Szkoła zabójców Online Lektor PL

Szkoła zabójców Online Lektor PL

Jan. 19, 2019
Twoja ocena 0
8
137
głos

Twórca

Obsada

Video Trailer

Opis

W nowej serii Syfy, Deadly Class, nastolatek nieumyślnie wypala anielski pył i wyobraża sobie Ronalda Reagana pełzającego z ekranu telewizora, w stylu Samary z Pierścienia; inna nastolatka bije nerdowskiego dzieciaka z ogromnym różowym dildem, zanim ten wibrator zostanie przecięty na pół kataną; inna postać mówi, bez cienia ironii: “Miłego weekendu, przyszłych disruptorów Ameryki.” Deadly Class to wiele rzeczy, z których żadna nie jest na tyle subtelna.

W wiecznie zatłoczonym krajobrazie telewizyjnym dla oryginalnej serii scenariuszy, Bycie Absolutem Najprawdopodobniej nie zaszkodzi szansom Trupiej Klasy na wyróżnienie się. Jeśli nic innego, prowokujący ton serialu jest zgodny z jego materiałem źródłowym, serią powieści graficznych o tej samej nazwie napisaną przez Ricka Remendera, który jest także współprowadzącym, pisarzem i producentem do adaptacji na małym ekranie. Seria Remenderów przenosi nas do San Francisco w 1987 roku – stąd krótki obraz Angel Dust Reagan – idącego za bezdomnym, osieroconym nastolatkiem Marcus Lopez (w tej roli Benjamin Wadsworth), gdy zaprosił go do King’s Dominion, szkoły z internatem, która przygotowuje kolejne pokolenie zabójców , przywódcy karteli i im podobni, dowodzeni przez tajemniczego Mistrza Lin (Benedict Wong).

To Hogwart dla hitmerów, z klasami takimi jak “AP Black Arts”, “Fundamentals of Psychopathy” i “Poison Lab” zamiast magii. To świetny punkt wyjścia do tej serii, ponieważ Marcus spotyka kolegów z klasy, takich jak Saya z władania katami (Lana Condor z To The All Boys, których kochałem przed sławą), tajny pacyfista Willie (Luke Tennie) i uwodzicielska Maria (Maria Gabriela de Faría), próbując znaleźć swoje miejsce w społecznej hierarchii szkoły. Jak każdy inny dramat w szkole średniej, istnieją kliki, choć mają one charakter klasowy: dzieci, które są “dziedzictwem” pochodzącym od, powiedzmy, Yakuza lub rodziny karteli mają wyższy status społeczny nad “szczurem”, jak Marcus.

To informuje o sposobie, w jaki Marcus postrzega wielu swoich rówieśników, a także świat: słusznie jest wściekły z powodu osierocenia przez większość swojego życia i obwinia śmierć swoich rodziców za politykę epoki Reagana, która usunęła zasoby finansowe na zdrowie psychiczne. Kiedy wszyscy w klasie są pytani o ich #HitmanLifeGoals, Marcus nie waha się: “Zamorduję Ronalda Reagana.” To całkiem oświadczenie, jeśli tylko Marcus zaproponował to z nutą charyzmy – największym problemem z Deadly Class jest że traktuje siebie bardzo poważnie, podobnie jak show. Jego narracja lektorska, która pojawia się w pierwszych czterech odcinkach, oferuje rodzaj niejasnych wypowiedzi anarchistycznych, które wypływają z ust Elliota Aldersona na Pana Robota, ale Deadly Class zdaje się nie zdawać sobie sprawy z tego, jak z natury jest to absurdalne to zobaczyć nastolatka wstać w klasie zabójców i powiedzieć, że chce zabić prezydenta, gdy kończy studia z dyplomem z hitman.

Jeśli Śmiertelna Klasa aspiruje do zuchwałej politycznej satyry, wciąż ma sposoby, by zaostrzyć jej przesłanie i przedstawić swoje własne postacie. Studenci często są niepokojąco bliscy jedynie stereotypom – tak jak Saya, japońskie pochodzenie, często odnosi się do “honoru”, lub sposób, w jaki blond, południowa, typ królowej balu jest neonazistą, który wysyła notatki klasowe ze swastykami ozdobione na nich. Willie, czarny dzieciak, wciąż się z nią kojarzy i odgarnia ją mówiąc: “Ona jest nazistką, Marcusie, to nie jest materiał dziewczyny.” (Tak jak powiedziałem, ten serial jest najbardziej w każdym momencie.)

Dobrą wiadomością jest Deadly Class, która ma jedną dobrą rację: akcja i ogólne ataki mordercy, generalnie uderzają. Walka nie jest tak baletyczna jak choreografia Johna Wicka, ale to, co zabójcza klasa brakuje w biegłości technicznej, nadrabia w twórczej broni. Wydaje się, że Guy Ritchie byłby zachwycony, gdyby Guy Ritchie czuł potrzebę telewizji w Syfy.

Więc podczas gdy Deadly Class oferuje wskazówki Harry’ego Pottera, a nawet X-Men, jego platoniczny ideał w telewizji może faktycznie być Kaznodzieją AMC. Podobnie jak Deadly Class, Kaznodzieja jest często niesłabnącą serią z talentem do łączenia makabrycznego z komicznym przypomnieniem. Preacher ma drugorzędną postać, zwaną Arseface, ponieważ, no cóż, jego twarz przypomina odbyt. Deadly Class ma nawet kogoś podobnego do Eugene’a, złoczyńcy o imieniu “Fuckface”, który jest byłym współlokatorem Marcusa z upodobaniem – nie jest to żartobliwe zwierzę i bestialstwo. To, co czujesz w tej szczególnej narracji – wśród innych celowo prowokacyjnych skłonności – powinno mówić wiele o tym, czy klasa śmiertelna jest dla ciebie odpowiednia.

Czy powinnaś to oglądać? Jeśli chcesz zaakceptować rozmowę o bestialstwie, dialogach i stereotypach, to jest to serial zdecydowanie inny niż w telewizji. Zwłaszcza fani Kaznodziei mogą zobaczyć Deadly Class jako dobrą rozrywkę, dopóki nie nadejdzie Sezon 4.

Jaka jest najbardziej niedorzeczna samozadowolenie Marcusa? O, człowieku, przygotuj się na to: “Moralność jest po prostu pokarmem wygodnym, nie ma znaczenia poza naszym umysłem. Tak jak oni
szkoła zabójców serial odcinki
szkoła zabójców cda
szkoła zabójców online
szkoła zabójców serial
szkoła zabójców serial hbo
szkoła zabójców serial odcinek 2
szkoła zabójców serial wikipedia
szkoła zabójców zalukaj

Oryginalny tytuł Deadly Class
First air date Jan. 19, 2019
Ostatnia emisja Jun. 12, 2024
Sezony 1
Odcinki 2
Status Returning Series

Seasons and episodes

1 Sezon 1 Jan. 19, 2019

Podobne tytuły

In Contempt Online Lektor PL
The Girlfriend Experience Online Lektor PL
Santos Dumont Online Lektor PL
Truth Be Told Online Lektor PL
Younger Online Lektor PL
Troy: Fall of a City Online Lektor PL
Condor Online Lektor PL
A Million Little Things Online Lektor PL
Grace i Frankie Online Lektor PL
DC: Legendy Jutra Online Lektor PL
Egzorcysta Online Lektor PL
Die Goue Paleis Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa