Apostoł Online Lektor PL

Apostoł Online Lektor PL

Sep. 21, 2018 UK, USA 130 Min. N/A
Twoja ocena 0
10
223
głosów

Video Trailer

Reżyser

Gareth Evans
Reżyser

Obsada

Opis

Oglądaj cały film Apostoł / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

Dan Stevens jako Thomas Richardson
Lucy Boynton jako Andrea
Michael Sheen jako prorok Malcolm
Kristine Froseth jako Ffion
Annes Elwy jako Sinead
Mark Lewis Jones jako Quinn
Elen Rhys jako Jennifer
Dyrektor
Gareth Evans
Pisarz
Gareth Evans
Operator filmowy
Matt Flannery
Redaktor
Gareth Evans
Kompozytor
Aria Prayogi
Fajar Yuskemal
Horror, thriller

Znamionowa NR

129 minut
  | Brian Tallerico

12 października 2018 r. | 9
Drukuj stronę

“Apostoł” Garetha Evansa, którego premiera odbędzie się dziś w Netflix, jest niepokojącą podróżą w bardzo ciemny zakątek świata, który może początkowo wydawać się radykalnym odejściem dla człowieka, który stworzył ciężki kaskadowy “The Raid” i jego jeszcze bardziej szalonego dalszy ciąg. Pierwsza godzina tej ambitnej pracy została zaprojektowana tak, aby powoli wprowadzać widzów w tajemnicę i stawiać pytania o dokładną dynamikę gry. A następnie “Apostoł” odpowiada na te pytania za pomocą narządów wewnętrznych, plazmy, materii mózgu i innych płynów ustrojowych. To, co zaczyna się jako psychologiczny riff na “The Wicker Man”, staje się riffem wypełnionym krwią, no cóż, “The Wicker Man”, z całym sprytem i elanem, jakiego można oczekiwać od człowieka, który zaprojektował sekwencje kaskaderskie w “Raidzie” “Filmy. W przeciwieństwie do “Mandy”, niektóre z obu połówek czują się pobłażliwe i nie jestem pewien, czy “Apostoł” całkiem uzasadnia swój 130-minutowy czas działania, ale musisz powiedzieć to na ten temat: To jest jak nic, co możesz uwzględnić w Twój coroczny maraton Halloweenowy w tym roku.

Jest rok 1905, a Thomas Richardson (Dan Stevens w pełnym, szerokookim trybie “Legion”) właśnie dowiedział się, że jego siostra Jennifer (Elen Rhys) została porwana. Jest więźniem na odległej wyspie, na której brakuje środków na sfinansowanie jej coraz bardziej desperackiego kultu religijnego. Zwolennicy Proroka Malcolma (Michael Sheen) zaczynają tracić wiarę, gdy ich uprawy wyschły, a warunki na ich niewielkim terenie ulegają pogorszeniu. Malcolm głosi cierpliwość i widzi szansę w tej dziewczynie, którą kult może zatrzymać dla okupu. Thomas podróżuje na tajną wyspę, skradając się do społeczeństwa i dowiadując się, że ta grupa religijna nie jest tak nieszkodliwa, a nawet ziemska, jak mógł początkowo uwierzyć.

Zastrzelony przez regularnego współpracownika Evansa, Matta Flannery’ego, “Apostoł” ma ziarnisty wygląd; pierwsza połowa wypełniona jest błotem i brudem, druga krwią i wnętrznościami. Ale przede wszystkim jest to film o desperacji – przede wszystkim religijnej, ale także cielesnej i społecznej – i ten motyw pojawia się zarówno w projekcie filmu, jak i w opowiadaniu. Wszystko wydaje się tak niebezpieczne i zrujnowane. Jest bardziej przejrzysta wersja “Apostoła”, która po prostu nie zadziałałaby i podziwiałem zaangażowanie Evansa w jego estetykę. Chce, żebyś się denerwował, był wyrozumiały, a to rzadkie, że reżyser zrealizował tego rodzaju niepokojące filmy przez ponad dwie godziny. (I, szczerze mówiąc, jest mocniejsza wersja tego 130-minutowego filmu, który jest krótszy o 15 minut.)

Każdego roku jest tak wiele horrorów, które robią rzeczy, które nigdy nie przekraczają umysłu Evansa. Nie ma go tutaj, by trzymać cię za rękę. Nie ma go tutaj, by przedstawić prostą narrację. Nie ma go tutaj, by cię uszczęśliwić. Niektórzy uważają “apostoła” za niespójnego, ale jest to chęć dostarczenia dokładnej wizji, którą podziwiałem o tej dziwnej, przerażającej pracy. W erze, w której coraz więcej filmów czuje się skupionych na śmierci lub ma na celu sprzedaż zabawek, wciąż może być odświeżające widzieć taką, która jest tak szalonym pomysłem twórcy. Cóż, tak odświeżający jak film z takim rozlewem krwi może być.

Wyszukiwane jako

apostoł film
apostoł film cda
apostoł online
apostoł film zakazany
apostoł film youtube
apostoł / l’apôtre (2014) online
apostoł paweł film
apostle netflix online
apostol online film
apostoł / l’apôtre (2014) online cda
apostoł film 2014
apostoł film online
apostoł cały film
apostoł 2012 online
apostoł film 2018 opis
apostoł film netflix obsada
apostoł film wikipedia
apostoł film streszczenie
apostoł film obsada
apostoł film 1997
apostoł film imdb
apostoł film 2018 netflix
apostoł film zwiastun
apostoł film recenzja
apostol bologa film
apostoł cały film lektor
apostoł cały film cda
film o apostołach
apostoł lektor pl
św jan apostoł film
jan apostoł film
apostoł online lektor

Oryginalny tytuł Apostle
Klasyfikacja IMDB 6.5 8,483 głosów
TMDb Ocena 6.1 248 głosów

Podobne tytuły

Czarownica Online Lektor PL
Nerve Online Lektor PL
Nieznajomi: Ofiarowanie Online Lektor PL
Gnomeo i Julia. Tajemnica zaginionych krasnali Online Lektor PL
Bez litości 2 Online Lektor PL
Dragonheart: Vengeance Online Lektor PL
Cisza Online Lektor PL
Garage Sale Mysteries: Searched & Seized Online Lektor PL
Hotel Transylwania 2 Online Lektor PL
Dracula Historia Nieznana Online Lektor PL
Obcy: Przymierze Online Lektor PL
Park grozy Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa