Titans Online Lektor PL

Titans Online Lektor PL

Oct. 12, 2018
Twoja ocena 0
10
239
głosów

Twórca

Obsada

Brenton Thwaites isDick Grayson / Robin / Nightwing
Dick Grayson / Robin / Nightwing
Anna Diop isKoriand’r / Starfire
Koriand’r / Starfire
Teagan Croft isRachel Roth / Raven
Rachel Roth / Raven
Ryan Potter isGar Logan / Beast Boy
Gar Logan / Beast Boy
Minka Kelly isDawn Granger / Dove
Dawn Granger / Dove
Alan Ritchson isHank Hall / Hawk
Hank Hall / Hawk
April Bowlby isRita Farr / Elasti-Girl
Rita Farr / Elasti-Girl
Bruno Bichir isDr. Niles Caulder / Chief
Dr. Niles Caulder / Chief
Jake Michaels isCliff Steele / Robotman
Cliff Steele / Robotman

Video Trailer

Opis

Od momentu, w którym zwiastun Tytanów opuścił tę zaskakującą linię dialogową, “F — Batman”, było oczywiste, że seria DC Universe będzie się wyróżniać, by odróżnić się od innych popularnych programów DC. Wiedzieliśmy, że nie dostaniemy kiczowatego świata superbohaterów, do których przyzwyczailiśmy się, a kiedy do tego dojdzie, Titans nie jest nawet przyjazną kanonom opowieścią, której mogliby oczekiwać widzowie.

Wczesne gwiazdy serialu to Dick Grayson, znany również jako Robin (Brenton Thwaites), Detroit, który próbuje zerwać więzy ze swoją przeszłością, oraz Rachel Roth, znana jako Raven (Teagan Croft), dziewczyna o mrocznych i często chaotycznych mocach, która czuje się sobą. w biegu. Ci dwaj spotykają się w nieoczekiwanym i niezupełnie pożądanym partnerstwie i choć ich dynamika jest w najlepszym razie letnia, wszystko zaczyna się nagrzewać, gdy Kory Anders (Anna Diop) zostaje dodany do mixu jako Starfire. Niestety, czwarty członek tego, co pewnego dnia będzie znany jako Titans, Gar (Ryan Potter), nie otrzyma należnego mu wynagrodzenia w pierwszej garści odcinków, pojawiając się tylko od czasu do czasu.

Podczas gdy są to postacie, które znamy i kochamy, Tytani nie opowiadają o swoich historiach pochodzenia w sposób, który słyszeliśmy tysiąc razy wcześniej. Cała seria przyjmuje znane przesłanki i przekształca ją w coś nowego – z powodzeniem w niektórych przypadkach i bez powodzenia w innych.

Teoria Wielkiego Podrywu Kaley Cuoco Will Voice Harley Quinn z serialu animowanego DC Universe

Zacznijmy od najbardziej oczywistej różnicy od materiału źródłowego: ten program jest ciemny. Nie tak, “Ohhh Oliver Queen dużo rozmyśla” ciemno. Titans jest bardziej groteskowy niż wszystkie najciemniejsze momenty pokazów superbohaterów CW zestawionych razem i bardziej brutalnych niż najbardziej brutalne z serii Marvel Netflix. Od czasu do czasu nie mam problemu z jakąś nieuzasadnioną przemocą, ale przemoc w Tytanach nie osiąga dokładnie tego, co ma zamiar zrobić. Zamiast pożyczać graficzne, zbyt prawdziwe wrażenie na show, wyróżnia się jako nie tak subtelna próba pokazania światu, że Titans (i platforma streamingowa DC Universe przez rozszerzenie) nie musi grać według standardów i Zasady postępowania. Przypomina to trochę sezon 1 Daredevil, gdy Netflix grał z podejściem “przemoc na rzecz przemocy”. W związku z tym sceny akcji służą celom całej opowieści, zamieniając Tytanów w szybką i pełną akcji serię, która przyciągnie każdego superbohatera wartą swojej soli.

Brenton Thwaites, Titans </ em>
Brenton Thwaites, Titans
Jeśli chodzi o subtelne zmiany w kanonie komiksu, większość postaci ma takie same podstawowe ramy, z niewielkimi zmianami w ich fabule. Najbardziej drastyczne zmiany pojawiają się w wątku Starfire i chociaż niektórzy fani bez wątpienia będą się przeciwko nim buntować, odkryłem, że to nowe podejście do charakteru jest nowatorskie i odświeżające. Jest w niej gwałtowna reakcja, która natychmiast wciąga cię do środka, a jej tajemnicze pochodzenie dobrze kojarzy się z historią “pozaziemskiego poznawania ziemskich ścieżek”, którą znamy i kochamy. Osiągi Diop i jej wyjątkowa chemia z innymi członkami obsady to bez wątpienia podziękowania za większość tego sukcesu. Seria znajduje mniej udaną reorganizację z historią Ravena, która jest wystarczająco przerażająca, abyś chciał się przespać z włączonymi światłami, ale w końcu trochę zaszufladkowanym gatunkiem superbohatera.

Co oznacza tytuł Crossover “Skrzyżowanie ze Strzałami”?

Jednak najbardziej odświeżającym elementem w Titans jest to, że nie boi się w żaden sposób dawać skinienia głównym graczom z DC. Biorąc pod uwagę, że Robin najwyraźniej dorastał z Batmanem, ciężko byłoby jeździć po Caped Crusader, ale mimo to nie spodziewałem się tak wielu odniesień do Batmana, jak mamy, szczególnie w formie beztroskich dowcipów lub odniesień tu i tam, które dają show wystarczająco dużo lekkości, aby zrównoważyć jego mroczną naturę. Zobaczymy także Hawk (Alan Ritchson) i Dove (Minka Kelly), którzy zapewniają interesujące spojrzenie na większy Wszechświat DC, którego show nie unika.

Jedyne, co może przyciągnąć większość widzów – i utrzymać ich w napięciu – jest nadrzędną tajemnicą, która przyciąga wszystkich naszych graczy, dając nam i im kilka odpowiedzi, ale sporo mrożących krew w żyłach pytań. Nawet jeśli przemoc i dewiacje zniechęcają widzów (tak jak prawie dla mnie zrobili), poszukiwanie tych postaci jest na tyle angażujące, aby nawet najbardziej przypadkowy widz zaintrygował i wrócił po więcej.

Titans premiera piątek, 12 października na DC Universe

Oryginalny tytuł Titans
First air date Oct. 12, 2018
Ostatnia emisja Nov. 02, 2018
Sezony 1
Odcinki 11
Status Returning Series

Seasons and episodes

1 Sezon 1 Oct. 12, 2018

Podobne tytuły

DC: Legendy Jutra Online Lektor PL
The Order Online Lektor PL
The Owl House Online Lektor PL
Watchmen Online Lektor PL
DC: Black Lightning Online Lektor PL
The Rook Online Lektor PL
The Feed Online Lektor PL
Pandora Online Lektor PL
The Expanse Online Lektor PL
Into the Badlands Online Lektor PL
Nieuchwytni Online Lektor PL
Radiant Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa