Wretch Online Lektor PL

Wretch Online Lektor PL

Jan. 29, 2019 USA 89 Min. N/A
Twoja ocena 0
9
232
głos

Video Trailer

Reżyser

Obsada

Opis

Oglądaj cały film Wretch / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

WRETCH to film w reżyserii Briana Cunninghama i gwiazd Megan Massie, Riker Hill i Spencera Korcza. Fabuła składa się z trzech osób (para Kaleb i Abby i przyjaciel Riker), którzy wychodzą w lasach po narkotyki, ale w lasach jest zła obecność. Ta noc zmienia ich na zawsze.

Zacznę od tego, jak bardzo nienawidzę postaci, szczególnie Caleba. Ten człowiek nie był skrupulatny. Kiedy Abby dowiaduje się, co przesyła w Internecie, poczułem do niej. Jest również bardzo zazdrosny, ale na początku nie ma problemu ze snem z przyjacielem Abby. Było w nim coś, co mnie irytowało.

Riker też nie jest doskonały. Na początku myślisz, że jest trochę dobrym facetem, ale chce tylko zdobyć Abby i przesuwa swoje postępy za daleko. Czułam się najszczersza z powodu Abby. Potwór obraca ją obłąkany, przejmuje ją, a to po prostu źle dla niej.

WRETCH ma nie tylko straszne postacie, ale uważam, że fabuła jest zbyt powolna. Podoba mi się dobre powolne spalanie, ale nie wtedy, gdy mogłem mniej przejmować się bohaterami (w porządku, trochę Abby) i historią. Mam jednak wrażenie, że ten film opowiada o ludziach, którzy są potworami i o tym, jak potwory w nich wychodzą. Mówiąc o potworach, nie zobaczysz zbyt wiele potworów w tym filmie.

Choć może to być film, który w ogóle nie jest moją filiżanką herbaty, chcę go trochę pochwalić, ponieważ zrobienie filmu wymaga wiele pracy. Pochwała, którą dałbym, to wykorzystanie tego filmu jako filmu found footage, a następnie powrót do standardu. Uważam, że jest bardzo voyeuristic.

Ogólnie rzecz biorąc, osobiście nie polecałbym WRETCH, bo postacie były nie do zniesienia, a fabuła poszła w ślimaczym tempie. Końcówka, która ma być szokująca, bardziej przypominała wygnanie. W końcu czułem, że było więcej pytań niż odpowiedzi.

Oryginalny tytuł Wretch
Klasyfikacja IMDB 9.1 24 głosów
TMDb Ocena 4 1 głosów

Podobne tytuły

Autopsja Jane Doe Online Lektor PL
Eli Online Lektor PL
Naznaczony: Rozdział 3 Online Lektor PL
Tajemnica Marrowbone Online Lektor PL
Feed Online Lektor PL
Diabelska Plansza Ouija Online Lektor PL
Midsommar. W biały dzień Online Lektor PL
Niepoczytalna Online Lektor PL
Oculus Online Lektor PL
Velvet Buzzsaw Online Lektor PL
Boogeyman Pop Online Lektor PL
Noc oczyszczenia: Czas wyboru Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa