Sex Education Online Lektor PL

Sex Education Online Lektor PL

Jan. 11, 2019
Twoja ocena 0
9
225
głosów

Twórca

Obsada

Asa Butterfield isOtis Milburn
Otis Milburn
Gillian Anderson isJean Milburn
Jean Milburn
Ncuti Gatwa isEric Nevin
Eric Nevin
Emma Mackey isMaeve Wiley
Maeve Wiley
Aimée-Lou Wood isAimee Gibbs
Aimee Gibbs

Video Trailer

Opis

Algorytm Netflix staje się coraz silniejszy. Zastanów się nad edukacją seksualną, nowym brytyjskim dramatem połączonym tak przenikliwie z fragmentami istniejących hitów, że możesz wirtualnie zobaczyć szwy. Podobnie jak The End of the F *** ing World, to zany romans z nastolatkami osadzony w tajemniczym anglo-amerykańskim zapleczu, który wygląda jak film Johna Hughesa, ale którego odniesienia kulturowe są czyste Blighty (Butlin’s, Wotsits, SRE class, getting monged) . Podobnie jak w przypadku Stranger Things, jest to hołd złożony estetyce drewnianej z drewna i ziemi. I podobnie jak Big Mouth, jest to brudna komedia o seksie nastolatków, którzy mają amok w swoich bezmyślnych, hormonalnych, priapycznych szaleństwach.

To, że działa tak dobrze, jest prawie denerwujące. Jednym z atutów programu telewizyjnego, który jest takim chwytem różnych elementów, jest to, że z pewnością znajdziesz coś, co można docenić, niezależnie od tego, czy chodzi o graficzne gryzmoły na genitaliach (czubek amerykańskiego wandala), jak i szczery obraz nastoletniego niepokoju. , włochate i dziwnie seksowne skandynawskie majsterkowiczów, lub moment pod koniec pierwszego odcinka, kiedy Gillian Anderson recytuje litanię slangowych eufemizmów dla nasienia. (Wybierz swój ulubiony, moje to “mleko man”, dostarczone z aliteracyjnym naciskiem.) Nieważne, że każdy odcinek trwa 20 minut. Odsuńcie kulturowy dysonans. Oto seria, która wywołuje ciekawy trik: Jest to obudzona komedia rauncha, pełna graficznych i upokarzających doświadczeń seksualnych, a jednocześnie skłonna do korzystania z nich w bardzo szczery sposób.

WIĘCEJ OPOWIEŚCI
 Alex Lawther i Jessica Barden w “The End of the F *** ing World” Netflix
The End of the F *** ing World To Pitch-Black Perfection
SOPHIE GILBERT
 Will Byers w “Stranger Things 2”
The Monster in Stranger Things 2
SOPHIE GILBERT
 
Big Mouth dorasta (Kinda)
HANNAH GIORGIS
 
Katastrofa: The Realest Rom-Com
MEGAN GARBER
Asa Butterfield (Hugo, Chłopiec w pasiastej piżamie) gra Otisa, nastolatka żyjącego w geograficznie niewyraźnej społeczności, która wygląda jak Nowa Anglia, ale brzmi jak odcinek Skórek (w rzeczywistości był kręcony w Walii). Zmora jego życia polega na tym, że jego matka (Anderson) jest terapeutką seksualną i relacyjną, która rozpala swój dom za pomocą fallicznej sztuki i ostrzega swoich szkolnych przyjaciół o używaniu marihuany, co prowadzi do impotencji o wczesnym początku. Otis ma długoletnią miłość do Maeve (Emma Mackey), enigmatycznego buntownika mieszkającego samotnie na terenie karawany (British for trailer park), który chce wykorzystać pochodzenie Otisa dla zysku: widzi swój potencjał jako szkolny guru seksu.

Nieważne, że Otis jest dziewicą tak przerażoną historią rodziny, że nie może nawet się masturbować. Moordale High jest całkowicie zaludniony przez napalonych i beznadziejnie zdezorientowanych studentów potrzebujących doradcy. Wszyscy, według słów najlepszego przyjaciela Otisa, Eric, “albo myślą o shaggingu, albo chcą się kudnąć, albo faktycznie się krzątają”, a także robią to w stylu XXI wieku, z masowymi tekstami i obrazami przedstawiającymi penisa i upokarzającymi gifami. Laurie Nunn, dramatopisarka, która stworzyła program, zatrudnia również archetyp starej klasy. Studenci są wrzucani do szafek i rabowani ich pieniędzy na lunch, a hierarchia tego, kto jest chłodny, opiera się na podłości i pieniądzach. Ale obawy związane z edukacją seksualną są nowoczesne, obejmujące pornografię i transfobię oraz erotyczną fikcję o międzygalaktycznym obcym seksie.

Otis prawie przypadkowo wpada w swoje nowe hobby, gdy mówi o znachorze, który zażywał zbyt wiele tabletek Viagry i wpada w panikę w opuszczonej łazience. Spokojny sposób i empatyczne porady Otisa robią wrażenie na Maeve, która zaczyna się bawić w szkolnych, bardziej dysfunkcyjnych studentach (to wszystko). Butterfield jest ujmujący i fascynujący w ukazywaniu osobistego życia Otisa, ale wydziela dziwny rodzaj spokoju, gdy udziela wskazówek. Jego klienci nazywają go “sex savant”, “Care Bear” lub “mum man”, lub “ten dziwny seksualny dzieciak, który wygląda jak wiktoriański duch”. Ale w końcu pomaga im.

A przez to pomaga widzom. Podobnie jak Big Mouth, edukacja seksualna oferuje wiele porad dotyczących mylącego i niewiarygodnie skomplikowanego obszaru współczesnej seksualności. Spektakl ma charakter graficzny, gruby i nieodłączny: bez względu na to, jak umartwiający Otis może znaleźć swoją matkę, zinternalizował swoją odmowę osądzania kogokolwiek. Anderson, który ostatnio uosabiał powagę i powściągliwość w serialach, w tym w The Fall and War and Peace, zdaje się rozkoszować komicznym potencjałem swojej roli jako Jean, nie wspominając o możliwości grania przez kobietę w średnim wieku z niezwykle zdrowym seksem życie. Linie fabularne Jeana, choć nie tak częste, jak mogłyby być, dodają jeszcze więcej wymiarów do sposobu, w jaki edukacja seksualna komentuje pragnienie.

Czy to dziwne, że najlepsze, najbardziej zniuansowane porady na temat seksu i intymności w dzisiejszych czasach można znaleźć na wyczerpujących pokazach Netflix? Może. Ale jest też dziwnie wiwatująca. Przesłuchania Bretta Kavanaugha były okazją do ponownego przyjrzenia się wpływowi produktów kultury, takich jak Porky’s i Revenge of the Nerds, jeśli chodzi o zachowania seksualne nastolatków. Edukacja seksualna-

Wyszukiwane jako:

sex education serial s01e02 fili
sex education netflix serial
sex education serial s01e01 fili
sex education documentary film
sex education odcinek 9
sex education odcinek 8
sex education serial s01e03 fili
sex education serial s01e04 fili
sex education 1960s – film 3610

Oryginalny tytuł Sex Education
First air date Jan. 11, 2019
Ostatnia emisja Jan. 11, 2019
Sezony 1
Odcinki 8
Status Returning Series

Seasons and episodes

1 Sezon 1 Jan. 11, 2019

Podobne tytuły

Homecoming Online Lektor PL
Magicy Online Lektor PL
Elimi Bırakma Online Lektor PL
Undone Online Lektor PL
Kingdom Online Lektor PL
Facet na święta Online Lektor PL
The Owl House Online Lektor PL
The Last Man on Earth Online Lektor PL
FBI: Most Wanted Online Lektor PL
Marvel: Iron Fist Online Lektor PL
Station 19 Online Lektor PL
11.22.63 Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa