Roswell, New Mexico Online Lektor PL

Roswell, New Mexico Online Lektor PL

Jan. 15, 2019
Twoja ocena 0
8
147
głosów

Twórca

Obsada

Video Trailer

Opis


Kiedy na przełomie tysiącleci YA pojawiało się w telewizji, Roswell nie był Buffy ani Dawson’s Creek, ale miał swoich wielbicieli. Co więcej, była to wielka przerwa zarówno dla Shiri Appleby, jak i Katherine Heigl, którzy wciąż są w telewizji 20 lat po premierze Roswell w 1999 roku. Teraz, firma reboot odkryła Roswell – teraz o nazwie Roswell, New Mexico w nowej formie na CW. (Obie są oparte na książce Melinda Metz Roswell High.)

Kości nowego pokazu są takie same jak wcześniejsze wersje: trzech osieroconych kosmitów o imionach Max, Isobel i Michael mieszkają w Roswell, otoczeni kiczem miasta, które zyskało reputację (rodzaj) miejsca (rzekomego) obce lądowanie w 1947 roku. Żart jest taki, że podczas gdy turyści przyjeżdżają dla małych zielonych ludzi i zabawnych nazwisk restauracji (jak Crash Down Cafe), prawdziwi kosmici, teraz dorośli, chodzą między nimi, zachowując w tajemnicy różne moce.

Badania UFO: Nauka i wola uwierzenia
13.7: KOSMOS I KULTURA
Badania UFO: Nauka i wola uwierzenia
Podżeganie do incydentu jest podobne w tej wersji do starego: Liz Ortecho (Jeanine Mason) wróciła do Roswell, gdzie dorastała, aby odwiedzić ojca. Kiedy ona tam jest, jej stary przyjaciel (a może i więcej?) Max (Nathan Parsons) ratuje jej życie używając swoich obcych mocy. Grozi to ujawnieniem jego sekretu, wraz z jego siostrą Isobel (Lily Cowles) i ich przyjacielem Michaelem (Michael Vlamis). Isobel i Michael mają inne problemy, inne tajemnice, inne osoby w swoim życiu – podobnie jak Liz, która pozostaje związana ze swoim starym chłopakiem Kyle’em (Michael Trevino), który jest teraz policjantem.

Główną innowacją w nowej wersji jest to, że Liz to Latina, a jej ojciec jest nieudokumentowany. Stwarza to echa, oczywiście, nie tylko z wyobrażeniami podróżników i odwiedzających, ale z lękiem przed odkryciem, które istnieje w życiu Liz, jak również w przypadku Maxa. Wczesny incydent w serii (krytycy widzieli trzy epizody) podkreśla fakt, że ojciec Liz jest podatny nie tylko na ICE, ale także na ludzi, którzy wiedzą, co stanie się z nim, jeśli pójdzie na policję lub do szpitala.

Jest to seria CW, która pasuje do jej rdzenia: pasuje do programów superbohaterów sieci, które łączą dramaturgę mydlaną z science fiction, a także z Riverdale, mrocznego zakrętu na podstawie przesłanki, która brzmi śmiesznie. Nie wszystko w tym działa – Isobel nie jest dobrze rozwinięta na początku, a Kyle wydaje się w najlepszym razie obcy, ale jego historia zaczyna się w kilka epizodów. Oczywiście, jest wiele postaci do zbudowania. To może zająć trochę czasu.

Ale jego części działają całkiem dobrze poza bramą. Mason wygrał, więc myślisz, że możesz tańczyć w 2009 roku i od tamtej pory działa, ostatnio na Grey’s Anatomy. Jest tutaj dobra, gra Liz jako naukowca, który jest zarówno sceptyczny, jak i emocjonalny, jest trudną mieszanką, którą aktorzy mogą czasem rozgryźć. Zaskakujące jest to, jak szybko relacja Liz i Max wydaje się być tak ważna, pomimo tego, że nigdy nie jest łatwo wywołać rezonans postaci, który czasami musi robić coś niezwykłego i dziwnego. Jest też ciekawa ścieżka dla Michaela, która różni się od oryginału, i która ma obietnicę.

Parsons wciąż próbuje objąć postać Maxa, i wydaje się, że podczas gdy jego sceny z Masonem są całkiem dobre, niektóre z jego innych lęków … mniej. Przebijają wiele fabuł w pierwszych trzech odcinkach, co wymaga od niego pokrycia dużej powierzchni. Pomyśl o tym w ten sposób: aktorowi łatwiej jest uniknąć głupiego spojrzenia, gdy patrzy na kogoś i mówi “nie”, niż kiedy jest wezwany, by upaść na kolana i krzyczeć na niebo, “NOOOOOOOOO!” Jest całkiem dobry w tym pierwszym; wciąż pracuję nad tym ostatnim.

Na tym etapie najważniejsze jest to, czy serial jest serializowany, czy ma odpowiedni pęd do przodu i wystarczające napięcie, aby się trzymać z nim. To bardzo sprytne, że niektóre z pytań, które można było przeciągnąć na cały sezon, jeśli nie dłużej, są rozwiązywane wcześniej; to pomaga w szczególności w rozmachu. A pomiędzy Lizą, Maxem i Michaelem, mają wystarczająco dużo okazji, by sprawić, że będzie to atrakcyjne.

Jeśli nie lubisz programów CW, ale lubisz The X-Files i inne obce pokazy i zastanawiasz się, czy to będzie Twoja zaułka, prawdopodobnie tak nie będzie. Ale jeśli lubisz dobry dramat sci-fi CW, to jest dobry zakład, aby dodać do swojej listy.

Wyszukiwane jako:

roswell new mexico online
roswell new mexico s01e01 cda
roswell new mexico assistir online
roswell new mexico episode 3 online
roswell new mexico episode 3 watch online
roswell new mexico film
roswell new mexico napisy pl
roswell new mexico online pl
roswell new mexico pl
roswell new mexico online s prevodom
roswell new mexico watch online
roswell new mexico watch online free
roswell new mexico zwiastun pl
roswell new mexico episode 2 watch online
roswell new mexico episode 4 online

Oryginalny tytuł Roswell, New Mexico
First air date Jan. 15, 2019
Ostatnia emisja Jul. 15, 2024
Sezony 1
Odcinki 13
Status Returning Series

Seasons and episodes

1 Sezon 1 Jan. 15, 2019

Podobne tytuły

For All Mankind Online Lektor PL
Miasteczko Wayward Pines Online Lektor PL
Timeless Online Lektor PL
Death March to the Parallel World Rhapsody Online Lektor PL
Marvel: Legion Online Lektor PL
Stargate Origins Online Lektor PL
The Owl House Online Lektor PL
Pandora Online Lektor PL
Locke & Key Online Lektor PL
Holistyczna agencja detektywistyczna Dirka Gently’ego Online Lektor PL
Drakula Online Lektor PL
Czarny Księżyc Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa