Ocean’s 8 Online Lektor PL

Ocean’s 8 Online Lektor PL

Jun. 07, 2018 USA 110 Min. PG-13
Twoja ocena 0
7
299
głos

Video Trailer

Reżyser

Gary Ross
Reżyser

Obsada

Sandra Bullock isDebbie Ocean
Debbie Ocean
Anne Hathaway isDaphne Kluger
Daphne Kluger
Rihanna isLeslie alias Nine Ball
Leslie alias Nine Ball
Awkwafina isConstance
Constance
James Corden isJohn Frazier
John Frazier
Richard Armitage isClaude Becker
Claude Becker

Opis

Oglądaj cały film Ocean’s 8 / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

“Nie robisz tego dla mnie. Nie robisz tego dla ciebie. Gdzieś tam jest ośmioletnia dziewczynka marząca o zostaniu przestępcą. Zrób to dla niej. ”

W ten sposób mistrz złodziejka Debbie Ocean nawołuje swoje partnerki w zbrodnię w przeddzień swojej wielkiej biżuterii w reżyserii Gary’ego Rossa Ocean’s 8. Jest to sprytna, nieco narracyjna transpozycja. Ponieważ Debbie – grana przez Sandrę Bullock – oczywiście przemawia do wszystkich “dziewczyn” na widowni, bez względu na ich wiek. Bo choć niewielu marzy o byciu prawdziwymi przestępcami, którzy nie marzą o tym, by być bez wysiłku pochłoniętym, wspaniałą gwiazdą filmową i całkowitą kontrolą? Niekoniecznie ktoś, kto zaprezentuje śmiały rabunek na Gali Met; ale ktoś, kto, gdyby tak wybrał, mógłby.

Jest to niestety tak blisko, jak Ross przychodzi do włączenia znaczących aspektów płci do swojego filmu. (Za chwilę zauważę jeden wyjątek.) Ocean’s 8 to w istocie reboot wymieniany z sekcją Ocean’s Eleven, a jeśli wynik jest tylko skromnie zmieniającym się urządzeniem dostarczającym moc gwiazdy – cóż, wersja Soderbergha Clooneya nie była o wiele więcej.

Podobnie jak w poprzednim filmie, ten zaczyna się od bohatera – Debbie Bullocka jest siostrą Danny’ego Ocean Clooneya, który został zwolniony z więzienia. (“Gdybym miał zostać uwolniony”, skromnie mówi do zarządu zwolnienia warunkowego, “Chciałbym tylko proste życie.” Później, patrząc, jak ona nosi projektant suknia i przygotować się do wyjścia z bramy więzienia, strażnik ironicznie prosi ” Proste życie? “Odpowiada nieśmiało:” Miałem pięć lat na próby “.) Następna – po sprytnym ataku kradzieży w luksusowych sklepach i luksusowym hotelu – wraca do starego partnera, Lou (Cate Blanchett , w czym zasadniczo jest rola Brada Pitta); następnie zgromadzenie zespołu; i wreszcie sam napad. Podobnie jak poprzednio, istnieje niepotrzebny i umiarkowanie nużący wątek obejmujący stary płomień (Richard Armitage), który pracuje w świecie sztuki.

Tym razem zespół składa się z bankrutującego projektanta mody (Helena Bonham Carter), producenta biżuterii (Mindy Kaling), hakera (Rihanna), płotu (Sarah Paulson) i kieszonkowca (Awkwafina). Zaokrąglając zespół – choć ona o tym nie wie – jest znaną osobistością, Daphne Kluger (Anne Hathaway). Choć Met organizuje pokaz królewskiej biżuterii z całego świata, faktyczny cel napadu nie jest częścią wystawy. Jest to raczej wyjątkowy naszyjnik Cartiera o nazwie Toussaint: 150 milionów funtów, sześciofuntowy żyrandol z gardzieli, który Debbie i in. przekona Klugera do noszenia, kiedy będzie uczestniczyć w Gali – którą film opisuje, jako wystarczająco “najbardziej ekskluzywną imprezę w Ameryce”.

Jak to się zdarza, jest to pomysł bardzo pomysłowy, a film w dużej mierze płynie wraz z falą charyzmy jego gwiazd i zdolnym, choć mało inspirującym reżyserem Rossa, który był także współautorem scenariusza z Olivią Milch. (Nie można nie zastanawiać się, co Soderbergh zrobiłby z tym materiałem.) Bullock wykonuje centralną rolę z niezłomną, chociaż – podobnie jak Clooney z Pittem – jest nieco zaszokowana zwycięskim ruchem z Blanchett. Reszta obsady jest mniej do zrobienia, ale generalnie wykorzystują większość swoich chwil. (Zapytana, jak wyjaśnia mężowi z przedmieścia garaż pełen ulepszonych rowerów górskich i pralek, ogrodzenie Paulsona wyjaśnia, “eBay.”) Niestety, jednym z niewielu sposobów, w jakie filmowi nie udaje się dotknąć Ocean’s Eleven, jest brak starego Szkolny oszust, jak te grane przez Elliotta Goulda i Carla Reinera – ten ostatni dostarczył kilka najlepszych scen z tego filmu. Ale przynajmniej tak samo pociesza nas James Corden jako detektyw ubezpieczeniowy, który próbuje rozwikłać zbrodnię w końcowym akcie.

Największą przyjemnością Ocean’s 8 jest jednak Kluger Hathawaya. Aczkolwiek dokładne pochodzenie globalnej sławy bohatera pozostawione jest wyobraźni-aktorce? Model? dziedziczka? -Hathaway dostarcza ostre, dowcipne rozwidlenie kobiecej celebryty, jednocześnie nieprzeniknionej próżności i słuszności, a jednocześnie rozżarzonej zwątpieniem. Jest to najbardziej wskazany i najbardziej zabawny sposób, w jaki film bawi się oczekiwaniami dotyczącymi płci.

Film traci trochę napięcia po filmie. Jest to szczególnie prawdziwe, gdy ujawnia się, że istniał tajny atak “podstępem”, który ma perwersyjny wpływ na podważenie całego założenia spisku. Ross powinien był rzucić palenie, kiedy był przed nim. Zamiast tego nie mógł oprzeć się złoceniu Toussaint.

Wyszukiwane jako:

ocean’s 8 cały film
the ocean’s 8 online
the ocean’s 8 cda
the ocean 8 full movie online
the ocean’s 8 watch online
ocean’s 8 cda online
ocean’s 8 cda napisy pl
ocean’s 8 cda pl lektor
ocean’s 8 cały film pl
ocean’s 8 chomikuj lektor
ocean’s 8 cda
ocean’s 8 ebd cda
ocean’s 8 eng sub online
ocean’s 8 film pl
ocean’s 8 film cda
ocean’s 8 film link
ocean’s 8 full movie online
ocean’s 8 hd online
ocean’s 8 hd online free
ocean’s 8 lektor chomikuj
ocean’s 8 lektor pl chomikuj
ocean’s 8 lektor pl alltube
ocean’s 8 lektor freedisc
ocean’s 8 lektor pl
ocean’s 8 lektor
ocean’s 8 movie online
ocean’s 8 movie online free
ocean’s 8 online trt
ocean’s 8 online alltube
ocean’s 8 online dailymotion
ocean’s 8 watch online
ocean’s 8 w cda
ocean’s 8 watch online free
ocean’s 8 watch online 123movies
ocean’s 8 watch online full movie
ocean’s 8 watch online hd
ocean’s 8 zalukaj
ocean’s 8 (2018) cda
ocean’s 8 2018 online

Oryginalny tytuł Ocean's 8
Klasyfikacja IMDB N/A N/A głosów
TMDb Ocena 6.8 93 głosów

Podobne tytuły

Babyteeth Online Lektor PL
Show Dogs Online Lektor PL
Terminator Genisys Online Lektor PL
Les Vétos Online Lektor PL
Epoka lodowcowa: Wielkanocne niespodzianki Online Lektor PL
Yesterday Online Lektor PL
Ratchet i Clank Online Lektor PL
Billy Boy Online Lektor PL
Minionki Online Lektor PL
Uncut Gems Online Lektor PL
Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz Online Lektor PL
Bez względu na wszystko Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa