Slender Man Online Lektor PL

Slender Man Online Lektor PL

Aug. 22, 2018 USA 100 Min. N/A
Twoja ocena 0
8
218
głosów

Video Trailer

Opis

Oglądaj cały film Slender Man / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

Horror Sylvain White próbuje ożywić internetowe memy.
Jeden z najnudniejszych horrorów z ostatnich lat, Slender Man, Sylvain White, próbuje wydobyć konwencjonalną cechę ze zjawiska internetowego, którego urok wydaje się w dużej mierze opierać na amorficznej formie folkloru. Starsi widzowie, którzy nic nie wiedzą o memu (który zainspirował niezliczone kawałki fan fiction, a nawet byli związani z aktami przemocy w świecie rzeczywistym) nie znajdą tu nic, co mogłoby wyjaśnić jego popularność. Kręcąc film w kinach, nie pokazując go krytykom, Screen Gems najwyraźniej ma nadzieję, że uda mu się zdobyć tę popularność za szybką gotówkę, zanim usłyszą słaby film o złej jakości. Ale internet jest szybki.

Postać (choć tak na serio to tak nazywać) narodziła się na forum internetowym w 2009 roku, w odpowiedzi na konkurs szukający przerażających obrazów Photoshop. Współpracownik z pseudonimem “Victor Surge” wykonał dwa stare zdjęcia dzieci i wkleił w tle wysoką, szczupłą postać bez twarzy, a następnie dodał napisy niejasno odnoszące się do okropnych zbrodni. Podbijające świat memy zostały zbudowane za mniej, a ta wydaje się inspirować zarówno koszmary, jak i masową fascynację.

Tutaj scenariusz Davida Birke przedstawia kwartet dziewczyn, które jeszcze nie słyszały o tym. Siedzą w piwnicy i oglądają porno, gdy pojawia się temat: okazuje się, że niektórzy chłopcy, z którymi spotykają się, spotykają się w nadziei na przywołanie tajemniczego Smukłego Człowieka; dziewczyny postanawiają je pobić. Po kilku poszukiwaniach w sieci natknęli się na jedno z tych magicznych filmów, które infekują dusze każdego, kto je ogląda. (Teatry, które umieściły ostrzeżenia poza projekcjami w grze Incredibles 2, powinny zrobić to samo tutaj: chociaż jest to mało przerażające, to wideo jest wystarczająco agresywne w swoich efektach stroboskopowych, że może wywołać napady padaczkowe.)

Ta mała seans kończy się fizycznie, wywołując mniejszy dyskomfort niż sesję sleepover “Krwawej Mary”. Ale dziewczyny zaczynają mieć koszmary w następnym tygodniu, a potem jedna z nich, Katie (Annalise Basso), znika w lesie podczas szkolnej wycieczki. Zdając sobie sprawę, że zostali złapani w coś nadprzyrodzonego, pozostałe dziewczęta dowiadują się, że mogą zawrzeć układ ze Smoczym Człowiekiem, który słynie z porwań dzieci. “Możemy się odsłonić”, wyjaśnia: Przynosząc nocom wartości sentymentalne do lasu i niszcząc je, mogliby odzyskać Katie.

Cóż, tak nie jest. Poruszając się w spokojnym tempie (nigdy nie uwierzysz, że film ma tylko półtorej godziny), White i Birke pokazują, że każda dziewczyna staje się bardziej zainfekowana przez “bioelektryczną” energię Smoczego Człowieka z upływem dni. Hallie (Julia Goldani Telles) i Wren (Joey King), w szczególności, zaczynają składać razem starą wiedzę, mając nadzieję na złamanie tego zaklęcia. Mogą zrobić lepiej, wynajmując Ringu, Nightmare na Elm Street i The Blair Witch Project.

Te kompetentne aktorki zasługują na faktyczne postacie do grania, ale scenariusz Birke jest tak pozbawiony osobowości jak beztwarzowy szyfr śledzący bohaterów. Jeśli zaś chodzi o potwora, to czuje się jak podrzędny knockoff – mniej pierwotnej manifestacji lęków społeczeństwa niż typowy riff na nieświeże trofea.

Idealnie, film taki jak ten przywołałby liminalną przestrzeń pomiędzy świadomością a snami, uśmierzając widzów gotowością uwierzenia w bzdury, o które natknąłeś się o trzeciej nad ranem, na dnie króliczej dziury internetowych wyszukiwań. Zamiast hipnotyzować nas, film w większości testuje zdolność widzów do pozostania w stanie uśpienia – a jeden lub dwa rzeczywiste przerażające momenty, w których ma rękaw, są daleko, o wiele za późno, by być silnym. Ci, którzy zadrżeli w mitologii Smukłego Człowieka w ciągu ostatnich kilku lat, z pewnością mieliby dużo więcej zabawy zostając w domu i pisząc własne historie

Wyszukiwane jako:

slender man cda
slender man film
slender man lektor pl
slenderman gra cda
slender man film cda lektor pl
slender man film od ilu lat
slender man online 2018
slender man online movie
slender man online game
slender man online free
slender man online free movie
slenderman 3d online
slender man 2 online
slender man 2018 film online
slender man gta 5 online
slender man watch online 2018
slender man watch online
slender man watch online free
slender man hide and seek online apk
slender man hide and seek online
slender man game online
slender man film chomikuj
slenderman the eight pages online
slender man 2 film
slender man 2 cda
2 player slender man game online
slender man cały film zalukaj
slender man cda po polsku
slender man cda gra
slender man 3d online unblocked
slender man 8 pages online
slender man 1 cda
slender man 1 online subtitrat
slenderman collect 8 pages online game
slender man film 6 settembre
slender man napisy pl
slender man film wikipedia
slender man film zwiastun
slender man film online pl
slender man film 2018 zalukaj
slender man film opis
slender man film online 2018
slender man film rotten tomatoes
slender man movie cda
slender man lektor pl cda
slender man lektor
slender man watch online free 2018
slender man watch movie online
slender man 2018 film
slender man 2018 zalukaj
film d’horreur slender man
slender man zalukaj
film d’horreur slender man streaming

Oryginalny tytuł Slender Man

Podobne tytuły

Poltergeist Online Lektor PL
The Purge 5 Online Lektor PL
Coś za mną chodzi Online Lektor PL
Cult of Chucky Online Lektor PL
Nowi mutanci Online Lektor PL
Halloween Online Lektor PL
شبح النيل Online Lektor PL
Recovery Online Lektor PL
Topielisko. Klątwa La Llorony Online Lektor PL
Soft Matter Online Lektor PL
To my Online Lektor PL
Upgrade Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa