Anna Online Lektor PL

Anna Online Lektor PL

Jun. 20, 2019 France, USA 119 Min. R
Twoja ocena 0
8
256
głosów

Video Trailer

Reżyser

Luc Besson
Reżyser

Obsada

Opis

Oglądaj cały film Anna / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

W „Annie” Luca Bessona, walczącej, pięknej młodej kobiecie zmusza się do stania się światowej klasy zabójcą i przekonuje się o swojej wolności podczas wysyłania celów. Brzmi znajomo? To mniej więcej taki sam zarys, jak przebój reżysera z 1991 roku „La Femme Nikita”, który udowodnił, że Francuzi mogą prześcignąć Hollywood w kręceniu filmów akcji. „Anna” nie jest tak stylowa ani wciągająca jak „Nikita”, ale ma swój własny, obłąkany urok, szczególnie w tym, jak bawi się strukturą, zagnieżdżając w sobie konkurencyjne linie narracyjne.

Po raz pierwszy spotykamy naszą bohaterkę Annę (Sasha Luss), która zbliża się do moskiewskiego rynku zwiadowcą dla paryskiej agencji modelek. Wkrótce wkracza w świat mody i dopiero wtedy zabija handlarza bronią, który zachęca ją, że film podwaja się, ujawniając wcześniejszą rekrutację Anny przez KGB. Nie jest to też cała historia: w kółko film przechodzi jedną ścieżką narracji, a następnie wraca, gdy każdy skręt ujawnia nową, ukrytą nić. Besson utrzymuje historię i akcję jasno, a jednocześnie zręcznie poślizguje się w drobnych szczegółach, które później stają się kluczowe.

„Anna” jest zabawnie połączona, ale może być trudno ją rozerwać. W zeszłym roku reżyser został oskarżony przez szereg kobiet o napaść seksualną, której on zaprzeczył. Trudno nie przypomnieć sobie o takich sprawach podczas oglądania filmu, który często zmienia uwodzenie i zmienia dynamikę władzy w stosunkach męsko-żeńskich. „Anna” nie może żyć w próżni.

Oryginalny tytuł Anna
Klasyfikacja IMDB 6.7 4,539 głosów
TMDb Ocena 5.6 57 głosów

Podobne tytuły

W wysokiej trawie Online Lektor PL
Avengers: Endgame Online Lektor PL
Searching Online Lektor PL
Kin Online Lektor PL
Darc Online Lektor PL
La Gomera Online Lektor PL
Zbuntowana Online Lektor PL
Baywatch. Słoneczny Patrol Online Lektor PL
Piksele Online Lektor PL
Klient Online Lektor PL
Liga Sprawiedliwych: Wojna Online Lektor PL
Astro Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa