Damsel Online Lektor PL

Damsel Online Lektor PL

Jun. 22, 2018 USA 113 Min. N/A
Twoja ocena 0
9
144
głos

Video Trailer

Reżyser

Obsada

Opis

Oglądaj cały film Damsel / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

“Damsel” zabiera większość elementów, które kiedykolwiek widziałem na Zachodzie, i poprawia niektóre, przekręca inne i wymyśla coś niezwykłego i w większości satysfakcjonującego.

David i Nathan Zellner napisali i wyreżyserowali film. (Mają coś, co podważa gatunki, ich znakomita “Kumiko, Łowca skarbów” włączyła inny film o wyprawie.) “Damsel” to dużo zabawy, gdy Zellners nie próbują zbyt mocno, aby to zrobić niecodzienny. Działa najlepiej, gdy jego dziwactwo jest autentyczne, a nie świadome.

Film zaczyna się od świetnego prologu, w którym wielki Robert Forster gra kaznodzieję, który czeka niecierpliwie na trenera estradowego. Wszyscy inni – w tym Henry (David Zellner), który też czeka – jedzie na zachód. Nie kaznodzieja. Był tam i widział wystarczająco. Chciał nawrócić “dzikusów” na chrześcijaństwo, ale nie byli specjalnie zainteresowani, a on domyśla się, że jest już dość chrześcijan.

Ale Henry musi zacząć od nowa. On sam nie jest kaznodzieją, ale z pewnością może zachowywać się jak on, gdy tylko dotrze do celu.

Kiedy zaczyna się właściwy film, pojawia się Samuel (Robert Pattinson), szukając pastora Henry’ego, a to właśnie dzieje się z Henrykiem. Pastor jest zepsutym pijakiem, ale Samuel jest niezrażony. Znajdzie Penelopę, miłość swojego życia i zaproponuje jej. On potrzebuje pastora Henryka, aby poślubił ich na miejscu.

Oprócz fantazyjnego pierścionka, Samuel ma Butterscotcha, miniaturowego konia. Nazywał się drugi ulubiony cukierek Penelopy; Samuel nie uważał, że Horehound jest odpowiednią nazwą dla konia.

Więc oni idą. Henry najczęściej chce się napić. Samuel nieustannie mówi o Penelope. Okazuje się, że została porwana i żyje w niewoli, twierdzi Samuel, ze swoim porywaczem. Napotkali pewne kłopoty po drodze, w tym ucieczkę z bratem porywacza, Rufusem (Nathan Zellner), który staje się brzydki.

Ale w końcu odnajdują Penelope (Mia Wasikowska) i wszystko idzie … nieoczekiwanie. Nie psując zbyt wiele, można powiedzieć, że jeśli Penelopa rzeczywiście jest damą, to naprawdę nie jest w rozpaczy. Przynajmniej dopóki pojawią się Samuel i Pastor Henry.

Film pojawia się po ich przybyciu. Robi się ciemniej, szybciej. Penelopa z radością nie cierpi głupców, a gdy już usłyszycie Samuela śpiewającego okropną piosenkę, którą dla niej napisał, jest całkiem jasne, że jest głupcem – może z powodu miłości, a może po prostu głupca. Wasikowska jest całkiem dobra, podobnie jak Pattinson, który kontynuuje wydawanie nieoczekiwanych ról z dobrymi wynikami.

W całej tej sprawie jest coś genialnego. Weź pastora Henry’ego. Jest pijakiem i oszustem, ale naprawdę chce zacząć od nowa. Po prostu nie idzie tak dobrze. Jest samotny na zachodzie, narzeka w pewnym momencie. Życie jest trudne. Wszyscy w filmie są do pewnego stopnia niezadowoleni, co oznacza, że ​​każdy szuka czegoś, niezależnie od tego, czy jest to prawdziwa miłość, czy sztywny napój.

The Zellners nie wyśmiewają się z westernów. Oni wyraźnie je kochają i znają się na tym gatunku. Po prostu obracają je wokół siebie. Kiedy to działa, jest naprawdę przyjemne.

Kiedy tak się nie dzieje, prawie zawsze jest to spowodowane tym, że zbyt mocno starają się być inni. Mają już wszystkie elementy tradycyjnego filmu przedstawione w nieco wypaczony sposób. “Damsel” jest dużo dobra bez zbytniego wysiłku. Najlepiej, gdy po prostu podąża własną skręconą ścieżką.

Wyszukiwane jako:

damsel cda
damsel film
damsel film trailer
damsel film wiki
damsel under stress read online
damsel watch online
damsel zalukaj
damsel 2018 cda
damsel 2018 watch online
damsel 2018 online

Oryginalny tytuł Damsel
Klasyfikacja IMDB 6.2 140 głosów

Podobne tytuły

Ona Online Lektor PL
Skyscraper Online Lektor PL
Sabotaż Online Lektor PL
Kokainowy Rick Online Lektor PL
Wilcze echa Online Lektor PL
Colette Online Lektor PL
Step Up: All In Online Lektor PL
Iluzja 2 Online Lektor PL
Jaskiniowiec Online Lektor PL
Prawdziwa jazda Online Lektor PL
Do utraty sił Online Lektor PL
Nienawisc, która dajesz Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa