Szpieg, który mnie rzucił Online Lektor PL

Szpieg, który mnie rzucił Online Lektor PL

Aug. 02, 2018 USA, Canada 117 Min. R
Twoja ocena 0
10
192
głosów

Video Trailer

Opis

Oglądaj cały film Szpieg, który mnie rzucił / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

Dziwne połączenie szerokiej komedii i kakofonicznej przemocy, ten riff na Abbocie i Costello spotyka się z Tożsamością Bourne’a, która z pewnego powodu staje się dość istotna z jednego powodu i tylko z jednego powodu: Kate McKinnon.

Jako Morgan, roztańczona aktorka i były wybitny amerykański obóz cyrkowy, który rozkosznie wtłacza się w międzynarodowy świat wielkich intryg i intryg, nagradzana przez Emmy aktorka jest tak nieustannie pomysłowa, tak szczera i oburzająca, że ​​dosłownie w każdej chwili jest na ekranie jest powodem do zdziwienia i zaklęć. Jest to spektakl na tyle elastyczny, że pozwala ominąć dziwaczne przesunięcia tonalne filmu, który rozdziela humor biegunki i punktowe kulki na głowę złego faceta, szybciej niż pędzący Citron. Co więcej, McKinnon niesie w swojej zwinnej oprawie reaktor termojądrowy zachwytu i nie możesz uwierzyć, że odsuwamy się z tym entuzjazmem, ilekroć zaczyna się wahać, coś, co dzieje się rutynowo jako ciało filmu liczyć wspinaczki progresywnie w niebo.

Idealnie byłoby jednak, gdyby film był bardziej oburęczny. Nie tylko “Szpieg, który mnie wywalił” sprzedaje się przede wszystkim z “siostrzanej społeczności”, ale w rzeczywistości opowiada historię Audrey, Mile Kunis, stosunkowo nie wyróżniającego się pracownika sklepu ze zdrową żywnością, którego najbardziej godnymi uwagi cechami są: i z którymi jest przyjaciółkami – i głębia jej zaangażowania w przyjaźń z Morgan.

Odkrywamy przed Audrey, że Drew (Justin Theroux), ten obleśny facet, który rzucił ją zwięźle sformułowanym tekstem, jest człowiekiem tajemniczym zdolnym do rwania facetowi szyjek, jakby otwierał słoik pikli. Kiedy wykonuje swoją ex z dostarczaniem ściśle tajnych informacji kontaktowi w austriackiej kawiarni, Audrey i Morgan wyruszają w zagraniczną przygodę, która produkuje tyle trupów, co pieczątek na paszportach. (Nigdy nie wyjaśnia, jak umiarkowanie zatrudniona para, która nie ma wielu umiejętności życiowych, może sobie pozwolić na tę podróż).

Ta jedna z dwóch najzabawniejszych scen filmu – kiedy kobiety wyznają każdy zawstydzający fakt o sobie nawzajem, gdy jest nawleczona przez sadystyczną gimnastyczkę, która zamieniła się w zabójcę (Ivanna Sakhno) – w gruncie rzeczy lekceważy tortury i pokazuje, jak cienka jest żyletka Szpieg, który mnie wywalił, jest zmuszony chodzić. Na szczęście ulga od wybuchowych i krwawych hijinks przychodzi za pośrednictwem regularnych połączeń telefonicznych Morgan do jej rozkosznie rozproszonych rodziców Carol i Arnie (grany z aplombem przez Jane Curtin i Paul Reiser). Film mógł być równie udany, jeśli nie bardziej udany, gdyby to były Morgan, Carol i Arnie’s European Vacation.

Etos “pisklęta przed kutasem”, który przenika film, niepotrzebnie został zadany ciosowym romantycznym kątem aktu końcowego, który sprawia wrażenie, że Szpieg, który mnie wywalił, nie ufa własnemu przesłaniu. W rezultacie film w mniejszym stopniu dotyczy kobiecej empowerment – lub nawet kupowania kobiet w gatunku, który od dawna jest zdominowany przez kolesie, których gimnastyczne mięśnie pulsują w ciasnych czarnych koszulach. Być może jest to tylko platforma dla pojedynczej aktorki, która pędziła swoją ścieżką w telewizji, ale do tej pory pozostała niewykorzystana na dużym ekranie, a to więcej niż wystarczy.

Wyszukiwane jako:

szpieg który mnie rzucił cały film
szpieg który mnie rzucił / the spy who dumped cda
szpieg który mnie rzucił / the spy who dumped me online
szpieg który mnie rzucił cda
szpieg który mnie rzucił online
szpieg który mnie rzucił online pl
szpieg który mnie rzucił zalukaj
szpieg który mnie rzucił cały film chomikuj
szpieg który mnie rzucił online za darmo
szpieg który mnie rzucił ebd cda
szpieg który mnie rzucił online ekino
szpieg który mnie rzucił film
szpieg który mnie rzucił film online
szpieg który mnie rzucił film cda
szpieg który mnie rzucił cda hd
szpieg który mnie rzucił lektor ivo
szpieg który mnie rzucił / the spy who dumped me (2018) cda
szpieg który mnie rzucił / the spy who dumped me cda
szpieg który mnie rzucił napisy
szpieg który mnie rzucił napisy pl
szpieg który mnie rzucił napisy pl online
szpieg który mnie rzucił napisy cda
szpieg który mnie rzucił online napisy
szpieg który mnie rzucił pl cda
szpieg który mnie rzucił w cda
szpieg który mnie rzucił film web
szpieg który mnie rzucił online zalukaj
szpieg który mnie rzucił (2018) cda
szpieg który mnie rzucił 2018 online

Oryginalny tytuł The Spy Who Dumped Me
Klasyfikacja IMDB 6.2 15,262 głosów
TMDb Ocena 6.4 370 głosów

Podobne tytuły

Pakt z mordercą Online Lektor PL
Dirty Dead Con Men Online Lektor PL
The Debt Collector Online Lektor PL
Gdzie jesteś, Bernadette? Online Lektor PL
Ana Online Lektor PL
47 Meters Down: Uncaged Online Lektor PL
Mission: Impossible – Fallout Online Lektor PL
Darah Daging Online Lektor PL
Bez względu na wszystko Online Lektor PL
Zjawa Online Lektor PL
Gwiezdne Wojny: Część VII – Przebudzenie Mocy Online Lektor PL
Wilk z Wall Street Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa