Ip Man 4 Online Lektor PL

Ip Man 4 Online Lektor PL

Oct. 18, 2018
Twoja ocena 0
10
278
głos

Video Trailer

Reżyser

Wilson Yip
Reżyser

Obsada

Opis

Oglądaj cały film Ip Man 4 / Niżej znajduje się link do odtwarzania filmu.

Mistrz walki z Hong Kongu, Yuen Woo-ping, zamyka BIFF za pomocą legendy Ip Man, w którym występują ciężkie hity Zhang Jin, Dave’a Bautisty i Michelle Yeoh.
Mistrz Legendary Wing Chun i instruktor Bruce Lee Ip Man to prezent, który wciąż daje kinu w Hong Kongu, ponieważ jego nauki i wpływy są kamieniem węgielnym równie legendarnego choreografa Yuen Woo-ping-a, Mistrza Z: The Ip Man Legacy . Po piętach Hanna Yau “The Legend Is Born” – “Ip Man” i “Ip Man: The Final Fight”, trylogia “Grandmaster” i “Wilson Yip’s Donnie Yen” w reżyserii Wonga Kar-wai – wszystko wydane w ciągu ostatniej dekady – Yuen obraca Mistrza Z z ostatniego wpisu Yipa z ostatnim rywalem Ipa.

Pracując nad scenariuszem napisanym przez zespół, który napisał trylogię, wyprodukowanym przez Yena i pobłogosławionym Zhang Jina, który odegrał swoją rolę jako przegrany Cheung Tin-chi, wszystkie elementy szybkiej, kreatywnej rozrywki wuxia są obecne i stanowią, między innymi, ekscytujące pojedynki , soczyste projekty kostiumów z lat 60. i So. Dużo. Własność. Uszkodzić. Mistrz Z nie może prowadzić działalności trylogii Yipa, ale przyzwoity festiwal i więcej niż porządne kasy na rynkach, na których Ip Man się powiedzie, to dane, szczególnie z imieniem Yuena (The Matrix, Kill Bill). Jedynym minusem może być przesadę Ip Mana: czwarty wpis w serii Yip jest na horyzoncie.

Kiedy Mistrz Z zaczyna, pokonany zawodnik Wing Chun, Cheung Tin-chi, nauczył się cennej lekcji za swoją pychę i zamieszkał w The Equalizer of the 60s Hong Kong. W końcu zmęczony najemnym koncertem, otwiera skromny sklep spożywczy i koncentruje się na wychowaniu syna Funga. Pewnego ranka, podczas porodu, Tin-chi ma kontakt z opętanym diabłem opium, Naną (Chrissie Chau) i jej najlepszą przyjaciółką, Julią (Liu Yan), ponieważ kobiety uciekają przed handlem narkotykami ( Kevin Cheng). Pomaga im, ale rzuca na niego uwagę zarówno skorumpowanej brytyjskiej policji, jak i gangu Kit. Kit jest nieprzyjemny w związku z brakiem szacunku, jaki ponosi, głównie ze strony swojej siostry Kwan (Michelle Yeoh, kopiąca dupa w latach 60. bouffant), która prowadzi triadę Cheung Lok, którą założył jej ojciec i która chce iść na marne. Rozwścieczony przez publiczną porażkę z rąk Tin-chi, Kit spala swój sklep i dom na ziemię. Tin-chi spotyka Julię po raz drugi po pożarze, który z kolei oferuje dwóm miejsce na pobyt u swojego brata Fu (Naason), właściciela Złotego Baru na nowatorsko nazwanej Bar Street.

Yuen i choreograf, Yuen Shun-yi, zaczynają pracę od około trzy minuty, kiedy Tin-chi mówi swojemu najemnikowi, który skończył, i nigdy tak naprawdę nie pozwala, by film zwolnił. Ale pośród walki i drutu pisarze Edmond Wong i Chan Tai-lee sprawnie przygotowali resztę historii, z których większość, nawet z przechodzącą znajomością gatunku, natychmiast rozpozna: Kit jest gorącą osobą, która wierzy, że Cheung Lok musi być rozszerzenie nielegalnych działań, nie porzucenie ich; Nana jest ćpunem, a zatem równie dobrze jak martwa; policja kolonialna jest ciężką ręką rządzącej elity (czy to odniesienie do lat 60., czy teraz jest obecnie przedmiotem debaty); Fu jest człowiekiem zaszczytnym, który chce tylko trzymać głowę w dół i pozostać po dobrej stronie wielkich gwailos wydatków; Julia nie jest zamężna; a pojedynczy tata Tin-chi ma syna.

Master Z: The Ip Man Legacy nie ma wiele na głowie, oprócz dostarczania walk – i pod tym względem się to udaje. Widzowie szukający ezoterycznego portretu mistrza mogą sprawdzić filmy Yau, ci, którzy wolą nieco wyciszoną hagiografię, mogą udać się do Yip, a tłum artystyczny ma Wong. Styczne połączenie filmu z Ip Man daje Yuenowi swobodę łączenia brzmienia i motywów, a robi to w krokach dziecka. Nikt nie jest całkowicie poprawny lub zły w Mistrzu Z, ale Tin-chi nie ma dwuznaczności. Zhang, który wybuchł w The Grandmaster i SPL 2: A Time for Consequences, wreszcie ma szansę zademonstrować seksapil i seksapil w swoim najbardziej wciągającym występie na prowadzeniu, aw idealnym świecie uczyniłby z niego większą gwiazdę; taki, który mógłby wypełnić luki w scenie wuxia Hongkongu.

Równie jednoznaczny jest Owen Davidson Dave’a Bautisty, amerykański biznesmen w Hong Kongu, w handlu heroiną. Najbardziej zniuansowany jest Kwan Yeoh, który musi poruszać się między sprawami, które są dobre dla jej interesów, utrzymując beztroskiego brata w ryzach i lojalność wobec niego. I czasami niezręczny związek między Hongkongiem a jego różnymi zwierzchnikami jest podsumowywany przez wiarygodnego Philipa Keunga jako policjanta, który robi, co mu się każe, dopóki tego nie zrobi.

Film jest sprawny technicznie (nawet jeśli w produkcji można znaleźć tylko jeden odpowiedni do tego okres VW), chociaż nagłe zakończenie jest odrobiną rozczarowania, narzucającego leniwe pisanie, a ścieżka dźwiękowa Day Tai jest od czasu do czasu niecelowa. Ogólnie rzecz biorąc, bujny projekt produkcji Raymonda Chana, szykowny kostium Joyce’a Chana z lat 60. i zaskakująco sprytne setki – pojedynek pomiędzy Tin-chi i jednym z bandytów Kit na szczycie paska neo.

Wyszukiwane jako:

ip man 4 cda
ip man 4 online
ip man 4 assistir filme online
ip man 4 caly film cda
ip man 4 cały film lektor pl cda
ip man 4 cz dabing cely film
ip man 4 ceo film sa prevodom
ip man 4 full movie online
ip man 4 film
ip man 4 ganzer film deutsch
jadwal film ip man 4
ip man 4 movie online
ip man 4 nonton online
ip man 4 online subtitrat
ip man 4 online sa prevodom
ip man 4 online subtitrat 2018
ip man 4 online subtitrat in romana
ip man 4 online subtitrat 2017
ip man 4 russian online
ip man 4 online s prevodom
ip man 4 teljes film magyarul
ip man 4 teljes film magyarul videa
ip man 4 watch online
ip man 4 watch online hindi dubbed
yip man 4 cda
yip man 4 film
yip man 4 online
yip man 4 online sa prevodom
ip man 4 zalukaj

Oryginalny tytuł Ip Man 4

Podobne tytuły

Baby Driver Online Lektor PL
Raya and the Last Dragon Online Lektor PL
Do utraty sił Online Lektor PL
Trauma Center Online Lektor PL
Prawdziwa jazda Online Lektor PL
Doktor Strange Online Lektor PL
Furia Online Lektor PL
Logan Lucky Online Lektor PL
Zombieland: Kulki w łeb Online Lektor PL
Dune Online Lektor PL
Rampage Online Lektor PL
Anna Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa