Shock and Awe Online Lektor PL

Shock and Awe Online Lektor PL

Jul. 13, 2018 USA 90 Min. R
Twoja ocena 0
10
183
głosów

Video Trailer

Reżyser

Rob Reiner
Reżyser

Obsada

James Marsden isWarren Strobel
Warren Strobel
Woody Harrelson isJonathan Landay
Jonathan Landay
Rob Reiner isJohn Walcott
John Walcott
Tommy Lee Jones isJoe Galloway
Joe Galloway
Wayne Pére isIntelligence Source
Intelligence Source

Opis

Oglądaj cały film Shock and Awe / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

W rolach głównych występują: Woody Harrelson, James Marsden, Tommy Lee Jones, Jessica Biel i Milla Jovovich. Reżyseria: Rob Reiner. 90 minut. Otwiera piątek w głównych teatrach. 14A

Z codziennymi nagłówkami wiadomości zdominowanymi przez bezprecedensowe i dziwaczne zachowanie amerykańskiego prezydenta Donalda Trumpa, łatwo jest zapomnieć o czasie nie tak dawno temu, gdy poprzedni głównodowodzący popełnił geopolityczne okrucieństwo – inwazję w 2003 roku na Irak – i mniej więcej uciekł z tym.

Dzięki Shock and Awe reżyser Rob Reiner zadał sobie wyjątkowo trudne zadanie, próbując zaangażować publiczność w opowieść, która dla wielu poturbowanych i obrażonych przez bieżące wydarzenia wydaje się prawie jak historia starożytna.

Tak, możemy przypomnieć sobie słynny wygląd George’a W. Busha “Mission Accomplished” nad lotniskowcem po udanym obaleniu dyktatora Saddama Husajna, lub strasznie błędnie sądzonej byłej wiceprezydenta Dicka Cheneya, że ​​amerykańskie oddziały będą “witane jako wyzwoliciele”.

To, co Reiner ma zamiar zrobić, oprócz przypomnienia o tej masakrze, która nastąpiła i długiej, bezsensownej okupacji Iraku, które ma nastąpić, ma nam przypomnieć, że niektórzy w dziennikarskim świecie, którzy to naprawili, próbowali donieść, że Oświadczenia administracji Busha dotyczące broni masowego rażenia w Iraku były, no cóż, fałszywymi wiadomościami.

Scenarzysta Joey Hartstone koncentruje się na nieustraszonej grupie dziennikarzy w redakcji dziennika Knight-Ridder, Washington John Walcott (występujący w repertuarze Reinera) i reporterach Jonathanie Landay (Woody Harrelson) i Warrenu Strobel (James Marsden) oraz byłym korespondencie wojennym z Wietnamu i felietonista Joe Galloway (Tommy Lee Jones), który przeszedł na emeryturę i pracował dla Walcotta.

Ta historia daje widzom wewnętrzne spojrzenie na to, jak dziennikarstwo faktycznie działa na poziomie gruntu, łącznie z kultywacją źródeł, wykorzystaniem “tła” i nieautomatycznych informacji. Ma silne poczucie autentyczności.

Film zagłębia się także w osobiste historie o życiu Landay i Strobela, rozwiedzionego mężczyzny rozpalającego nowy związek z sąsiadem z sąsiedztwa, gdy ścigają historię, której administracja amerykańska nie chce, aby ktokolwiek się dowiedział i że zwykli ludzie byli autentycznie niechętnie słuchać.

Harrelson i Marsden wykonują żywe i sympatyczne występy, a Jessica Biel ma dobre wsparcie jako nowe zainteresowanie miłością Strobla i Milla Jovovich jako małżonka Landaya, Vlatka, który coraz bardziej martwi się dobrobytem męża

Harrelson i Marsden wykonują żywe i sympatyczne występy, a Jessica Biel ma dobre wsparcie jako nowe zainteresowanie miłością Strobla i Milla Jovovich jako małżonka Landaya, Vlatkę, która coraz bardziej martwi się dobrobytem męża.

Faktyczne straty w kosztach i straconych istnieniach oferowane są w postaci postscriptu, co dodatkowo zauważa, że ​​New York Times w końcu przeprosił swoich czytelników za ich zasięg.

Jest to znakomite dzieło, które oferuje ostrzeżenie, że zbyt łatwo wierzysz w to, co twoi przywódcy polityczni handlują.

Ale w wieku Trumpa Szok i Wstyd cierpią na szczególnie zły moment. To naprawdę powinno być zauważone i docenione, ale nie jest jasne, czy wyczekująca publiczność czeka.

Wyszukiwane jako:

shock and awe movie online
shock and awe the story of electricity watch online
shock and awe watch online
shock and awe 2017 cda
shock and awe online
watch shock and awe online
shock and awe online free
shock and awe online pl
shock and awe online subtitrat
shock and awe online sa prevodom
shock and awe online s prevodom
shock and awe read online
shock and awe online subtitrat in romana
shock and awe (2017) online subtitrat
shock and awe watch online free
shock and awe 2017 online
shock and awe free online
shock and awe film review
shock and awe film cast
shock and awe film wiki
shock and awe full movie online
shock and awe film trailer
shock and awe abigail roux read online
shock and awe napisy
shock and awe zalukaj
shock and awe napisy pl
shock and awe online movie

Oryginalny tytuł Shock and Awe
Klasyfikacja IMDB 6.4 95 głosów

Podobne tytuły

Gorący materiał Online Lektor PL
Księgowy Online Lektor PL
Swiped Online Lektor PL
Nie otwieraj oczu Online Lektor PL
Osaczona Online Lektor PL
Fright Online Lektor PL
Eskorta porucznika Online Lektor PL
Słońce też jest gwiazdą Online Lektor PL
Ocean ognia Online Lektor PL
183 Metry Strachu Online Lektor PL
นางนอน Online Lektor PL
Inherit the Viper Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa