Rust Creek Online Lektor PL

Rust Creek Online Lektor PL

Jan. 04, 2019 USA 108 Min. N/A
Twoja ocena 0
0 0 votes

Video Trailer

Opis

Oglądaj cały film Rust Creek / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

Thriller survivalisty staje się studium zaufania i klasy społecznej w “Rust Creek”, dobrze zagrany, dobrze wykreślony backwoods noir. Reżyser Jen McGowan i scenarzysta Julie Lipson zbytnio podchodzą do opowiadania, które powinno być bardziej napięte, ale uwaga, jaką poświęcają postaciom i scenom, ma wpływ na to, jak film się kręci.

“Rust Creek” zaczyna się po prostu od tego, że Hermiona Corfield gra Sawyera, studenta, który w ostatniej chwili przeprowadza się przez Kentucky na rozmowę o pracę. Kiedy się zgubi, dwóch podejrzanych mieszkańców – Hollister (Micah Hauptman) i Buck (Daniel R. Hill) – zaatakują ją. Ale gwiazda toru szkolnego ucieka, idąc głębiej w dzicz.

Tam uratował ją kuzyn Hollister Lowell (Jay Paulson), kucharz z dobrym sercem i tragiczną przeszłością. Tymczasem dobry szeryf chłopca (Sean O’Bryan) nie zgadza się ze swoim zastępcą Gung-Ho (Jeremy Glazer) nad tym, ile wysiłku włożył w znalezienie Sawyera, zważywszy, że ich wyborcy nie bardzo lubią lawirować nieruchomości.

Zbyt wiele scen trwa dłużej niż potrzeba, wyodrębnione z przesadnym folkowym i refleksyjnym dialogiem. Ale McGowan dobrze wykorzystuje jesienną Appalachię, wystawiając wiele scen na zewnątrz na jałowych, brązowych wzgórzach.

Jeszcze lepsze jest odczucie “Rust Creek”, w jaki sposób ci ludzie robią najlepiej – lub w niektórych przypadkach najgorsze – złych okoliczności, w miejscu, gdzie brakuje pieniędzy. Zanim film zmieni się w wiejską historię pościgu, jasne jest, do czego wszyscy zmierzają.

Wyszukiwane jako:

rust creek film
rust creek film review
rust creek film wiki
rust creek online
rust creek online free
rust creek wiki film
rust creek watch free online
rust creek 2018 film

Oryginalny tytuł Rust Creek
Klasyfikacja IMDB 5.5 769 głosów
TMDb Ocena 6.6 14 głosów

Podobne tytuły

Sędzia Online Lektor PL
Pokój Online Lektor PL
Bliznieta Online Lektor PL
Mother! Online Lektor PL
Split Online Lektor PL
Pojmani Online Lektor PL
Meg Online Lektor PL
Nić widmo Online Lektor PL
John Wick Online Lektor PL
Roma Online Lektor PL
Underworld: Wojny krwi Online Lektor PL
Dziedzictwo. Hereditary Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa