Roswell, New Mexico Online Lektor PL

Roswell, New Mexico Online Lektor PL

Jan. 15, 2019
Twoja ocena 0
7
253
głosów

Twórca

Obsada

Video Trailer

Opis


Kiedy na przełomie tysiącleci YA pojawiało się w telewizji, Roswell nie był Buffy ani Dawson’s Creek, ale miał swoich wielbicieli. Co więcej, była to wielka przerwa zarówno dla Shiri Appleby, jak i Katherine Heigl, którzy wciąż są w telewizji 20 lat po premierze Roswell w 1999 roku. Teraz, firma reboot odkryła Roswell – teraz o nazwie Roswell, New Mexico w nowej formie na CW. (Obie są oparte na książce Melinda Metz Roswell High.)

Kości nowego pokazu są takie same jak wcześniejsze wersje: trzech osieroconych kosmitów o imionach Max, Isobel i Michael mieszkają w Roswell, otoczeni kiczem miasta, które zyskało reputację (rodzaj) miejsca (rzekomego) obce lądowanie w 1947 roku. Żart jest taki, że podczas gdy turyści przyjeżdżają dla małych zielonych ludzi i zabawnych nazwisk restauracji (jak Crash Down Cafe), prawdziwi kosmici, teraz dorośli, chodzą między nimi, zachowując w tajemnicy różne moce.

Badania UFO: Nauka i wola uwierzenia
13.7: KOSMOS I KULTURA
Badania UFO: Nauka i wola uwierzenia
Podżeganie do incydentu jest podobne w tej wersji do starego: Liz Ortecho (Jeanine Mason) wróciła do Roswell, gdzie dorastała, aby odwiedzić ojca. Kiedy ona tam jest, jej stary przyjaciel (a może i więcej?) Max (Nathan Parsons) ratuje jej życie używając swoich obcych mocy. Grozi to ujawnieniem jego sekretu, wraz z jego siostrą Isobel (Lily Cowles) i ich przyjacielem Michaelem (Michael Vlamis). Isobel i Michael mają inne problemy, inne tajemnice, inne osoby w swoim życiu – podobnie jak Liz, która pozostaje związana ze swoim starym chłopakiem Kyle’em (Michael Trevino), który jest teraz policjantem.

Główną innowacją w nowej wersji jest to, że Liz to Latina, a jej ojciec jest nieudokumentowany. Stwarza to echa, oczywiście, nie tylko z wyobrażeniami podróżników i odwiedzających, ale z lękiem przed odkryciem, które istnieje w życiu Liz, jak również w przypadku Maxa. Wczesny incydent w serii (krytycy widzieli trzy epizody) podkreśla fakt, że ojciec Liz jest podatny nie tylko na ICE, ale także na ludzi, którzy wiedzą, co stanie się z nim, jeśli pójdzie na policję lub do szpitala.

Jest to seria CW, która pasuje do jej rdzenia: pasuje do programów superbohaterów sieci, które łączą dramaturgę mydlaną z science fiction, a także z Riverdale, mrocznego zakrętu na podstawie przesłanki, która brzmi śmiesznie. Nie wszystko w tym działa – Isobel nie jest dobrze rozwinięta na początku, a Kyle wydaje się w najlepszym razie obcy, ale jego historia zaczyna się w kilka epizodów. Oczywiście, jest wiele postaci do zbudowania. To może zająć trochę czasu.

Ale jego części działają całkiem dobrze poza bramą. Mason wygrał, więc myślisz, że możesz tańczyć w 2009 roku i od tamtej pory działa, ostatnio na Grey’s Anatomy. Jest tutaj dobra, gra Liz jako naukowca, który jest zarówno sceptyczny, jak i emocjonalny, jest trudną mieszanką, którą aktorzy mogą czasem rozgryźć. Zaskakujące jest to, jak szybko relacja Liz i Max wydaje się być tak ważna, pomimo tego, że nigdy nie jest łatwo wywołać rezonans postaci, który czasami musi robić coś niezwykłego i dziwnego. Jest też ciekawa ścieżka dla Michaela, która różni się od oryginału, i która ma obietnicę.

Parsons wciąż próbuje objąć postać Maxa, i wydaje się, że podczas gdy jego sceny z Masonem są całkiem dobre, niektóre z jego innych lęków … mniej. Przebijają wiele fabuł w pierwszych trzech odcinkach, co wymaga od niego pokrycia dużej powierzchni. Pomyśl o tym w ten sposób: aktorowi łatwiej jest uniknąć głupiego spojrzenia, gdy patrzy na kogoś i mówi “nie”, niż kiedy jest wezwany, by upaść na kolana i krzyczeć na niebo, “NOOOOOOOOO!” Jest całkiem dobry w tym pierwszym; wciąż pracuję nad tym ostatnim.

Na tym etapie najważniejsze jest to, czy serial jest serializowany, czy ma odpowiedni pęd do przodu i wystarczające napięcie, aby się trzymać z nim. To bardzo sprytne, że niektóre z pytań, które można było przeciągnąć na cały sezon, jeśli nie dłużej, są rozwiązywane wcześniej; to pomaga w szczególności w rozmachu. A pomiędzy Lizą, Maxem i Michaelem, mają wystarczająco dużo okazji, by sprawić, że będzie to atrakcyjne.

Jeśli nie lubisz programów CW, ale lubisz The X-Files i inne obce pokazy i zastanawiasz się, czy to będzie Twoja zaułka, prawdopodobnie tak nie będzie. Ale jeśli lubisz dobry dramat sci-fi CW, to jest dobry zakład, aby dodać do swojej listy.

Wyszukiwane jako:

roswell new mexico online
roswell new mexico s01e01 cda
roswell new mexico assistir online
roswell new mexico episode 3 online
roswell new mexico episode 3 watch online
roswell new mexico film
roswell new mexico napisy pl
roswell new mexico online pl
roswell new mexico pl
roswell new mexico online s prevodom
roswell new mexico watch online
roswell new mexico watch online free
roswell new mexico zwiastun pl
roswell new mexico episode 2 watch online
roswell new mexico episode 4 online

Oryginalny tytuł Roswell, New Mexico
First air date Jan. 15, 2019
Ostatnia emisja Sep. 30, 2023
Sezony 1
Odcinki 13
Status Returning Series

Seasons and episodes

1 Sezon 1 Jan. 15, 2019

Podobne tytuły

Zagubieni w kosmosie Online Lektor PL
Another Life Online Lektor PL
Wojna światów Online Lektor PL
Wieczna wiedźma Online Lektor PL
Humans Online Lektor PL
Smoczy książę Online Lektor PL
11.22.63 Online Lektor PL
Titans Online Lektor PL
Gwiezdne Wojny: Ruch Oporu Online Lektor PL
Swamp Thing Online Lektor PL
Memories of the Alhambra Online Lektor PL
Timeless Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa