The Predator Online Lektor PL

The Predator Online Lektor PL

Aug. 02, 2018 USA N/A
Twoja ocena 0
8
238
głosów

Video Trailer

Opis

Oglądaj cały film The Predator / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

Dlaczego widziałem sześć filmów z Predatorem? Dlaczego widziałem Predator, Predator 2, AVP: Alien vs. Predator, Aliens vs. Predator: Requiem (dwa razy w teatrze, jeśli jestem szczery), Predators, a teraz The Predator? Pytam, ponieważ twórcy The Predator wydają się zastanawiać nad tym samym, głośno, podczas własnego filmu. Reżyser Shane Black, zmitologizowany scenarzysta Lethal Weapon, który ostatnio został odnoszącym sukcesy reżyserem (Iron Man 3, The Nice Guys), wrócił do domu z innej franczyzy lat 80-tych, a on spędza prawie cały film wyśmiewając się z tego, jak złe i niewytłumaczalne seria zawsze była.

To jest sprawiedliwe: nie ma ani jednego dobrego filmu z Predatorem. Nie, nawet oryginał Arnolda Schwarzeneggera, który doskonale ukoronował dreadlocked morderczych kosmitów wzrokiem i ustami przypominającymi zębatą butthole. Black i jego współautor, Fred Dekker, z przyjemnością przyznają się do tego. W efekcie przekształcenie nowego filmu w bardzo makabryczną komedię sprawia, że ​​bohaterowie próbują i nie opisują tytularnej bestii (w jednym z powtarzających się gestów filmu na temat tego, co Roger Ebert nazwał “subtelnym rasizmem”), bohater opisuje pozaziemskie jako “obcy Whoopi Goldberg”) i spierają się, dlaczego w ogóle nazywany jest “drapieżnikiem”, ponieważ prawdziwy drapieżnik nie zabijałby dla sportu. (Czy nie powinien to być “łowca”?) Wydaje się, że mają tak mało pomysłu jak ja, dlaczego ludzie tacy jak oni ciągle robią te filmy i dlaczego ludzie tacy jak ja ciągle je widzą. A jednak – przez zwykłą siłę dziwnych meta-gagów i wybuchowych wnętrzności – mogliby zrobić najbardziej zabawny film w serii.

Wczesne doniesienia, że ​​film będzie przedstawiał kobietę drapieżnika, nie są, o ile mogłem przypuszczać, wyrzucać, ale jest nowy drapieżnik wyższy niż pół.
W tym odejściu, które ma bardzo skomplikowany spisek, zachęcam cię do zignorowania, drapieżnik rozbija się o ziemię i objawia się w swojej niewidzialnej formie przez krew mżącą w dół z odsłoniętych wnętrzności wczesnej ofiary. Ładny. Amerykański snajper (Boyd Holbrook) okazuje się być świadkiem padającego deszczu i, z powodów, których nie potrafię wyjaśnić, wysyła technologię drapieżnika swojemu odseparowanemu synowi (Jacobowi Tremblayowi, w pierwszym z kilku genialnych akrobacji rzucanych przez film), który może go odkodować, ponieważ (a ten film wyjaśnia, choć może ci się nie podobać), ma zaburzenie ze spektrum autyzmu. To wprawia w ruch wydarzenia, które łączą złego agenta z głębokiego stanu (Sterling K. Brown), biologa ewolucyjnego (Olivia Munn), zbłąkana grupa wyrzutków militarnych (w tym Keegana-Michaela Keya) i drapieżników toczących międzygalaktyczną wojnę przeciwko siebie nawzajem nad przyszłością planety. Jest tak nieporządny i absurdalny, jak się wydaje, a nawet nie dotarliśmy do gigantycznych obcych psów myśliwskich. Niestety, wczesne doniesienia o tym, że film przedstawia kobiety drapieżnika, nie są, o ile mogłem przypuszczać, wyrzucać, ale jest nowy drapieżnik, który jest wyższy niż pół. Kompromisy.

Obsada jest wzniosła i w dużej mierze zmarnowana, ponieważ przy tak wielu z nich niemożliwe by się nie stało. Traktuj to jako znak, że każdy aktor w Hollywood ma tę samą głupią miłość do tej serii i też nie może trzymać się z daleka. Ale jeśli chodzi o akcję, Black zna się na handlu, a to pokazuje: Jest to zdecydowanie najlepiej wyglądający i najbardziej pirotechniczny film z serii, z imponującą gamą pojazdów i zhackowanych kończyn wznoszących się z miłością przez kadr. Budżet również wznosi się wysoko, a nawet gdy dodatkowe dolary zachęcają do niefortunnej cyfrowej gore – kiedy, powiedzmy, pole siłowe statku kosmicznego wiwi człowieka – efekty są dostarczane z niewątpliwym uczuciem. Czarny w dużej mierze odciąga dziwne, bardzo wytrwałe poczucie humoru filmu, jeśli nie jego subderów. (Jak się zaczyna: “Faceci, rozumiem, chcesz wiedzieć, czy ktoś pieprzył obcego”). I chociaż nie mogłem z czystym sumieniem próbować rządzić polityką filmu Predatora, ta część ma pewne … wątpliwe, jak wtedy, gdy przypisuje autystycznym ludziom cechy podobne do Boga, gra syndrom Tourette’a dla śmiechu, tak jak to jest w 1999 roku, lub żartobliwie sugeruje, że drapieżnik lub kilku mężczyzn może atakować jedyną prawdziwą kobiecą postać filmu. (To, że Munn był otwarty na temat sporu z 20th Century Fox w związku z początkowym włączeniem zarejestrowanego przestępcy seksualnego, wcale nie sprawia, że ​​jest to przyjemniejsze.)

Wyszukiwane jako:

the predator cda
the predator 2018 online
the predator 2018 lektor
the predator 2018 lektor pl
the predator cda pl
the predators cda
the predator 1 film
the predator 1 online subtitrat
the predator cda hd
the predator cały film pl
the predator cały film lektor pl
the predator cda pl 2018
the predator cda hd 2018
the predator film online
the predator film cda
the predator full movie online
the predator free online
the predator hd online
the predator hd cda
the predator lektor pl
the predator lektor pl 2018
the predator movie online
the predator napisy cda
the predator online
the predator online cda
the predator online free
the predator pl cda
the predator pl online
the predator watch online
the predator watch online 2018
the predator watch online free
the predator w cda
the predator zalukaj
the predator 2018 cda
the predator 2018 cda pl
the predator 2018 cda lektor
the predator 4 online

Oryginalny tytuł The Predator
Klasyfikacja IMDB N/A N/A głosów

Podobne tytuły

Tedi i mapa skarbów Online Lektor PL
Morbius Online Lektor PL
Obecność Online Lektor PL
Cult of Chucky Online Lektor PL
Morze Czarne Online Lektor PL
The Peanut Butter Falcon Online Lektor PL
Neon Demon Online Lektor PL
Han Solo: Gwiezdne wojny – historie Online Lektor PL
Voldemort: Geneza dziedzica Online Lektor PL
Spies in Disguise Online Lektor PL
Skok stulecia Online Lektor PL
Topielisko. Klątwa La Llorony Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa