Ip Man 4 Online Lektor PL

Ip Man 4 Online Lektor PL

Oct. 18, 2018
Twoja ocena 0
10
295
głos

Video Trailer

Reżyser

Wilson Yip
Reżyser

Obsada

Opis

Oglądaj cały film Ip Man 4 / Niżej znajduje się link do odtwarzania filmu.

Mistrz walki z Hong Kongu, Yuen Woo-ping, zamyka BIFF za pomocą legendy Ip Man, w którym występują ciężkie hity Zhang Jin, Dave’a Bautisty i Michelle Yeoh.
Mistrz Legendary Wing Chun i instruktor Bruce Lee Ip Man to prezent, który wciąż daje kinu w Hong Kongu, ponieważ jego nauki i wpływy są kamieniem węgielnym równie legendarnego choreografa Yuen Woo-ping-a, Mistrza Z: The Ip Man Legacy . Po piętach Hanna Yau “The Legend Is Born” – “Ip Man” i “Ip Man: The Final Fight”, trylogia “Grandmaster” i “Wilson Yip’s Donnie Yen” w reżyserii Wonga Kar-wai – wszystko wydane w ciągu ostatniej dekady – Yuen obraca Mistrza Z z ostatniego wpisu Yipa z ostatnim rywalem Ipa.

Pracując nad scenariuszem napisanym przez zespół, który napisał trylogię, wyprodukowanym przez Yena i pobłogosławionym Zhang Jina, który odegrał swoją rolę jako przegrany Cheung Tin-chi, wszystkie elementy szybkiej, kreatywnej rozrywki wuxia są obecne i stanowią, między innymi, ekscytujące pojedynki , soczyste projekty kostiumów z lat 60. i So. Dużo. Własność. Uszkodzić. Mistrz Z nie może prowadzić działalności trylogii Yipa, ale przyzwoity festiwal i więcej niż porządne kasy na rynkach, na których Ip Man się powiedzie, to dane, szczególnie z imieniem Yuena (The Matrix, Kill Bill). Jedynym minusem może być przesadę Ip Mana: czwarty wpis w serii Yip jest na horyzoncie.

Kiedy Mistrz Z zaczyna, pokonany zawodnik Wing Chun, Cheung Tin-chi, nauczył się cennej lekcji za swoją pychę i zamieszkał w The Equalizer of the 60s Hong Kong. W końcu zmęczony najemnym koncertem, otwiera skromny sklep spożywczy i koncentruje się na wychowaniu syna Funga. Pewnego ranka, podczas porodu, Tin-chi ma kontakt z opętanym diabłem opium, Naną (Chrissie Chau) i jej najlepszą przyjaciółką, Julią (Liu Yan), ponieważ kobiety uciekają przed handlem narkotykami ( Kevin Cheng). Pomaga im, ale rzuca na niego uwagę zarówno skorumpowanej brytyjskiej policji, jak i gangu Kit. Kit jest nieprzyjemny w związku z brakiem szacunku, jaki ponosi, głównie ze strony swojej siostry Kwan (Michelle Yeoh, kopiąca dupa w latach 60. bouffant), która prowadzi triadę Cheung Lok, którą założył jej ojciec i która chce iść na marne. Rozwścieczony przez publiczną porażkę z rąk Tin-chi, Kit spala swój sklep i dom na ziemię. Tin-chi spotyka Julię po raz drugi po pożarze, który z kolei oferuje dwóm miejsce na pobyt u swojego brata Fu (Naason), właściciela Złotego Baru na nowatorsko nazwanej Bar Street.

Yuen i choreograf, Yuen Shun-yi, zaczynają pracę od około trzy minuty, kiedy Tin-chi mówi swojemu najemnikowi, który skończył, i nigdy tak naprawdę nie pozwala, by film zwolnił. Ale pośród walki i drutu pisarze Edmond Wong i Chan Tai-lee sprawnie przygotowali resztę historii, z których większość, nawet z przechodzącą znajomością gatunku, natychmiast rozpozna: Kit jest gorącą osobą, która wierzy, że Cheung Lok musi być rozszerzenie nielegalnych działań, nie porzucenie ich; Nana jest ćpunem, a zatem równie dobrze jak martwa; policja kolonialna jest ciężką ręką rządzącej elity (czy to odniesienie do lat 60., czy teraz jest obecnie przedmiotem debaty); Fu jest człowiekiem zaszczytnym, który chce tylko trzymać głowę w dół i pozostać po dobrej stronie wielkich gwailos wydatków; Julia nie jest zamężna; a pojedynczy tata Tin-chi ma syna.

Master Z: The Ip Man Legacy nie ma wiele na głowie, oprócz dostarczania walk – i pod tym względem się to udaje. Widzowie szukający ezoterycznego portretu mistrza mogą sprawdzić filmy Yau, ci, którzy wolą nieco wyciszoną hagiografię, mogą udać się do Yip, a tłum artystyczny ma Wong. Styczne połączenie filmu z Ip Man daje Yuenowi swobodę łączenia brzmienia i motywów, a robi to w krokach dziecka. Nikt nie jest całkowicie poprawny lub zły w Mistrzu Z, ale Tin-chi nie ma dwuznaczności. Zhang, który wybuchł w The Grandmaster i SPL 2: A Time for Consequences, wreszcie ma szansę zademonstrować seksapil i seksapil w swoim najbardziej wciągającym występie na prowadzeniu, aw idealnym świecie uczyniłby z niego większą gwiazdę; taki, który mógłby wypełnić luki w scenie wuxia Hongkongu.

Równie jednoznaczny jest Owen Davidson Dave’a Bautisty, amerykański biznesmen w Hong Kongu, w handlu heroiną. Najbardziej zniuansowany jest Kwan Yeoh, który musi poruszać się między sprawami, które są dobre dla jej interesów, utrzymując beztroskiego brata w ryzach i lojalność wobec niego. I czasami niezręczny związek między Hongkongiem a jego różnymi zwierzchnikami jest podsumowywany przez wiarygodnego Philipa Keunga jako policjanta, który robi, co mu się każe, dopóki tego nie zrobi.

Film jest sprawny technicznie (nawet jeśli w produkcji można znaleźć tylko jeden odpowiedni do tego okres VW), chociaż nagłe zakończenie jest odrobiną rozczarowania, narzucającego leniwe pisanie, a ścieżka dźwiękowa Day Tai jest od czasu do czasu niecelowa. Ogólnie rzecz biorąc, bujny projekt produkcji Raymonda Chana, szykowny kostium Joyce’a Chana z lat 60. i zaskakująco sprytne setki – pojedynek pomiędzy Tin-chi i jednym z bandytów Kit na szczycie paska neo.

Wyszukiwane jako:

ip man 4 cda
ip man 4 online
ip man 4 assistir filme online
ip man 4 caly film cda
ip man 4 cały film lektor pl cda
ip man 4 cz dabing cely film
ip man 4 ceo film sa prevodom
ip man 4 full movie online
ip man 4 film
ip man 4 ganzer film deutsch
jadwal film ip man 4
ip man 4 movie online
ip man 4 nonton online
ip man 4 online subtitrat
ip man 4 online sa prevodom
ip man 4 online subtitrat 2018
ip man 4 online subtitrat in romana
ip man 4 online subtitrat 2017
ip man 4 russian online
ip man 4 online s prevodom
ip man 4 teljes film magyarul
ip man 4 teljes film magyarul videa
ip man 4 watch online
ip man 4 watch online hindi dubbed
yip man 4 cda
yip man 4 film
yip man 4 online
yip man 4 online sa prevodom
ip man 4 zalukaj

Oryginalny tytuł Ip Man 4

Podobne tytuły

Sword Art Online Movie: Ordinal Scale Online Lektor PL
Boogeyman Pop Online Lektor PL
Pacific Rim Online Lektor PL
Rozpruci na śmierć Online Lektor PL
Młodzi Tytani: Akcja! Film Online Lektor PL
Człowiek ze stali Online Lektor PL
Revenge Online Lektor PL
Gangster, glina i diabeł Online Lektor PL
Sztuczka Online Lektor PL
Dune Online Lektor PL
Disturbing the Peace Online Lektor PL
xXx – Reaktywacja Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa