Anna Online Lektor PL

Anna Online Lektor PL

Jun. 20, 2019 France, USA 119 Min. R
Twoja ocena 0
7
212
głosów

Video Trailer

Reżyser

Luc Besson
Reżyser

Obsada

Opis

Oglądaj cały film Anna / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

W „Annie” Luca Bessona, walczącej, pięknej młodej kobiecie zmusza się do stania się światowej klasy zabójcą i przekonuje się o swojej wolności podczas wysyłania celów. Brzmi znajomo? To mniej więcej taki sam zarys, jak przebój reżysera z 1991 roku „La Femme Nikita”, który udowodnił, że Francuzi mogą prześcignąć Hollywood w kręceniu filmów akcji. „Anna” nie jest tak stylowa ani wciągająca jak „Nikita”, ale ma swój własny, obłąkany urok, szczególnie w tym, jak bawi się strukturą, zagnieżdżając w sobie konkurencyjne linie narracyjne.

Po raz pierwszy spotykamy naszą bohaterkę Annę (Sasha Luss), która zbliża się do moskiewskiego rynku zwiadowcą dla paryskiej agencji modelek. Wkrótce wkracza w świat mody i dopiero wtedy zabija handlarza bronią, który zachęca ją, że film podwaja się, ujawniając wcześniejszą rekrutację Anny przez KGB. Nie jest to też cała historia: w kółko film przechodzi jedną ścieżką narracji, a następnie wraca, gdy każdy skręt ujawnia nową, ukrytą nić. Besson utrzymuje historię i akcję jasno, a jednocześnie zręcznie poślizguje się w drobnych szczegółach, które później stają się kluczowe.

„Anna” jest zabawnie połączona, ale może być trudno ją rozerwać. W zeszłym roku reżyser został oskarżony przez szereg kobiet o napaść seksualną, której on zaprzeczył. Trudno nie przypomnieć sobie o takich sprawach podczas oglądania filmu, który często zmienia uwodzenie i zmienia dynamikę władzy w stosunkach męsko-żeńskich. „Anna” nie może żyć w próżni.

Oryginalny tytuł Anna
Klasyfikacja IMDB 6.7 4,539 głosów
TMDb Ocena 5.6 57 głosów

Podobne tytuły

Potrójna granica Online Lektor PL
Bulletproof 2 Online Lektor PL
W wysokiej trawie Online Lektor PL
Zombieland: Kulki w łeb Online Lektor PL
Wojownicze Żółwie Ninja Online Lektor PL
Zaginiona Dziewczyna Online Lektor PL
Race 3 Online Lektor PL
Ant-Man Online Lektor PL
Do utraty sił Online Lektor PL
Top Gun: Maverick Online Lektor PL
Dzień Bastylii Online Lektor PL
Tajemnica Marrowbone Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa