Alita: Battle Angel Online Lektor PL

Alita: Battle Angel Online Lektor PL

Feb. 05, 2019 USA, Canada, Argentina 122 Min. N/A
Twoja ocena 0
9
101
głos

Video Trailer

Opis

Oglądaj cały film Alita: Battle Angel / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

Bomby z dala.

Pomimo obiecującego materiału źródłowego i imponujących wersji życiorysów zaangażowanych w sprawę, “Alita: Battle Angel” ma wrażenie, że może to być pierwszy gigantyczny flop z 2019 r., Od niekiedy przerażających obrazów po zawiły chaos fabuły do ​​marnotrawstwa Oddanie listy.

To długo oczekiwana, często opóźniona, wielkoformatowa adaptacja japońskiej powieści graficznej “Gunnm” z lat 90., autorstwa Yukito Kishiro. Produkcja: James Cameron, w reżyserii Roberta Rodrigueza, z udziałem zdobywców Oscara Christopha Waltza, Jennifer Connelly i Mahershala Ali.

Co może pójść nie tak?

Dobrze. Prawie wszystko. W tym bielenie pewnych kluczowych postaci.

To prawda, otrzymujemy efektowne, trójwymiarowe wizualizacje i wiele super-fajnych sekwencji akcji typu wideo-gier, ale podobnie jak tytułowa postać “Alita: Battle Angel” to amalgamat bez własnej tożsamości. . To tak, jakbyśmy oglądali mashup z filmów “Terminatora”, z posypką “Blade Runner” i “Total Recall”, trochę “A.I. Sztuczna inteligencja, “szczypta” Rollerball “, uzupełniona o niektóre” Ghost in the Shell “i” Robocop “i” Frankenstein “, a nawet trochę” The Truman Show “, aby uzupełnić przepis.

Widzieliśmy już ten film wcześniej. Wiele razy.

“Alita: Battle Angel” rozgrywa się w obowiązkowej dystopijnej przyszłości, w tym przypadku w 26 wieku, długo po kataklizmie wojny światowej.

Korzeniami w śmieciowym stosie Iron City, cyber-lekarz Dr Dyson Ido (Waltz) natknął się na głowę i górną część tułowia zaawansowanego cyborga, a on przywraca to życie, przywiązując ją do cyborga, którego trzymał ukryty w swoim laboratorium.

To ciało należało kiedyś do nieżyjącej już córki doktora Ido. Po tym, jak dr Ido przywiązuje głowę nowej dziewczyny do ciała córki, on nazywa dziewczynę “Alita” – po jego córce.

Wydaje dużo, doktorze Ido?

Więc nasza świeżo odbudowana bohaterka Alita (Rosa Salazar) jest młodą nastolatką o swobodnej duszy, która nie pamięta swojej przeszłości, ale wydaje się mieć kolejne umiejętności walki. OK, wtedy.

Jeszcze zanim Alita odzyska wspomnienia, jest inteligentna i inteligentna – a jednak jest tak naiwna i podoba się Sandy w “Grease”, gdy jest w towarzystwie słodkiego, ale nijaka i przejrzystego Hugo (Keean Johnson). Ślepe oddanie Ality wobec tego narcystycznego idioty jest jedną z wielu niekonsekwencji w scenariuszu.

Jennifer Connelly jest obarczona rolą byłej żony Ido, Cherina, pozbawionej poczucia humoru lisicy, która porzuciła męża po śmierci swojej córki, a teraz jest z Vector (Ali), który kontroluje wszystko, co dzieje się w Iron City – a może powinniśmy powiedzieć, że kontrolowany przez faceta, który NAPRAWDĘ kontroluje wszystko, co dzieje się w Iron City. Im głębiej wchodzimy w tę historię, tym bardziej śmieszne stają się te postacie.

Prawie każdy w Iron City marzy o tym, by pewnego dnia wznieść się (dosłownie) do zamożnego i rzekomo utopijnego miasta Zalem, które unosi się nad Żelaznym Miastem, połączonym ogromnymi, pneumatycznymi rurowymi urządzeniami. Zubożali mieszkańcy Żelaznego Miasta są w gruncie rzeczy urzędnikami przymusowymi, z owocami ich ciężkiej pracy transportowanej do Zalema, podczas gdy wszyscy na dole mają walczyć o resztki.

A więc: jak zdobyć złoty bilet do Zalema? Cieszę się, że pytasz! Robi się to, stając się mistrzem w Motorball, który jest trochę jak Quidditch spotyka Rollerball spotyka NASCAR.

Cue the Motorball games!

Oprócz sekwencji Motorballa, otrzymujemy wiele i wiele bitew, w których walczymy z różnymi “wojownikami-myśliwcami” przeciwko sobie nawzajem, nie wspominając o pełnych akcji pojedynkach na śmierć między myśliwymi wojownikami a zabójcami cyborgów.

Zasadniczo mówimy o wielu ludzkich głowach robiących dużo obelg, drwiąc, stękając i jęcząc podczas walki z cyborgiem. Czasami bitwy są śliskie i zgryźliwe, z trzema emocjami; innym razem są po prostu trochę głupkowate, zwłaszcza gdy głowy są oddzielone od ciał, a głowy nadal mówią śmieci, jakby były w szkicu Monty Pythona.

Aha, i gdzieś pośrodku tego wszystkiego, Alita odzyskuje wspomnienia i znajduje pod wodą zaawansowane ciało “Berserkera”, które ostatecznie prowadzi do postaci tatusia Dr Ido zastępującego ciało swojej zmarłej córki nowym ciałem Berserkera (uzupełnionym o większe piersi, chociaż naprawdę nie ma żadnego powodu, by ciało cyborga miało większe piersi), co bardziej odpowiada Alicie, ponieważ okazuje się, że Alita jest mistrzynią w zaginionej sztuce walki, znanej jako Panzer Kurst, więc jak to!

Wszystkie najnowocześniejsze materiały pirotechniczne we wszechświecie nie mogą pokonać nierównomiernego (i ostatecznie niesatysfakcjonującego) scenariusza. Czasami “Alita” zagłębia się w wielkie problemy dotyczące tego, co to znaczy być człowiekiem; przy innych okazjach wygląda to tak, jakby dr Ido i Alita byli w sitcomie z XX wieku, a zdenerwowany “tata” pytał swoją córkę: “Gdzie byłeś?”, kiedy pozostaje po ciemku i martwi się o tego nowego chłopaka w niej życie.

Wyszukiwane jako

alita battle angel cda
alita battle angel online
alita battle angel cda hd
a alita film
alita cda
alita cały film
alita cda hd
alita dubbing pl
alita film cda
alita film premiera
alita film kino
alita film recenzja
alita film opinie
alita film wiki
elita film zwiastun
alita lektor
alita lektor pl
alita manga pl
alita napisy pl
alita pl
alita trailer pl
alita zwiastun pl
alita zalukaj
alita 1993 online
alita 2018 cda
alita 2019 cda
alita 2019 online

Oryginalny tytuł Alita: Battle Angel
Klasyfikacja IMDB N/A N/A głosów

Podobne tytuły

xXx – Reaktywacja Online Lektor PL
Gulebakavali Online Lektor PL
RoboCop Online Lektor PL
Bliźniak Online Lektor PL
Baby Driver Online Lektor PL
Przykładny obywatel Online Lektor PL
Close Online Lektor PL
Aladyn Online Lektor PL
Viena and the Fantomes Online Lektor PL
Legion Samobójców: Piekielna Misja Online Lektor PL
It’s Beginning to Look A Lot Like Christmas Online Lektor PL
Beyond the Edge Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa