Tidelands Online Lektor PL

Tidelands Online Lektor PL

Dec. 14, 2018
Twoja ocena 0
7
196
głosów

Twórca

Obsada

Charlotte Best isCal McTeer
Cal McTeer
Elsa Pataky isAdrielle Cuthbert
Adrielle Cuthbert
Mattias Inwood isCorey Welch
Corey Welch
Aaron Jakubenko isAugie McTeer
Augie McTeer
Dustin Clare isPat McTeer
Pat McTeer
Dalip Sondhi isLamar Cloutier
Lamar Cloutier

Video Trailer

Opis

Pierwsza australijska produkcja Netflix to dziwny czajnik z rybami. Jest to sprośny, groteskowo brutalny dramat kryminalny z rodziny z nadprzyrodzonym żywiołem i przez pierwsze kilka godzin odmawia wyświetlania niczego przypominającego poczucie humoru – lub nawet pozwala, by jego bohaterowie mieli jeden.

To nie znaczy, że nie będziesz się śmiał głośno co najmniej raz.

Cała ta ponura powaga zaczyna się nocą na wodach Zatoki Orphelin (malowniczej zatoki Moreton w Queensland), gdzie to, co wygląda jak topless samica Terminator, sprawia poważne zranienie na wścibskim rybaku.

Chwilę później zostajemy zapoznani z naszą pozorną bohaterką, młodą Cal McTeer (Charlotte Best z Puberty Blues), która po długim odcinku wychodzi z więzienia i kieruje się do zatoki.
Jej brat Augie (Aaron Jakubenko) odziedziczył po domu ojca i trawlera rybackiego, podczas gdy jej matka (szacowna Caroline Brazier) prowadzi lokalny pub i puka ze starą panią taty (Peter O’Brien).

Chłopiec, który był zbyt przestraszony, by spytać go w liceum (Mattias Inwood), teraz jest policjantem, który donosi do obłąkanego Alexa Dimitriadesa. Bardziej interesującym środowiskiem jest pobliska komuna Tidelands, kosmopolityczna kolekcja pięknych, bardzo seksownych sybarytów rządzonych przez tajemniczego tyrana Adrielle (Elsa Pataky).

Te dwa światy zderzają się z bardziej nagimi piersiami, niż jest to absolutnie konieczne, a ulubiona sukienka Adrielle okazuje się znacznie bardziej ryzykowna niż prawdziwa nagość.

I jest tak dużo śmiechu, że nie możesz się powstrzymać, by rozpraszać się, zastanawiając się, ile galonów Listerine musieli mieć na planie.

Best i Pataky są perfekcyjni w swoich rolach, trzymają swoje odpowiednie kijki z namiotu cyrkowego z wielką siłą i demonstrują niezwykłą umiejętność utrzymania prostej twarzy.

Niektóre z pozostałych są mniej przekonujące, choć mogłoby to pomóc, gdyby uzyskano bardziej przekonujący dialog. Augie mówi swojej siostrze, aby nie uprawiała seksu z Tidelanders: “Wiem, że wyglądają dobrze, ale to mięso, którego nie jesz”.

Wszystko to powiedziawszy, twórcy seriali Stephen M. Irwin i Leigh McGrath (Secrets & Lies) wymyślili fabułę, a choć trwa to zbyt długo, ci, którzy wytrwają w pierwszych kilku odcinkach, mogą zostać wciągnięci.

Animowany australijczyk Mike Nolan jest specjalistą od pracy na stanowisku samorządowym i gotówką w ręku, a właściciel najgroźniejszego pyska kiedykolwiek odsysał kilka rumów i colę w pokies.

Pięciominutowe odcinki tej serii pseudo-rzeczywistości kazały mu zabrać młodą, naiwną ekipę filmową do swojego świata, pokazując im, jak podnosić pracę i wydobywać z losowych testów oddechowych, i przedstawiając je swoim coraz bardziej dziwnym przyjaciołom.

Pisarze borykający się z dialogami z niebieskim kołnierzem powinni to sprawdzić wraz z Panem Inbetween (Foxtel On Demand).
Społeczność gwiazda Donald Glover dał nam jeden z najbardziej oszałamiających i politycznie potężnych występów roku w filmie This Is America, piosenkę, którą napisał dla swojego alter-ego rapu, Childish Gambino.

Weirdo, specjalna komedia Glover z 2012 roku, z pewnością nie jest tak elektryzująca i traktuje niektóre ciężkie tematy z lekkością, którą niektórzy mogą uznać za zaskakujące.

Mimo to nadal jest zabawny i przejmujący, szczególnie gdy chodzi o wyścig i o to, jak Glover dorastał wraz z przybranymi dziećmi, które przyjęli jego rodzice.

William S. Burroughs nie był tylko pisarzem oszałamiającej oryginalności; poszerzył zakres literatury i konwersację kulturalną, po raz pierwszy umieszczając w centrum zainteresowania szorstkie realia homoseksualizmu i narkomanii.

Był mentorem i inspiratorem dla Jacka Kerouaca, Allena Ginsberga i niezliczonych innych na przestrzeni dziesięcioleci, ale pozostał na wiele sposobów zamkniętą i zagadkową postacią.

Ta przejmująca biografia ma przyjaciół, kochanków i biografów, którzy składają portret człowieka o wiele bardziej wrażliwego i rannego, niż wielu podejrzewa.

Gdy pojawiają się tytuły drzemiące, Escape at Dannemora jest tuż obok The Truth About the Harry Quebert Affair. Lepszym tytułem byłoby Patricia Arquette Is Amazing, a Benicio Del Toro i Paul Dano Not Too Shabby Ani.

Ten siedmioczęściowy film o powolnym poparzeniu opowiada o prawdziwej ucieczce morderców Richarda Matta i Davida Sweata z więzienia w północnej części stanu Nowy Jork w 2015 roku.

POWIĄZANY ARTYKUŁ
Ben Stiller: “Byłem bardzo szczęśliwy mogąc znaleźć projekt, w którym nie grałem”.
Wspaniała ucieczka Bena Stillera od kajdan komediowych
Dodaj do krótkiej listy
Główną postacią jest jednak Joyce “Tilly” Mitchell (Arquette), 51-letni cywilny opiekun więziennego warsztatu krawiectwa, i kobieta zajmująca się nieprawdopodobnymi sprawami z obojgiem zabójców.

Nieszczęśliwa, niewdzięczna i głęboko nieładna, Tilly jest fascynującą postacią, a Arquette wskakuje w jej skórę z nieustraszonym zaangażowaniem, bez względu na to, czy ma niepokojący rodzaj drżenia kolana w szafce z zapasami, czy też nakłada subtelne warstwy, które zacierają różnice między manipulatorami. i kumpel.

Wyszukiwane jako:

tidelands cda
tidelands assistir online
tidelands film locations
tidelands lektor
tidelands online pl
tidelands odcinek 9
tidelands serial
tidelands serial online
tidelands watch online
tidelands 1 temporada online

Oryginalny tytuł Tidelands
First air date Dec. 14, 2018
Ostatnia emisja Dec. 14, 2018
Sezony 1
Odcinki 8
Status Returning Series

Seasons and episodes

1 Sezon 1 Dec. 14, 2018

Podobne tytuły

Voltron: Legendary Defender Online Lektor PL
Jinn Online Lektor PL
Dobry omen Online Lektor PL
Legacies Online Lektor PL
Raising Dion Online Lektor PL
Timeless Online Lektor PL
Final Space Online Lektor PL
The War of the Worlds Online Lektor PL
Revisions Online Lektor PL
Travelers Online Lektor PL
Marvel: Cloak i Dagger Online Lektor PL
Wise Man’s Grandchild Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa