Anna Online Lektor PL

Anna Online Lektor PL

Jun. 20, 2019 France, USA 119 Min. R
Twoja ocena 0
7
258
głosów

Video Trailer

Reżyser

Luc Besson
Reżyser

Obsada

Opis

Oglądaj cały film Anna / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

W „Annie” Luca Bessona, walczącej, pięknej młodej kobiecie zmusza się do stania się światowej klasy zabójcą i przekonuje się o swojej wolności podczas wysyłania celów. Brzmi znajomo? To mniej więcej taki sam zarys, jak przebój reżysera z 1991 roku „La Femme Nikita”, który udowodnił, że Francuzi mogą prześcignąć Hollywood w kręceniu filmów akcji. „Anna” nie jest tak stylowa ani wciągająca jak „Nikita”, ale ma swój własny, obłąkany urok, szczególnie w tym, jak bawi się strukturą, zagnieżdżając w sobie konkurencyjne linie narracyjne.

Po raz pierwszy spotykamy naszą bohaterkę Annę (Sasha Luss), która zbliża się do moskiewskiego rynku zwiadowcą dla paryskiej agencji modelek. Wkrótce wkracza w świat mody i dopiero wtedy zabija handlarza bronią, który zachęca ją, że film podwaja się, ujawniając wcześniejszą rekrutację Anny przez KGB. Nie jest to też cała historia: w kółko film przechodzi jedną ścieżką narracji, a następnie wraca, gdy każdy skręt ujawnia nową, ukrytą nić. Besson utrzymuje historię i akcję jasno, a jednocześnie zręcznie poślizguje się w drobnych szczegółach, które później stają się kluczowe.

„Anna” jest zabawnie połączona, ale może być trudno ją rozerwać. W zeszłym roku reżyser został oskarżony przez szereg kobiet o napaść seksualną, której on zaprzeczył. Trudno nie przypomnieć sobie o takich sprawach podczas oglądania filmu, który często zmienia uwodzenie i zmienia dynamikę władzy w stosunkach męsko-żeńskich. „Anna” nie może żyć w próżni.

Oryginalny tytuł Anna
Klasyfikacja IMDB 6.7 4,539 głosów
TMDb Ocena 5.6 57 głosów

Podobne tytuły

Ocean ognia Online Lektor PL
Kursk Online Lektor PL
Mroczna wieża Online Lektor PL
Searching Online Lektor PL
Oblężenie Jadotville Online Lektor PL
Przykładny obywatel Online Lektor PL
Han Solo: Gwiezdne wojny – historie Online Lektor PL
Wojownicze Żółwie Ninja: Wyjście z cienia Online Lektor PL
Dzień patriotów Online Lektor PL
Serenity Online Lektor PL
Thor: Mroczny świat Online Lektor PL
Syn Batmana Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa