Toy Story 4 Online Lektor PL

Toy Story 4 Online Lektor PL

Jun. 19, 2019 USA 100 Min. G
Twoja ocena 0
8
270
głos

Video Trailer

Reżyser

Josh Cooley
Reżyser

Obsada

Tom Hanks isWoody (voice)
Woody (voice)
Tim Allen isBuzz Lightyear (voice)
Buzz Lightyear (voice)
Annie Potts isBo Peep (voice)
Bo Peep (voice)
Joan Cusack isJessie (voice)
Jessie (voice)
Blake Clark isSlinky Dog (voice)
Slinky Dog (voice)
Wallace Shawn isRex (voice)
Rex (voice)
Jodi Benson isBarbie (voice)
Barbie (voice)
John Ratzenberger isHamm (voice)
Hamm (voice)
Keanu Reeves isDuke Caboom (voice)
Duke Caboom (voice)

Opis

Oglądaj cały film Toy Story 4 / Niżej znajduje się link do odtwarzania filmu.

dla wielu z nas, wielkie pytanie pojawiające się w „Toy Story 4” brzmiało oczywiście „Dlaczego?” Z każdego punktu widzenia, poza komercyjnymi celami, Pixar nie miał wystarczających powodów, aby nakręcić sequel „Toy Story 3”, który dziewięć lat temu ograniczyłem franczyzę do perfekcyjnego rozwiązania. Ile trylogii filmowych możesz nazwać w miejscu, w którym trzeci wpis był najlepszy? (Z wyjątkiem „Władcy pierścieni: Powrót króla”, nie potrafię o tym myśleć.) Stworzenie czwartej wszędzie jako dobrej wydaje się być niemożliwe.

W przeciwieństwie do „Toy Story 3”, „Toy Story 4” nie jest arcydziełem, ale prawie mi to ulżyło. To nie przepuszcza emocjonalnego pisma tak jak poprzednik, ale jest konsekwentnie pomysłowe, zabawne, dowcipne i szczere. Innymi słowy, jest o wiele lepiej niż ma prawo. Jest wystarczająco dobry, by uzasadnić jego istnienie.

Nowy film pojawia się wraz ze związanymi ze szkołą zabawkami Andy’ego, które są teraz towarzyszami małej Bonnie. Woody (dźwięczny, jak zawsze czuły Tom Hanks) nadzoruje montaż, ale nie jest już ulubioną zabawką.

Nadal uważa za swoją misję opiekować się Bonnie. Kiedy więc zaczyna się lękliwie w pierwszym dniu w przedszkolu, ukrywa się w jej plecaku i ukradkiem ułatwia projekt, w którym tworzy stwora z plastikowego gwoździa, środków do czyszczenia rur, drewnianych kijów i wyzywających oczu. Jej ukochana Forky (Tony Hale) staje się jej nową ulubioną zabawką, mimo że brukowane razem ze śmieciami może się skończyć, Forky ma inne pomysły. Pojęcie „zabawki” jest mu obce. Wciąż wskakuje z powrotem do kosza na śmieci, bo tam myśli, że należy.

Woody z dumą ogłasza swoim kohortom, że Bonnie dosłownie „zrobiła nowego przyjaciela”. Ale wtedy Forky zaginął podczas rodzinnego wyjazdu na RV na karnawał na świeżym powietrzu, likwidując się w lokalnym sklepie z antykami. Woody wychodzi na ratunek, wspomagany m.in. przez Buzza Lightyeara (Tim Allen), Ducky’ego i Bunny’ego (Keegan-Michael Key i Jordan Peele, odpowiednio), kanadyjskiego motocyklistę kaskaderskiego Duke Caboom (zabawnie wzmocnionego Keanu Reevesa), i Bo Peep (Annie Potts), która dołącza do walki po tym, jak cieszy się swoją niezależnością. (Jej wzruszająca separacja od Woody’ego pojawia się wkrótce po rozpoczęciu filmu).

Ich głównymi nemezami są Gabby Gabby (Christina Hendricks), lalka imbirowa w antykwariacie i jej brzuchomówcy poplecznicy. Gabby chce skrzynki głosowej Woody’ego. Jej sceny mają dziwaczny charakter, który czasami wydaje się bardziej „Strefą Zmierzchu” niż Disney, ale to jest właściwe. Czy jesteśmy ludźmi, czy bibelotami, zabawki nie zawsze są naszymi przyjaciółmi.

To, co dało „Toy Story 3” głębokie przejmowanie, to miażdżąca świadomość, że nawet ulubione zabawki są ostatecznie odrzucane. Bardziej niż kiedykolwiek, Woody musi zmierzyć się z tym faktem w „Toy Story 4.” Jeśli zabawka istnieje, aby być kochanym przez dziecko, to jaki jest powód bycia, jeśli nie jest już kochany?

Reżyser Josh Cooley i jego pisarze, Andrew Stanton i Stephany Folsom, nie przejmują się patosem, który jest równie dobry. Nie jestem wielkim fanem bycia uderzanym w głowę lekcjami życia, kiedy idę do kina. Zamiast tego twórcy filmu wymyślili komiksowe skrzydlate, pełne cudownych gagów slapstickowych i wzroku, w które subtelnie tkane są bardziej serdeczne chwile. Wszystko to sprawia, że ​​ten film, podobnie jak inne filmy „Toy Story”, ale przede wszystkim „Toy Story 3”, jest dostępny dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Oryginalny tytuł Toy Story 4
Klasyfikacja IMDB N/A N/A głosów

Podobne tytuły

Ant-Man i Wasp Online Lektor PL
Cats Online Lektor PL
Play Online Lektor PL
Ella i John Online Lektor PL
Sztuka samoobrony Online Lektor PL
Sierpień w hrabstwie Osage Online Lektor PL
Zombieland: Kulki w łeb Online Lektor PL
Jaki ojciec, taka córka Online Lektor PL
Do wszystkich chłopców, których kochałam Online Lektor PL
Iron Sky: The Coming Race Online Lektor PL
Pokémon: Detektyw Pikachu Online Lektor PL
Zamiana z księżniczką Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa