Opowiedz mi bajkę Online Lektor PL

Opowiedz mi bajkę Online Lektor PL

Oct. 31, 2018
Twoja ocena 0
7
167
głosów

Video Trailer

Opis

Z początkowymi napisami, które pokazują, że Little Red Riding Hood został zgwałcony przez Wielkiego Złego Wilka, “Tell Me a Story” jest tak zabawne i dyskretne, jak można się spodziewać. Nowa seria CBS All Access Kevina Williamsona, mistrza mrocznych i nieprzyjemnych programów takich jak “Stalker” i “The Following”, próbuje przekręcić klasyczne bajki w jego mroczny i nieprzyjemny sposób myślenia (nieważne, że te historie są już dość ponure). Oglądane przez ich bajkowe korzenie bajki są zabawnie wymyślone. Jako samodzielne historie są tak samo brzydkie, jak banalne.

Sezon 1 koncentruje się na “Trzech małych świnkach”, “Jaś i Małgosia” oraz “Czerwonym Kapturku”. Sam (Dorian Missick), Eddie (Paul Wesley) i Mitch (Michael Raymond-James) stoją jako nie -także małe świnie, tworzące nieszczęsną grupę złodziei sklepów jubilerskich, której historia zapowiada premierę. Można przypuszczać, że Eddie zadaje sobie trud, by naprawić swój nieszczelny dach w tandetnej chacie, którą nazywa domem – prawdopodobnie zrobionej ze słomy (dostaniesz?) – a jego brat Mitch dołącza do niego, by zapewnić rodzinę, ale metafory nie mają znaczenia. t koniec tam. W przypadku, gdy ktoś jest zdezorientowany, dlaczego dawniej niewinna świnia O.G. bajki są teraz skorumpowane, mordercy z pistoletami, nie przejmujcie się tym: noszą maski świni, a jest ich trzech.

Czytaj więcej: “Powrót do domu”, “Daredevil” i “Kidding”: Długie przejęcia przejmują telewizję, ale niektóre powinny być krótsze
Być może kłócisz się, że świnie wciąż są ofiarami w tym mrocznym, nowym świecie i zostały doprowadzone do przemocy przez okoliczności. To wciąż jest zbyt daleko, ale jest również wymagane, by połknąć spisek Williamsona na temat “Jaś i Małgosia”. Hannah (Dania Ramirez) i Gabe (Davi Santos) są rodzeństwem, ale rozeszli się, odkąd przeprowadzili się do lasu, aka New York City. Hannah jest policjantką i weteranką, a jej brat jest tancerką burleski i narkomanem. Kiedy wpada w kłopoty (zwabiony do niebezpiecznego domu za pomocą narkotyków!), Przychodzi mu na ratunek. Od tego momentu chodzi tylko o to, co kaczka przepłynie bezpiecznie do domu.

Nie żeby to miało sens. Gdzie jest dom? Czy to denerwujący narkotyk Gabe’a? Czy to dom ich nieznanych rodziców? Czy to jeszcze nie jest koniec tej mylącej alegorii? Pomimo jawnych prób uziemienia serii w znajomym otoczeniu – Trump, ze wszystkich rzeczy, jest stałym tematem rozmowy – niewiele w “Tell Me a Story” wynika z logiki, nie mówiąc już o realizmie. Ale trzecia historia to sytuacja, w której sprawy stają się nikczemne.

“Strata” – Odcinek 102 – Na zdjęciu: James Wolk jako Jordan z TELL ME A STORY dla CBS All Access. Zdjęcie Cr: Patrick Harbron / CBS Â © 2018 CBS Interactive. Wszelkie prawa zastrzeżone.
James Wolk w “Tell Me a Story”

Patrick Harbron / CBS

Kayla (Danielle Campbell) właśnie przeprowadziła się do Nowego Jorku, po śmierci matki zmusiła swojego tatę do przeniesienia rodziny w nadziei na “świeży początek”. W końcu Kayla zrobiła kilku złych przyjaciół i rozwinęła złe nawyki po tragedii – 17-letni, wędzony garnek, chłopaki! – tak wyraźnie Big Apple jest dla niej lepszym miejscem niż zachodnie wybrzeże. W jakiś sposób Kayla robi kłopoty w spokojnym miasteczku na Manhattanie. Łapie swój fałszywy dowód osobisty, wymyka się z domu, zrzuca trochę molochy z łykiem wódki i spotyka najsłodszego mężczyznę, jakiego kiedykolwiek spoglądaliście. Oczywiście, on patrzy na nią pierwszy, wpatrując się w nią z dziką intensywnością, która jakoś wydaje się czarująca dla Kayli. Te dwa haczyki i cóż, cokolwiek innego będzie spoilerem, ale zakręt powinien wahać się od paskudnego do obrzydliwego.

Przeczytaj więcej: Steve James o “Ameryce dla mnie” i walce o filmy dokumentalne w erze za dużo telewizji
To samo można powiedzieć – co oznacza bardzo mało – dla jednego zestawu postaci, którym jeszcze nie przypisano bajki. Jordan (James Wolk) i Beth (Spencer Grammer) mieszkają razem i planują zawarcie małżeństwa, ale niedoszła mama ma wątpliwości co do bieżących wydarzeń. Nie widzi, w jaki sposób sprowadzenie dziecka do “Trump’s America” ​​jest dobrym pomysłem, tak jak nie może zrozumieć, dlaczego to uniemożliwia im adopcję. Chociaż to pytanie jest dobre, szybko zostaje porzucone na korzyść kary. Premiera odcinka ustawia parę na nowej ścieżce powiązanej z jedną z pozostałych opowieści, ale nie ma znaczenia, czy historia Jordana i Beth pasuje do wcześniej ustalonej bajki.

Chociaż technicznie mówi dwie historie naraz z każdym ze swoich łuków, “Tell Me a Story” zapomina o podstawach wynikających z tytułu. Postacie są pozbawionymi życia kompozytami, z niewielkim lub żadnym powodem, dla którego warto dbać o to, co robią. Dialog w najlepszym razie jest tępy, aw najgorszym bolesny. Wygląd serialu, z obu odcinków wyreżyserowanych przez Liz Friedlander, jest tak prosty, że widzowie nie zauważą sekwencji animowanych kredytów – to znaczy, dopóki nie pojawi się ponownie na początku Epizodu 2 i przypomni wam, dlaczego to też jest całkiem obrzydliwe. Jest wystarczająco źle, gdy nieprzyjemność traktowana jest jako koniec samego siebie; kiedy jego twórcy próbują nadać znaczenie, staje się repelentem. Aby wypełnić pustą duszę, “Powiedz mi historię” tr

Oryginalny tytuł Tell Me a Story
First air date Oct. 31, 2018
Ostatnia emisja Oct. 31, 2018
Sezony 1
Odcinki 2
Status Returning Series

Seasons and episodes

1 Sezon 1 Oct. 31, 2018

Podobne tytuły

The Outsider Online Lektor PL
Nancy Drew Online Lektor PL
Wayne Online Lektor PL
Kimse Bilmez Online Lektor PL
Ambitions Online Lektor PL
The Rain Online Lektor PL
Selection Day Online Lektor PL
Euforia Online Lektor PL
The Widow Online Lektor PL
Riverdale Online Lektor PL
Persona Online Lektor PL
Marvel: Jessica Jones Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa