Diablero Online Lektor PL

Diablero Online Lektor PL

Dec. 21, 2018
Twoja ocena 0
0 0 votes

Video Trailer

Opis

The Gist: Demoniczna postać atakuje młodą matkę, Lunę (Alexa Martin) i wyprowadza ją przez okno, porywając córkę Marianę (Cassandra Iturralde). Trafiliśmy następnego dnia do ruchliwej ulicy w Mexico City; jeden głos przedstawia nas Elvis Infante (Christopher Von Uckermann), który zarabia na życie jako “diablero” lub łowca demonów. Mówi, że przez długi czas anioły i demony, które krążyły pośród nas, były w równowadze, ale ostatnio demony przejmują władzę i jego zadaniem jest znaleźć je. Ale on ich nie zabija; butelkuje je i otrzymuje oceny od koreańskiego faceta o imieniu Song (Takahiro Murokowa), dzięki czemu może spłacić swoje długi wobec faceta o imieniu El Indio.

Docieramy do kościoła, w którym ksiądz Ramiro Ventura (Horacio Garcia Rojas), który mówi, że miał przeszłość, zanim wstąpił do kapłaństwa, dzwonił do Luny, która przeżyła upadek, ale potrzebuje ostatnich rytuałów. Pędza w jej stronę i, gdy umiera, mówi Ramiro, że Mariana jest jego córką i musi ją znaleźć. Jedna z pielęgniarek, Keta (Fatima Molina) sugeruje, że policjanci nie pomogą, i że Ramiro powinien nazwać swojego brata Elvisa, który jest diablero.

Ramiro próbuje przejść przez inne szlaki, w tym przez swojego arcybiskupa, ale w końcu zwraca się do Elvisa o pomoc. Zabiera Ramiro do Song, by pokazać mu, jak wyglądają i zachowują się te demony; Song wstrzykuje część demona w martwego szczura, który ożywa i atakuje padre. Tylko rtęć może zabić kogoś opętanego przez demona. Następnie obaj przechodzą obok szpitala psychiatrycznego i biorą kobietę o imieniu Nancy (Giselle Kuri), która wydaje się żyć z demonami w jej wnętrzu, ale może również dowiedzieć się, gdzie są.

Nasze podejście: podczas gdy show, takie jak Diablero, może działać praktycznie wszędzie, a odbywa się w Mexico City, głównie katolickim mieście, które jest jednym z najbardziej zaludnionych miast na świecie, przenosi narrację na inny poziom. Miasto tętni tylko ludźmi, a według Elvisa diablero, demony są wszędzie, więc posiadanie tego gościa w takich miejscach powoduje pewne ciekawe sytuacje.

Pomimo niektórych przerażających sytuacji, szczurzej krwi i ogólnego krwawego występu, show ma dość poczucia humoru, aby nie dopuścić do zbytniego zaciemnienia. Na przykład, nonszalancki sposób, w jaki radzą sobie z Nancy, która nigdy nie wie, czy będzie ona sobą, czy też zamorduje napalonego, uporządkowanego z powodu demonów wewnątrz niej, czyni z niej część “ragtagowej” drużyny Elvisa, zamiast czegoś, co ma być wystraszony. I zawsze odświeża się widząc księdza ze skazami, skłonnego do przeklinania iz przeszłością, która nie obejmuje oddania życia Jezusowi.

Istnieje więc spora szansa, że ​​te cztery osoby spotkają się razem, aby spróbować odnaleźć córkę Ramiro; zależy od tego, czy postacie będą poruszać się trochę w swoich widokach w miarę upływu sezonu.

Wyszukiwane jako:

diablero cda
diablero online subtitrat
diablero serial

Oryginalny tytuł Diablero
First air date Dec. 21, 2018
Ostatnia emisja Dec. 21, 2018
Sezony 1
Odcinki 8
Status Returning Series

Seasons and episodes

1 Sezon 1 Dec. 21, 2018

Podobne tytuły

The Mist Online Lektor PL
The Orville Online Lektor PL
Ufak Tefek Cinayetler Online Lektor PL
DC: Kaznodzieja Online Lektor PL
Egzorcysta Online Lektor PL
Gwiezdne Wojny: Ruch Oporu Online Lektor PL
Wynonna Earp Online Lektor PL
Manifest Online Lektor PL
Altered Carbon Online Lektor PL
The Outpost Online Lektor PL
Revisions Online Lektor PL
DC: Legendy Jutra Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa