Miss Bala Online Lektor PL

Miss Bala Online Lektor PL

Feb. 01, 2019 USA N/A
Twoja ocena 0
7
200
głos

Video Trailer

Opis

Oglądaj cały film Miss Bala / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

Reżyserka Catherine Hardwicke (Trzynastka, Zmierzch) i aktorka Gina Rodriguez (Jane the Virgin) zrobili wszystko, aby zrobić coś uczciwego z amerykańskiej wersji meksykańskiego przeboju Gerardo Naranjo z 2011 roku, Miss Bali, a film nie jest do końca taki niektórzy recenzenci sprawili, że tak właśnie jest. Blisko, ale … Zaskakująca fabuła jest z pewnością niestrawna (sernik, wołowina, kule – na tym się dławią), i jest ciągły strumień złych śmiechów, ale coś naprawdę przerażającego się pojawia: poczucie niewypłacalności kobiety ze wszystkich stron prawa. Hardwicke trzyma się swoich pistoletów – co oznacza, że ​​w grze nie ma gry, tylko przerażenie.

Gloria Rodrigueza nie ma związku z bronią ani zbrodnią. Jest artystką makijażu z siedzibą w L.A. (obywatelka USA), która wraca do swojego miasta Tijuana, aby pomóc swojej przyjaciółce z dzieciństwa, Suzu (Cristina Rodlo), wziąć udział w konkursie piękności Miss Baja z nagrodą w wysokości 10 000 $ stypendium. (Dialog przykładowy, Gina do Suzu: “Zawsze czułem się, jakbym był tutaj obcym człowiekiem, sprawiłeś, że poczułam się jak rodzina.”) Kłopoty zaczynają się, kiedy Suzu chce (z mieszaniną ambicji i naiwności) zmierzyć się z jakimś brokerem w nocnym klubie i jest próba uderzenia na promiennie marnego urzędnika państwowego. Po czołganiu się pod krzyżowym ogniem Gloria rozpaczliwie poszukuje Suzu i po tym, jak udaje się na policję z informacją, znajduje się w otoczeniu stereotypowych, ubranych w tatuaż złych hombresów – wśród nich kroma, niebieskooka, często bez koszuli czapeczka Leno (Ismael Cruz Cordova ), który obiecuje znaleźć zaginionego przyjaciela Glorii w zamian za jakieś specjalne usługi.

Czy te usługi obejmują usługi seksualne? Groźba napaści na tle seksualnym wisi nad panną Bala, ale Hardwicke chodzi cienką – niepewnie cienką linią. Scenariusz sugeruje rosnącą więź między Glorią i Leno: jego tożsamość, podobnie jak ona, obejmuje granicę amerykańsko-meksykańską, a on z pewnością bardziej zwraca uwagę na jej bezpieczeństwo niż agenci DEA, którzy grożą jej dziesiątkami lat więzienia, jeśli nie stanie się ich kret. Ale Rodriguez ani na chwilę nie sygnalizuje romantycznej tęsknoty. Nawet gdy jest zadowolona, ​​jest przerażona.

Można by argumentować, że Rodriguez gra Glorię jako niemal zbyt przerażoną, by stworzyć pół-prawdopodobnego kreta, muła, lub – ostatecznie – uczestnika w ustalonym konkursie Miss Baja. Jej Gloria nie jest aktorką, którą chcesz krzyczeć: “Przeżyj rolę, jeśli chcesz żyć!” Ale jesteśmy z Rodriguezem co sekundę, nawet jeśli jej postać zachowuje się w niewytłumaczalny sposób. Rodriguez ma twarz, która wydaje się naturalnie pasować do komedii, która pasuje do postaci dążących do projektowania spontaniczności. Ale kiedy w końcu chwyta wielki pistolet i wbija wkład z kulami na miejsce, publiczność krzyczy. I nadal – nadal – Hardwicke stawia opór, dając nam kiepską draństwo! punkt kulminacyjny.

Podziwiam to piekło. Strategia wizualna Hardwicke polega na podtrzymywaniu jittera, ostrości instynktów Glorii zmieszanych z oszołomieniem jej dezorientacji. Strzelanina to hasz, ale wyrazisty hasz. Gloria wie, że zawsze jest o krok od kuli w głowie. Gdzie indziej Hardwicke inscenizuje i fotografuje kobiety w konkursie piękności lub bogatym zboczu góry Lino, aby podkreślić, że ich odkrywcze stroje to kostiumy, że uwięzione są przez modę, którą muszą podążać.

Prawdopodobnie sprawiłam, że panna Bala zabrzmiała bogatsza niż jest. Jest tylko tyle, co można zrobić ze skryptem, który jest przesadzony. Nie wspomniałem nawet o dziwnym kamei Anthony’ego Mackiego ani o absurdalnym, zbyt klepiącym się, co sugeruje pustą nadzieję na sequele. (Niejednoznaczność w oryginale Miss Bala była bardziej skuteczna.) Ale obrazy, które zachowałem w filmie, pochodzą od samej Glorii Rodrigueza, grzebiąc, by wyciągnąć urządzenie naprowadzające DEA ze swojej komórki i nieumyślnie ustawiając scenę dla straszliwej egzekucji, i Jej zamęt, gdy siedzi w samochodzie na granicy USA, z samochodem naładowanym gotówką i narkotykami, podczas gdy sprzedawca zajrzy do jej okna, próbując sprzedać jej parę dużych ceramicznych sów, aby poczuła się bezpieczniejsza, gdy śpi. I myślisz, że już nigdy nie prześpi dobrze.

wyszukiwane jako:

miss bala cda
miss bala 2019 cda
miss bala 2011 online
miss bala english subtitles watch online
miss bala film 2018
miss bala film online
miss bala full movie online
miss bala gratis online
miss bala hd online
miss bala lektor
miss bala online 2011
miss bala online film
miss bala online subtitrat
miss bala online sa prevodom
miss bala online free
miss bala online subtitrat 2018
miss bala watch online
miss bala watch online free
miss bala watch online english subtitles
miss bala 2011 cda

Oryginalny tytuł Miss Bala
Klasyfikacja IMDB N/A N/A głosów

Podobne tytuły

The Predator Online Lektor PL
Trzęsienie ziemi Online Lektor PL
Wild and Free Online Lektor PL
Plan ucieczki Online Lektor PL
Nigdy cię tu nie było Online Lektor PL
Zbuntowana Online Lektor PL
Bulletproof 2 Online Lektor PL
Lucky Day Online Lektor PL
Geostorm Online Lektor PL
Bloodshot Online Lektor PL
Ostateczna operacja Online Lektor PL
Zola Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa