Race 3 Online Lektor PL

Race 3 Online Lektor PL

Jun. 15, 2018 N/A 160 Min. N/A
Twoja ocena 0
10
121
głosów

Video Trailer

Reżyser

Remo D'
Reżyser

Obsada

Opis

Oglądaj cały film Race 3 / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

To główny problem (pośród wielu) w Race 3, wyczekiwanej przygodowej akcji 3D Bollywood z reżyserem Remo D’Souza.

Samochód to Bugatti Chiron o wartości 3 milionów dolarów, po raz pierwszy dostrzeżony, gdy wjeżdża na podjazd do siedmiogwiazdkowego hotelu w Abu Dhabi. Na tle miejskiej, spłowiałej, brązowej linii horyzontu samochód zdaje się świecić, jego płynna srebrna farba i napięty, płynny design sprawiają, że jest jeszcze bardziej uderzający w 3D (przegląd oparty jest na wersji 3D).

Wiodącym człowiekiem jest Salman Khan, jedna z najbardziej kasynowych gwiazd w Indiach, która przygotowuje się do corocznej wyprawy na święto Eid. Khan strzela, jeździ, romansuje i walczy na cue, a nawet rozdziera koszulkę na klimatyczną scenę walki, tak jak robił to już w niezliczonych filmach. Ale pomimo (dosłownego) pirotechnika, Khan dostarcza niezasłużonego, nijakiego przedstawienia, któremu nie pomaga shiraz Ahmeda, stereotypowy scenariusz.

Wyścig 3 – który, podobnie jak jego dwaj poprzednicy, gra szybko i swobodnie z historią – śledzi wyczyny rozszerzonej rodziny atrakcyjnych handlarzy bronią. Ponieważ natura ich działalności przyciąga skorumpowanych i niesmacznych, istnieje mnóstwo okazji do podwójnego i potrójnego przekraczania. Nikczemni politycy, kryminaliści, nielegalni handlarze bronią i femmes fatale z sukienkami przyciętymi do tego miejsca zaludniają scenę po scenie, położoną wśród rozświetlonych nocnych klubów w zatoce, luksusowych hoteli i szeroko otwartych pustynnych autostrad.
Anil Kapoor (Slumdog Millionaire, Mission: Impossible – Ghost Protocol) dodaje delikatnego akcentu, a Daisy Shah zabija go w scenach kaskaderskich inspirowanych sztukami walki, podczas gdy charyzmatyczna była Miss Sri Lanka Jacqueline Fernandez pokazuje nieznany dotychczas talent do tańca na rurze.

Helmer Remo D’Souza – przejęcie kierowania duetem Abbasem i Mustanem Burmawalla – jest niewłaściwą osobą do tej pracy. Znakomity choreograf (i reżyser jednego z najbardziej ekscytujących filmów tanecznych Bollywood, ABCD – Any Body Can Dance), D’Souza wydaje się zbyt rozproszony przez pirotechnika, by skupić się na wiarygodnym występie swojej obsady. Przedstawiając każdą długą scenę walki w ultra-wolnym ruchu, w nieskończoność przesuwa film do nieskończonego, prawie trzygodzinnego czasu pracy.

Bollywood Star Salman Khan więziony w kłusownictwie
Kariera Khan pozostaje jak zawsze kuloodporna. Po odbyciu służby w więzieniu na początku tego roku w sprawie oskarżeń o kłusownictwo, wrócił do robienia filmów, prowadzenia działalności charytatywnej, a nawet headliningu koncertowego show na żywo w USA. Wyścig 3 wydaje się również kuloodporny: film już przyniósł zysk dzięki satelicie i przesyłanie strumieniowe.

Podobnie jak dwa bezmyślne działania, które pojawiły się przed nim, Race 3 jest lekki w charakteryzacji i ciężki w stylizowanej fetyszyzacji marki. Ale chłopcze, ten Bugatti to słodka jazda.

wyszukiwane jako:

race 3 cda
race 3 film
race 3 online
the race 3 film
race 3 full movie watch online
watch race 3 online
race 3 ka film
race 3 movie film
race 3 new film
race 3 online movie
race 3 online watch
race 3 online movie watch
race 3 online movies
race 3 online movie hindi
race 3 online movie full hd
race 3 online watch full movie
race 3 youtube online
race 3 2018 full movie watch online
3 race 3 film

Oryginalny tytuł Race 3
Klasyfikacja IMDB N/A N/A głosów
TMDb Ocena 3.4 6 głosów

Podobne tytuły

Kickboxer: Odwet Online Lektor PL
Spotlight Online Lektor PL
Ja, Frankenstein Online Lektor PL
Rozpruci na śmierć Online Lektor PL
Wildling Online Lektor PL
Liga Sprawiedliwości kontra Młodzi Tytani Online Lektor PL
Zanim Zasnę Online Lektor PL
Adrift Online Lektor PL
Pojedynek Na Pustyni Online Lektor PL
Danger Close: The Battle of Long Tan Online Lektor PL
Zemsta adwokata Online Lektor PL
John Wick Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa