Bumblebee Online Lektor PL

Bumblebee Online Lektor PL

Dec. 15, 2018 USA 113 Min. N/A
Twoja ocena 0
7
208
głos

Video Trailer

Reżyser

Obsada

Opis

Oglądaj cały film Bumblebee / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

Czy naprawdę był to pierwszy film Transformers na żywo wystarczająco długo, aby zakwalifikować się do reaktywacji nostalgii? To prawda, od tego czasu minęło już 11 lat i pięć filmów, ale wyszły z bramy już na tle wytartej nostalgii za lata świetności producenta Steven Spielberg w latach 80. i niepowiązanych zabawek w tym samym wieku. Teraz Bumblebee, pierwszy obraz Transformers nie wyreżyserowany przez Michaela Baya, jest nawet osadzony w 1987 roku (zaledwie rok po wydaniu animowanego Transformers: The Movie). Era rejestruje się powierzchownie, głównie w strojach i melodiach muzycznych nadawanych przez 18-letniego Charliego Watsona (Hailee Steinfeld). Jej staroświeckie koszulki, zepsuty motorower i fandom Smitha mają oznaczać okresowy status outsidera w niższej klasie średniej – ale nawet popsuty płaszcz Charliego wygląda okropnie podobnie do przyjaznej w 2018 roku wersji Urban Outfitters z lat 80-tych.

To, że Steinfeld kołysze najbardziej autentycznie stylowy wygląd każdego dotychczasowego modelu Transformers, nie jest tak naprawdę skargą, zwłaszcza że jej obecność na ekranie jest najlepszą rzeczą w Bumblebee. Przynosi Charliemu irytację surowego nerwu, wciąż sprytną po śmierci taty. Obraża także swoją kochającą matkę (Pamelę Adlon) za znalezienie pocieszenia w sympatycznym doofiu (Stephen Schneider), który daje Charliemu ponadczasową, bezużyteczną męską wskazówkę: Hej, powinieneś się uśmiechnąć bardziej!

Bezcielesny Charlie jest o wiele bardziej przekonujący niż zwykła atmosfera Shia LaBeouf z 2007 r. – co czyni szczególną różnicę, biorąc pod uwagę fakt, że zasadniczo odtwarza (lub, zważywszy na oś czasu, wstępne uchwalenie) dzieci-i-pierwszego-samochodu-zamiatanego- historia pierwszej wojny w historii międzygalaktycznej wojny, aż do sekretnej tożsamości tego pierwszego samochodu. Przebranie Bumblebee ’87 to żółty Volkswagen Beetle, w odróżnieniu od Camaro pierwszego filmu, ale jego status jako gracza wiecznie kwitnącego Optimus Prime pozostaje. Jest na Ziemi, aby założyć bazę Autobotów, prawdopodobnie pierwszy środek w ich Operacji Trwałe Zajęcie. (Aby uzyskać więcej szczegółów na temat tego planu, zobacz prawie każdą kontynuację Transformers.) Po tym, jak Bee traci swoją pamięć i skrzynkę głosową, Charlie natknął się na niego w postaci samochodu w warsztacie naprawczym. Nie bardzo wie, że jej znajomy samochód / przyjaciel jest ścigany przez parę złych Decepticonów (Angeli Bassett i Justina Theroux), którzy zmanipulowali rząd Stanów Zjednoczonych, by im pomógł.

Travis Knight, wchodząc w swój pierwszy film z życia po pomocy w prowadzeniu domu animacji Laika (i reżyserując swój film Kubo i dwa ciągi), wydaje się być zobowiązany do ułatwienia publiczności nieco mniejszej, nieco łagodniejszej iteracji Transformers. Pomimo blednie zmniejszonej skali, film wciąż otwiera się na skomplikowaną, mocno animowaną bitwę wizualną na domowej planecie Transformers, zanim wojna dotrze na Ziemię i skrzyżuje się z amerykańską armią. Jack Burns (John Cena) jest nawet figurą Michaela Baya Lite’a, ponieważ został wprowadzony pośród zastraszania, które powinno być zabawne, i ostatecznie musi przyznać honorowe, żołnierskie zatwierdzenie bohaterom, aby je potwierdzić.

Główna różnica między Bumblebee i poprzednimi Transformersami polega na tym, że wojsko może zniknąć na długie odcinki filmu. Pomimo swojej początkowej ostrożności, Knight rozumie, że przygody Transformers mogą być skierowane do dzieci, a nie do gniewnych, rogatych 13-latków, których Bay wydaje się zarówno wyobrażać sobie jako swoją grupę docelową, jak i oburzonych każdym włóknem jego istoty. Oprócz przebudowy przekładni, bohatera pożądania samochodu jako młodej kobiety (bez najmniejszej rzeczy w tak ciężkiej serii), twórcy filmu dają Bumblebee trochę więcej osobowości w jego ruchu; robi bardziej ludzkie gesty w swojej postawie, a film nie zatrzymuje się na nieskończonych, bezsensownych transformujących sekwencjach. Bee teraz wskakuje do formy samochodu z imponującym wyczuciem komiksu.

Ogromna liczba kosmetycznych udoskonaleń sprawia, że ​​Bumblebee jest bardziej rozczarowujący, ponieważ wciąż jest nieostrożnym hitem. Relacje między Charliem i Bee, Charliem i jej uświęcającym miłosnym zainteresowaniem Memo (Jorge Lendeborg Jr.), lub Charliem i jej pobudliwym młodszym bratem (Jason Drucker), rozwijają się w pośpiesznie skrobaczonym stenografii, zbieraninie nut o rzeczach, które Zwykle dzieje się w filmie. Dotyczy to również najbardziej podstawowej mechaniki fabuły; film tak mało zapada w pamięć Bumblebee, że łatwo zapomnieć, jak ważne ma być.

Pomysł wydaje się być riffem na (lub zdzierstwem) The Iron Giant, gdzie potencjalnie potężna broń porzuca swoje programy i odkrywa ludzkość – co jest trudną historią do opowiedzenia, jednocześnie przyjmując leseferystyczną postawę wobec zabijania. Rycerz mógł nakręcić film bardziej przyjazny rodzinie, ale wykorzystuje także to, jak może pokazać ludziom, że są płynni na ekranie, o ile wynikowa fuga jest wodnista, a nie krwawa.

Wyszukiwane jako:

bumblebee cda
bumblebee online
bumblebee cda hd
bumblebee lektor pl
bumblebee film
bumblebee cały film cda
bumblebee film cda
bumblebee film online
bumblebee film wiki
bumblebee film kino
bumblebee lektor pl cda
bumblebee napisy pl
bumblebee napisy
bumblebee online pl
bumblebee pl cda
bumblebee pl online
bumblebee 2018 online
bumblebee 2018 lektor
bumblebee 2018 cda pl

Oryginalny tytuł Bumblebee
Klasyfikacja IMDB 7.3 12,974 głosów
TMDb Ocena 6.6 335 głosów

Podobne tytuły

Następcy 2 Online Lektor PL
CHiPs: Motopatrol Online Lektor PL
Paddington 2 Online Lektor PL
Freaks Online Lektor PL
Tanhaji: The Unsung Warrior Online Lektor PL
24 Little Hours Online Lektor PL
The Aeronauts Online Lektor PL
Beyond the Law Online Lektor PL
Mroczna Phoenix Online Lektor PL
Jack Ryan: Teoria Chaosu Online Lektor PL
Zew krwi Online Lektor PL
Distorted Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa