Race 3 Online Lektor PL

Race 3 Online Lektor PL

Jun. 15, 2018 N/A 160 Min. N/A
Twoja ocena 0
8
201
głosów

Video Trailer

Reżyser

Remo D'
Reżyser

Obsada

Opis

Oglądaj cały film Race 3 / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

To główny problem (pośród wielu) w Race 3, wyczekiwanej przygodowej akcji 3D Bollywood z reżyserem Remo D’Souza.

Samochód to Bugatti Chiron o wartości 3 milionów dolarów, po raz pierwszy dostrzeżony, gdy wjeżdża na podjazd do siedmiogwiazdkowego hotelu w Abu Dhabi. Na tle miejskiej, spłowiałej, brązowej linii horyzontu samochód zdaje się świecić, jego płynna srebrna farba i napięty, płynny design sprawiają, że jest jeszcze bardziej uderzający w 3D (przegląd oparty jest na wersji 3D).

Wiodącym człowiekiem jest Salman Khan, jedna z najbardziej kasynowych gwiazd w Indiach, która przygotowuje się do corocznej wyprawy na święto Eid. Khan strzela, jeździ, romansuje i walczy na cue, a nawet rozdziera koszulkę na klimatyczną scenę walki, tak jak robił to już w niezliczonych filmach. Ale pomimo (dosłownego) pirotechnika, Khan dostarcza niezasłużonego, nijakiego przedstawienia, któremu nie pomaga shiraz Ahmeda, stereotypowy scenariusz.

Wyścig 3 – który, podobnie jak jego dwaj poprzednicy, gra szybko i swobodnie z historią – śledzi wyczyny rozszerzonej rodziny atrakcyjnych handlarzy bronią. Ponieważ natura ich działalności przyciąga skorumpowanych i niesmacznych, istnieje mnóstwo okazji do podwójnego i potrójnego przekraczania. Nikczemni politycy, kryminaliści, nielegalni handlarze bronią i femmes fatale z sukienkami przyciętymi do tego miejsca zaludniają scenę po scenie, położoną wśród rozświetlonych nocnych klubów w zatoce, luksusowych hoteli i szeroko otwartych pustynnych autostrad.
Anil Kapoor (Slumdog Millionaire, Mission: Impossible – Ghost Protocol) dodaje delikatnego akcentu, a Daisy Shah zabija go w scenach kaskaderskich inspirowanych sztukami walki, podczas gdy charyzmatyczna była Miss Sri Lanka Jacqueline Fernandez pokazuje nieznany dotychczas talent do tańca na rurze.

Helmer Remo D’Souza – przejęcie kierowania duetem Abbasem i Mustanem Burmawalla – jest niewłaściwą osobą do tej pracy. Znakomity choreograf (i reżyser jednego z najbardziej ekscytujących filmów tanecznych Bollywood, ABCD – Any Body Can Dance), D’Souza wydaje się zbyt rozproszony przez pirotechnika, by skupić się na wiarygodnym występie swojej obsady. Przedstawiając każdą długą scenę walki w ultra-wolnym ruchu, w nieskończoność przesuwa film do nieskończonego, prawie trzygodzinnego czasu pracy.

Bollywood Star Salman Khan więziony w kłusownictwie
Kariera Khan pozostaje jak zawsze kuloodporna. Po odbyciu służby w więzieniu na początku tego roku w sprawie oskarżeń o kłusownictwo, wrócił do robienia filmów, prowadzenia działalności charytatywnej, a nawet headliningu koncertowego show na żywo w USA. Wyścig 3 wydaje się również kuloodporny: film już przyniósł zysk dzięki satelicie i przesyłanie strumieniowe.

Podobnie jak dwa bezmyślne działania, które pojawiły się przed nim, Race 3 jest lekki w charakteryzacji i ciężki w stylizowanej fetyszyzacji marki. Ale chłopcze, ten Bugatti to słodka jazda.

wyszukiwane jako:

race 3 cda
race 3 film
race 3 online
the race 3 film
race 3 full movie watch online
watch race 3 online
race 3 ka film
race 3 movie film
race 3 new film
race 3 online movie
race 3 online watch
race 3 online movie watch
race 3 online movies
race 3 online movie hindi
race 3 online movie full hd
race 3 online watch full movie
race 3 youtube online
race 3 2018 full movie watch online
3 race 3 film

Oryginalny tytuł Race 3
Klasyfikacja IMDB N/A N/A głosów
TMDb Ocena 3.4 6 głosów

Podobne tytuły

Countdown Online Lektor PL
Biuro ludzkości Online Lektor PL
Disturbing the Peace Online Lektor PL
Daniel Isn’t Real Online Lektor PL
Czerwona jaskółka Online Lektor PL
Małgosia i Jaś Online Lektor PL
Noc oczyszczenia: Czas wyboru Online Lektor PL
John Wick 3 Online Lektor PL
Maria Online Lektor PL
LEGO® NINJAGO: FILM Online Lektor PL
Mumia Online Lektor PL
Więzień labiryntu Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa