest uwikłana w tajny eksperyment kontroli umysłu. Jego paranoidalne zachowanie jest natychmiast identyfikowalne jako problematyczne dla kobiety, której pewność siebie na tle ryzyka ułatwia bycie zmuszonym do akceptowania namiętnie wyrażanych pomysłów innych osób, ale Lauren nie jest całkowicie bezstronna. Uznaje, że sam może być chory psychicznie, a także rozważa możliwość, że może być częścią spisku przeciwko niej. Problem polega na tym, komu może ufać?

Ostatecznie jest to film telewizyjny i nie ma nic w opowiadaniu, które je podnosi. Ricci robi jednak wrażenie, pracując ciężko z tym, co ma stworzyć postać, w którą możemy uwierzyć, nawet jeśli to, co dzieje się wokół niej i wokół niej, jest łatwowierne. Należy również zwrócić się do scenografa Kathy McCoy o wybór budynku mieszkalnego, który wygląda luksusowo i nadaje się do zamieszkania, a nie tylko innej anonimowej wieży z drogimi dywanami. To daje filmowi nieco więcej osobowości, niż mógł mieć. To wciąż nie jest oszałamiająca praca, ale warto poszukać fanów Ricci.

Wyszukiwane jako:

distorted cda
distorted zalukaj
distorted 2018 online

Oryginalny tytuł Distorted
Klasyfikacja IMDB N/A N/A głosów

Podobne tytuły

Polowanie na Prezydenta Online Lektor PL
Potrójne zagrożenie Online Lektor PL
Jego ostatnie życzenie Online Lektor PL
Małgosia i Jaś Online Lektor PL
Ratchet i Clank Online Lektor PL
Dziedzictwo krwi Online Lektor PL
Szybki jak śmierć Online Lektor PL
Agent i pół Online Lektor PL
Raid Online Lektor PL
Nocny myśliwy Online Lektor PL
Anon Online Lektor PL
Tajemnice Joan Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa