Venom Online Lektor PL

Venom Online Lektor PL

Oct. 04, 2018 USA N/A
Twoja ocena 0
8
168
głos

Video Trailer

Reżyser

Obsada

Tom Hardy isEddie Brock / Venom
Eddie Brock / Venom
Riz Ahmed isDr. Carlton Drake / Lasher
Dr. Carlton Drake / Lasher
Woody Harrelson isMr. Chance
Mr. Chance
Michelle Lee isDonna Diego
Donna Diego
Al-Jaleel Knox isStoner Dude #2
Stoner Dude #2

Opis

Oglądaj cały film Venom / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

Jedynym powodem, aby zobaczyć Venom – najnowszy narośl z rozległego uniwersum Marvela – jest Tom Hardy, Którego polubownego Mugging Sprawia to miła odmiana od Jego ostatnim męskim, mazi ustami stoicyzmu. Hardy gra Eddie Brock, A śledczy TV odnoszą Kto nabywa pozaziemskiego pasożyta, choć ten, kto nie lubi gwałtownie słowo pasożyt Venom „pasożyt.”: Ma tendencję obrażać Eddie, który nie tyle troska o Venom Albo, zwłaszcza gdy Venom wybucha z organizmu Eddiego jako toothy, lakier czarny, Tim Burton-esque fuzji Alien i Audrey II od Sklepik z horrorami i odgryza ludziom głowy. (Głos Venanda w głosie Dartha Vadera jest Hardy, ulepszony). Ale małżeństwo ma więcej. Przegrywający na własnej planecie odnajdują zwycięski rytm dwa. Czy nie wiedzą, a ich odpowiednie nemeses – Carlton Drake (Riz Ahmed), psychopata miliarderem, a Riot jest potężniejsze i meaner pozaziemskie pasożyt – skończyć w aussi la même ciała do punktu kulminacyjnego rock-’em-skarpeta-’em ,

To dobry chwyt, niedopasowane kumpli w jednej klatce, Steve Martin w All of Me (1984). Hardy nie ma oczywiście maniakalnej pomysłowości Martina, ale jest bardzo gibki. Nie dowiedziałbyś się tego od Bane’a czy Mad Maxa, ale on jest stosunkowo małym facetem i jest tutaj – umięśniony. Jego Eddie buffeted Łatwo – strach, przez Venom, nawet jego byłą narzeczoną, Anne (Michelle Williams), który opuścił _him_ Kiedy Zajrzał w jej majtki poufnych prawnych i Drake odkrył, że robił eksperymenty my ludzie żyją. Drake jest tak potężny, że jego główna kwatera główna przejmuje część mostu Golden Gate – koszmarnego widoku dla tych, którzy spędzają dużo czasu na skałach. ocean i mając nadzieję, że nikt nie zeskoczy z mostu na naszym zegarku.

nikczemny plan Drake’a ma coś wspólnego z zlezienie ekologicznie skazane Ziemię poprzez grupowanie hybryda człowieka obcy, qui Polega uwalniając wstążki kałamarnicę tuszem linguine w szczelinach nieszczęśliwych ludzi, po czym Albo symbiont nowa istota rodzi się lub host odrzuca pasożyta i umiera głośno. Jednym z problemów ze skryptem (przez wiele rąk) jest to, że zasady nigdy nie są jasne: kto umiera hałaśliwie i kto cicho łączy. W każdym razie, Ahmed gra Drakę jako człowieka, który nie jest zdradzony przez fatalne odrzucenia. To dowcipne przedstawienie: Im mniej Drake’a Ahmeda reaguje na bodźce, tym bardziej chcemy, żeby on go naprawdę zrozumiał, naprawdę boli. Poza tym ma na myśli lekarza granego przez Jenny Slate, która nie ma problemu z uśmiechem, a co dopiero żartem.
Czyjś shoulds płatnej do odlewania Jenny Slate w dour, non-komicznej roli -though być fair prawdopodobnie ktoś zrobił i mam nadzieję, że ona ma ładny dworek z transakcji. Tymczasem Michelle Williams wprowadza to do wielkiego budżetu Hollywood. Rola jest obrazą dla talentu, ale nie ma nikogo w Vanity Fair, więc jest.

Reżyser, Ruben Fleischer, był odpowiedzialny za tajemniczo ukochaną Zombieland i nie-tajemniczo nienawistną drużynę gangsterską.
Jego praca tutaj jest kompetentna i niezapomniana. Trudno bałagan Pościg górę iw dół po ulicach San Francisco i Fleischer pewnością nie, choć praca przy prędkościach my shoulds być bez tchu i śmiejących zamiast po prostu kiwając głowami. Nie ma zbytniego napięcia, ponieważ Eddie + Venom to coś niezniszczalnego, więc film musi je rozerwać na części. Fajnie jest obserwować, jak twardo stąpa po wzgórzu San Francisco, kłócąc się z samym sobą. W innych rolach często sprawia, że ​​myślisz: “Co go zje?” I tu wiesz.

Oryginalny tytuł Venom
Klasyfikacja IMDB N/A N/A głosów

Podobne tytuły

Escape Plan 2: Hades Online Lektor PL
LEGO – Przygoda Sequel Online Lektor PL
Godzilla Online Lektor PL
Jak wytresować smoka 2 Online Lektor PL
7 Guardians of the Tomb Online Lektor PL
A Prayer Before Dawn Online Lektor PL
Tomb Raider Online Lektor PL
Igrzyska Śmierci: Kosogłos Część 2 Online Lektor PL
Iluzja 2 Online Lektor PL
Dom, który zbudował Jack Online Lektor PL
Na krańcu świata Online Lektor PL
Meg Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa