Soft Matter Online Lektor PL

Soft Matter Online Lektor PL

Jun. 08, 2018 USA 72 Min. N/A
Twoja ocena 0
9
149
głosów

Video Trailer

Reżyser

Jim Hickcox
Reżyser

Obsada

Hal Schneider isDr. Grist
Dr. Grist
Mary Anzalone isDr. Kriegspiel
Dr. Kriegspiel
Mykal Monroe isSea-god (voice)
Sea-god (voice)

Opis

Oglądaj cały film Soft Matter / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

Dwóch artystów graffiti włamuje się do opuszczonego, podobno nawiedzonego obiektu badawczego w nadziei stworzenia instalacji sztuki, ale natknąć się na tajny zespół obłąkanych naukowców, którzy są w trakcie wskrzeszenia starożytnego stworzenia morskiego – którzy teraz muszą walczyć, aby uciec żywy.

Nic nie mogło mnie przygotować na Soft Matter, pierwszy film fabularny pisarza / reżysera Jima Hickcoxa. Film jest ciekawą mieszanką komedii, horroru i science fiction i jestem prawie pewien, że jeśli spróbuję opisać to komuś, istnieje dobra możliwość, że znajdę się w trakcie oceny psychiatrycznej. W pełni zdaję sobie sprawę, że podczas dyskusji o tym filmie zabrzmię jak szalona osoba, więc proszę o zachowanie mnie. W rzeczywistości przez co najmniej pierwsze dziesięć minut miałem bardzo silną ochotę wyłączyć ten film, ale wtedy zdałem sobie sprawę, że jest w tym coś dziwnie pociągającego, być może pomniejsze wzmianki o Lovecrafcie, więc kontynuowałem oglądanie.

 

Dwóch naukowców potajemnie pracuje nad bardzo nietypowymi eksperymentami w opuszczonym ośrodku badawczym. Na początku osoby badane nie wydają się być ludźmi. Zamiast tego wydają się być w płynnej formie i przypominają mieszaninę puddingu czekoladowego i błotnistej wody z małą neonową farbą Kool-Aid. Jestem ciekawy, jakie rodzaje płynów używały do ​​eksperymentów w filmie, więc wszystko, co mogę zrobić, to opisać, jak wyglądali najlepiej jak potrafili.

Po tym, jak niektóre głowy drżą o tym, co się dzieje, okazuje się, że eksperymenty były kiedyś ludzkie, ale teraz zostały połączone z różnymi morskimi stworzeniami. Dwaj zani naukowcy są jedynymi ludźmi, którzy pozostali przy życiu w ośrodku i mają za zadanie dbanie o swoich skąpych pacjentów, aby osiągnąć swój cel wskrzeszenia starożytnego morskiego Boga. Tak, przeczytałeś to poprawnie. Dwóch naukowców, którzy są wyraźnie szaleni, zabili ludzi, zredukowali ich do płynnych mieszańców ryb i wierzyli, że mogą przywołać starożytnego Boga, aby mogli osiągnąć nieśmiertelność.

Wiele dialogów jest głupich, a Soft Matter przypomina eksperymentalny film studencki, ale aktorzy tak poważnie traktują swoje role, że trudno nie dać się złapać w śmieszną zabawę. Rzeczy stają się naprawdę zwariowane, ale bardzo zabawne, gdy jeden z bzdurnych pacjentów owinięty plastikiem od stóp do głów w niewytłumaczalny sposób pokazuje kilka dość imponujących ruchów tanecznych podczas eksplozji bomby. Nie potrafię wyjaśnić, dlaczego sceny taneczne są tak przyjemne, ale to była prawdopodobnie moja ulubiona część całego filmu.

 

Tymczasem dwaj graficiarze, Kish (Ruby Lee Dove II) i Haircut (Devyn Placide), starają się wymyślić sposób na zostanie sławnym artystą, a Haircut również chce zrealizować swoje marzenie o zostaniu raperką. Fryzura pyta Kish, czy wierzy w duchy, a kiedy mówi mu, że nie wie, sugeruje, by poszli zbadać opuszczoną placówkę badawczą, która ma być nawiedzana, aby spróbować udokumentować zjawiska paranormalne. Kish postanawia zamienić całą przygodę w pokaz sztuki i zaprasza sprzedawcę sztuki do dołączenia do nich.

W ośrodku badawczym jeden z naukowców kłóci się z twarzą w wiadrze do mopa. Twarz należy do morskiego Boga i żąda się uwolnienia z wiadra i szafy, w której jest w jakiś sposób trzymana wbrew jej woli. Właśnie wtedy, gdy myślisz, że ten film nie może stać się dziwniejszy, zdecydowanie.

Oryginalny tytuł Soft Matter
Klasyfikacja IMDB N/A N/A głosów
TMDb Ocena 10 1 głosów

Podobne tytuły

Gorzka Siedemnastka Online Lektor PL
The Drag Roast of Heklina Online Lektor PL
I Am Mother Online Lektor PL
Człowiek, który zabił Hitlera i Wielką Stopę Online Lektor PL
Kin Online Lektor PL
Mandy Online Lektor PL
Teacher Shortage Online Lektor PL
Babskie wakacje Online Lektor PL
SONIC. Szybki jak błyskawica Online Lektor PL
Logan Lucky Online Lektor PL
Kill the Monsters Online Lektor PL
Noc W Muzeum: Tajemnica Grobowca Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa