Diablero Online Lektor PL

Diablero Online Lektor PL

Dec. 21, 2018
Twoja ocena 0
7
285
głosów

Video Trailer

Opis

The Gist: Demoniczna postać atakuje młodą matkę, Lunę (Alexa Martin) i wyprowadza ją przez okno, porywając córkę Marianę (Cassandra Iturralde). Trafiliśmy następnego dnia do ruchliwej ulicy w Mexico City; jeden głos przedstawia nas Elvis Infante (Christopher Von Uckermann), który zarabia na życie jako “diablero” lub łowca demonów. Mówi, że przez długi czas anioły i demony, które krążyły pośród nas, były w równowadze, ale ostatnio demony przejmują władzę i jego zadaniem jest znaleźć je. Ale on ich nie zabija; butelkuje je i otrzymuje oceny od koreańskiego faceta o imieniu Song (Takahiro Murokowa), dzięki czemu może spłacić swoje długi wobec faceta o imieniu El Indio.

Docieramy do kościoła, w którym ksiądz Ramiro Ventura (Horacio Garcia Rojas), który mówi, że miał przeszłość, zanim wstąpił do kapłaństwa, dzwonił do Luny, która przeżyła upadek, ale potrzebuje ostatnich rytuałów. Pędza w jej stronę i, gdy umiera, mówi Ramiro, że Mariana jest jego córką i musi ją znaleźć. Jedna z pielęgniarek, Keta (Fatima Molina) sugeruje, że policjanci nie pomogą, i że Ramiro powinien nazwać swojego brata Elvisa, który jest diablero.

Ramiro próbuje przejść przez inne szlaki, w tym przez swojego arcybiskupa, ale w końcu zwraca się do Elvisa o pomoc. Zabiera Ramiro do Song, by pokazać mu, jak wyglądają i zachowują się te demony; Song wstrzykuje część demona w martwego szczura, który ożywa i atakuje padre. Tylko rtęć może zabić kogoś opętanego przez demona. Następnie obaj przechodzą obok szpitala psychiatrycznego i biorą kobietę o imieniu Nancy (Giselle Kuri), która wydaje się żyć z demonami w jej wnętrzu, ale może również dowiedzieć się, gdzie są.

Nasze podejście: podczas gdy show, takie jak Diablero, może działać praktycznie wszędzie, a odbywa się w Mexico City, głównie katolickim mieście, które jest jednym z najbardziej zaludnionych miast na świecie, przenosi narrację na inny poziom. Miasto tętni tylko ludźmi, a według Elvisa diablero, demony są wszędzie, więc posiadanie tego gościa w takich miejscach powoduje pewne ciekawe sytuacje.

Pomimo niektórych przerażających sytuacji, szczurzej krwi i ogólnego krwawego występu, show ma dość poczucia humoru, aby nie dopuścić do zbytniego zaciemnienia. Na przykład, nonszalancki sposób, w jaki radzą sobie z Nancy, która nigdy nie wie, czy będzie ona sobą, czy też zamorduje napalonego, uporządkowanego z powodu demonów wewnątrz niej, czyni z niej część “ragtagowej” drużyny Elvisa, zamiast czegoś, co ma być wystraszony. I zawsze odświeża się widząc księdza ze skazami, skłonnego do przeklinania iz przeszłością, która nie obejmuje oddania życia Jezusowi.

Istnieje więc spora szansa, że ​​te cztery osoby spotkają się razem, aby spróbować odnaleźć córkę Ramiro; zależy od tego, czy postacie będą poruszać się trochę w swoich widokach w miarę upływu sezonu.

Wyszukiwane jako:

diablero cda
diablero online subtitrat
diablero serial

Oryginalny tytuł Diablero
First air date Dec. 21, 2018
Ostatnia emisja Dec. 21, 2018
Sezony 1
Odcinki 8
Status Returning Series

Seasons and episodes

1 Sezon 1 Dec. 21, 2018

Podobne tytuły

The ABC Murders Online Lektor PL
Find Me in Paris Online Lektor PL
Marvel: Iron Fist Online Lektor PL
Strefa mroku Online Lektor PL
Emergence Online Lektor PL
Legacies Online Lektor PL
Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki Online Lektor PL
Avenue 5 Online Lektor PL
Death March to the Parallel World Rhapsody Online Lektor PL
Picnic at Hanging Rock Online Lektor PL
Wieczna wiedźma Online Lektor PL
Ostre przedmioty Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa