Origin Online Lektor PL

Origin Online Lektor PL

Nov. 14, 2018
Twoja ocena 0
10
283
głosów

Video Trailer

Opis

Dziadek wszystkich platform streamingowych i mediów jest juggernautą, że tak jest, YouTube musi jeszcze podbić pierwotną sferę programowania. Walcząc z Netflix i Amazon Prime, korzystając z usługi YouTube Premium, Origin został ustawiony jako show, aby to zmienić.

Grupa obcych budzi się wcześnie na statku, który miał zabrać ich na nową planetę. Podróż została zorganizowana przez organizację o nazwie Siren, ale coś poszło nie tak po drodze i wszyscy, z wyjątkiem kilku członków załogi i pasażerów, zostali ewakuowani. Ci, którzy pozostają, muszą odkryć prawdę o swojej teraźniejszości, jednocześnie walcząc z demonami swojej przeszłości.

Szybko powiedzieliśmy, że wszyscy na pokładzie powiedzieli, że ich przeszłość zostanie wymazana, jeśli zdecydują się pomóc kolonizacji nowego świata, czyniąc ich indywidualną historię jedną z głównych tajemnic Początku. Ale czy to była nawet prawda, czy też Siren mogła mieć ukryte motywy od samego początku?

Struktura tych pierwszych odcinków i przypuszczalnie reszta serii będzie uderzająco znana każdemu, kto widział Lost. Nawet efekt dźwiękowy używany, gdy postacie wpadają w kosmos i wprowadzają swój retrospekcyjny flashback, jest taki sam i jest to porównanie, które nie powoduje Pochodzenia żadnych łask.

W tej chwili największą siłą i największym problemem Origina są jego bohaterowie, zarówno ich ilość wprowadzona w tych pierwszych odcinkach, jak i brak powodów do dbania o tych, którzy nie mieli swojej historii. Jest to kwestia, która prawdopodobnie zniknie z czasem, gdy pod koniec pierwszych dwóch godzin jego zhańbiona ochroniarz Lana (Natalia Tena) i byłego ministra mafii Shun (model Sen Mitsuji w swojej pierwszej roli telewizyjnej) czują się jak de facto protagonistami, całkowicie dlatego, że znamy ich o wiele lepiej niż ich współpasażerów.

A ponieważ retrospekcje są osadzone w przyszłym świecie, który jest tak pomysłowy i szczegółowy, często rozczarowuje powrót na statek po spędzeniu tam czasu. Widoki miasta, futurystyczne elementy znanych rzeczy i małe momenty tła sprawiają, że ten świat wydaje się być żywy i ekscytujący, a sam może sprawić, że spektakl stanie się koniecznością dla fanów science-fiction. Główna część historii jest znacznie mniej interesująca.

Jak dotąd części serii osadzone na statku są znacznie bardziej skupione na przerażających skandynawstwach i lekkim horrorze ciała niż na prawdziwym dramacie, a przedstawienie może nawet odrobinę odstresować. Zespół taki jak ten żyje lub umiera na ludzkim dramacie i związkach, a jego rozróżnienie uniemożliwia tak wielu kandydatom naśladowanie sukcesu czegoś takiego jak Lost. Musimy się troszczyć.

Ale kiedy Origin ma rację, to tylko tona zabawy. Lekko odrapany charakter serialu działa na jego korzyść, ze świeżym talentem zarówno przed kamerą, jak i za nią (scenarzysta i twórca serialu, Mika Watkins, ma tylko kilka zasług), nadając jej świeżość, która mogłaby odróżnić ją od widzowie.

Podobnie, początek serii z opowieścią Shuna jest genialną decyzją, nie tylko dlatego, że wrzuca nas w kuszące miejskie środowisko przyszłej Japonii. Ustanawia także koncepcję, dlaczego tak wiele osób zdecydowało się opuścić Ziemię i zaludnić całkowicie nową planetę. Stracili wszystko, co dla nich ważne, albo uciekają od przeszłych grzechów – dla Shun to jest jedno i drugie. Mitsuji jest również wyróżniającym się dotychczasowym obsadą i jest świetnym liderem.

Origin czerpie z prawdziwie zróżnicowanej obsady, a rozpoznawalne brytyjskie gwiazdy, takie jak Tom Felton i Tena, dołączyły do ​​niej mało znani lub nieznani aktorzy w różnym wieku, płci, pochodzeniu etnicznym i typach ciała. Na szczęście oznacza to, że retrospekcje będą mogły pokazać nam nowe lokalizacje i kraje oraz zbadać, jak te kultury mogły powstać w tej wyimaginowanej przyszłości.

Podczas gdy w początkach Origina są wspaniałe momenty i elementy tajemnicy, strategia polegająca na tym, że gra się zbyt wiele kart blisko klatki piersiowej, może zmusić widzów do niechęci lub niezdolności do objadania dziesięciu odcinków serialu w jednym siedzeniu do czegoś mniej podatnego. Chociaż jest to zrozumiałe w tym przesyconym “treścią” świecie, na podstawie tego małego fragmentu może być błędem zrezygnowanie z tego starannie przygotowanego świata i jego postaci, zanim zdążą się w pełni ujawnić.

Wyszukiwane jako:

origin serial
origin download pl
origin logowanie online jest obecnie niemożliwe
origin film
origin online
i origins online
ea origin pl
origin online silkroad
origin youtube online
origin tryb online
origin 8.5.1 serial number
i origins zwiastun pl
origin ea pl
origin 8 serial number
origin 2018 serial online
origin 2018 cda
origin 2018 online
origin 7.5 serial number free
i origins cda
i origins online pl
i origins napisy pl
i origins poczatek cda
origin lektor
origin j lynn read online
a origin film
origin manga read online
jak w origin przejsc z trybu offline na tryb online
origin unknown cda
origin you must be online when logging in for the first time
origin nie działa online
origin serial cda
origin s01e07 pl

Oryginalny tytuł Origin
First air date Nov. 14, 2018
Ostatnia emisja Nov. 14, 2018
Sezony 1
Odcinki 10
Status Returning Series

Seasons and episodes

1 Sezon 1 Nov. 14, 2018

Podobne tytuły

Star Trek: Picard Online Lektor PL
Holistyczna agencja detektywistyczna Dirka Gently’ego Online Lektor PL
The I-Land Online Lektor PL
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Online Lektor PL
Utopia Falls Online Lektor PL
Ultraman Online Lektor PL
Shadowhunters Online Lektor PL
The Plot Against America Online Lektor PL
Avenue 5 Online Lektor PL
Rozczarowani Online Lektor PL
Watchmen Online Lektor PL
Przybysze Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa