Leave No Trace Online Lektor PL

Leave No Trace Online Lektor PL

Jun. 29, 2018 USA 108 Min. PG
Twoja ocena 0
8
130
głosów

Video Trailer

Reżyser

Debra Granik
Reżyser

Obsada

Opis

Oglądaj cały film Leave No Trace / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

Zwykle grafikę ze strony głównej koresponduje z recenzją prowadzącą, ale protokół powinien być przeklęty, gdy haczyk taki jak ten: szczery strzał Ingmara Bergmana pozującego z zabawkarskim rekinem Spielberga, Brucem.

Aby uczcić 100-lecie urodzin ulubionego reżysera Woody’ego Allena, Ken Cinema obejmie tygodniową retrospekcję siedmiu najtrwalszych tytułów Mistrza. Filmy, które będą pokazywane to: godzina wilka, persona, siódma pieczęć, dziewicza wiosna, dzikie truskawki, okrzyki i szepty, a także specjalna prezentacja uśmiechów letniej nocy, która obejmuje bezpłatne przyjęcie, które gości konsulat Szwecji San Diego i szwedzkie centrum.

Obchody stulecia odbędą się we wtorek, 17 lipca między godziną 5-7. w browarze Kensington. Z przyjemnością dołączę do Consul Britta Armstrong, kiedy przedstawimy screening SOASN 7:10. Oprócz niezmiernie długiej Fanny i Aleksandra, nie ma lepszego filmu Bergmana na tę okazję niż Summer Night. W jaki sposób The Virgin Spring lub Cries and Whispers mogą grać po kilku koktajlach? Nie pytaj! Bilety i repertuar do końca serii można znaleźć na stronie Kena.

– Scott Marks

W pewnym momencie w naszej historii, gdy prezydent bezczelnie egzekwuje prawo oddzielające rodzica od dziecka w imię bezpieczeństwa narodowego, pojawia się film o Tomie (Thomasin McKenzie), 13-letniej dziewczynce, która nie chce nic więcej niż żyć swoim życiem oprócz jej aspołecznego ojca Will (Ben Foster). Nie pozwól, aby tytuł Cię zmylił: Leave No Trace zrobi trwałe wrażenie na wszystkich, którzy go zobaczą.

Wideo:
Trailer for Leave No Trace

Jeden kolor dominuje w pierwszej połowie filmu; jest zielony tak daleko, jak oko widzi. Z oddali Will i Tom wydają się być parą survivalistów-ojców-córek podczas weekendowej wyprawy na kemping, kiedy w rzeczywistości ta bujna dżungla Oregonu jest ich podwórkowym pałacem. Tom spędził część swojego życia, wychowując ją bez dachu nad głową, ale później zachowuje się zaskoczony, gdy ktoś mówi, że jest bezdomna. Will i Tom są bezdomni z wyboru, w dużej mierze z powodu emocjonalnie okaleczającego czasu, jaki tata spędził na służbie swojego kraju.

Noce spędzamy dosłownie próbując powstrzymać wilki przed drzwiami z zamkiem błyskawicznym, ale w większości wydają się czerpać radość z życia w nieskażonym otoczeniu. Wycieczka do miasta, aby zaopatrzyć się w przepisy i odwiedzić lokalne VA, daje nam pierwszy rzut oka na Toma i Willów na interakcje z innymi. Zwykle, jeśli zobaczysz rewolwer w Akcie I, przewód zostanie wciągnięty w Akt III, ale w jego rdzeniu, Leave No Trace podąża spokojną ścieżką, gdzie nie można znaleźć rozwiązania problemu z blokadami życia.

Jedynym winnym popełnienia przestępstwa jest sprzedawanie swoich leków innemu weterynarzowi zajmującemu się pobieraniem. Jest to prawdopodobnie najłatwiejsza z wielu trudnych decyzji, które ma podjąć. Z punktu widzenia Toma paranoiczny pas ojca ma szerokość mil. Nie chcąc być odkrywanym, Will będzie regularnie wykonywał zaimprowizowane ćwiczenia, ćwicząc w strachu przed tym decydującym momentem, w którym ekipa pracownicza może przypadkowo zobaczyć Toma próbującego złapać ich przelotny wzrok. Dokładnie to się dzieje, gdy ciekawość Toma na temat życia w zakazanej strefie jest najlepsza. Pracownicy socjalni są zszokowani odkryciem, że dziecko bez formalnego wykształcenia jest tak daleko przed innymi uczniami w jej wieku. Szkolnictwo domowe taty – lub w przypadku Toma – bezdomna nauka – nauczyło ją wszystkiego oprócz umiejętności społecznych.

W jego umyśle kara Willa jest amerykańskim marzeniem: domem na przedmieściach. Pierwszą rzeczą, jaką zrobi po tym, jak się wprowadzą, jest schowanie telewizora w szafie. Jego nie jest światem piecyków i tosterów. Wydaje się, że kpią z niego tapeta z drzewa i martwe głowy zwierząt na tratwach. W zamian za zakwaterowanie Will pracuje jako jeden z drwali Świętego Mikołaja, sieka i pielęgnuje choinki. Obszary leśne, które niegdyś pełniły schronienie, stały się jego biurem i głównym źródłem dochodów.

Miniaturka

Nie zostawiaj śladów *****
Przez długi czas Obawiał się, że on i Tom zostaną rozdzieleni z powodu odmowy gry według zasad. Przez jakiś czas stara szkoła stara się, a nawet chodzić do kościoła w niedzielę – nie po żadne duchowe przewodnictwo, lecz raczej jako sposób na dopasowanie się do społeczności, a tym samym odpędzanie pytań od wścibskich sąsiadów. Ale gdy Tom dostaje tyle, co najmniejszy smak cywilizacji, nie ma odwrotu.

Tak uwarunkowana jestem przez przejaskrawione urządzenia hollywoodzkie, że na pół oczekuję ujrzenia twarzy demona, która odbija się ode mnie za każdym razem, gdy postać zamyka szafkę z lekarstwami. Na szczęście nie znaleziono śladu potworów na arkuszu rozmów. Jeśli cokolwiek, dobrze jest zobaczyć film o przyzwoitych ludziach. Tom przywykł do tego, że musi osłaniać swojego ojca, gdy nieznajomi zaczęli zadawać pytania. Przed zezwoleniem im na jazdę na jego wielkim platformie, kierowca ciągnie ją na bok, aby zapytać o bezpieczeństwo dziecka. Dopiero gdy zostanie wyjaśnione, że Will jest jej ojcem, a nie jej porywcą, kierowca zgadza się zapewnić im bezpieczny przejazd.

Oryginalny tytuł Leave No Trace
Klasyfikacja IMDB 7.0 191 głosów

Podobne tytuły

NJPW Wrestle Kingdom 14: Night 1 Online Lektor PL
Umysł w ogniu Online Lektor PL
Samarytanin Online Lektor PL
Narziss und Goldmund Online Lektor PL
Gorzka Siedemnastka Online Lektor PL
นางนอน Online Lektor PL
Nić widmo Online Lektor PL
Druga strona wiatru Online Lektor PL
The Cured Online Lektor PL
Życzenie śmierci Online Lektor PL
Time Freak Online Lektor PL
Pomiędzy nami góry Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa