Incredibles 2 Online Lektor PL

Incredibles 2 Online Lektor PL

Jun. 14, 2018 USA 126 Min. N/A
Twoja ocena 0
7
183
głos

Video Trailer

Reżyser

Brad Bird
Reżyser

Obsada

Craig T. Nelson isBob Parr / Mr. Incredible (voice)
Bob Parr / Mr. Incredible (voice)
Holly Hunter isHelen Parr / Elastigirl (voice)
Helen Parr / Elastigirl (voice)
Sarah Vowell isViolet Parr (voice)
Violet Parr (voice)
Samuel L. Jackson isLucius Best / Frozone (voice)
Lucius Best / Frozone (voice)
Brad Bird isEdna Mode (voice)
Edna Mode (voice)
Huck Milner isDashiell Robert Parr / Dash (voice)
Dashiell Robert Parr / Dash (voice)
John Ratzenberger isThe Underminer (voice)
The Underminer (voice)
Bob Odenkirk isWinston Deavor (voice)
Winston Deavor (voice)
Jonathan Banks isRick Dicker (voice)
Rick Dicker (voice)
Isabella Rossellini isAmbassador (voice)
Ambassador (voice)

Opis

Oglądaj cały film Incredibles 2 / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

filmy o superbohaterach są częścią naszego doświadczenia teatralnego, że łatwo zapomnieć o tym, że Pixar’s The Incredibles riffed na konwencjach tego gatunku, zanim stał się wszechobecny. Film ukazał się w 2004 roku, cztery lata przed tym, jak Iron Man rozpoczęło Marvel Comics Universe i, w przeciwieństwie do innych filmów obracających się wokół kostiumowych bojowników przestępczych, skupił się na dynamice rodziny. Jest to w pewnym sensie film okresu, jak film akcji. Helen (oddany głos przez Holly Hunter) i Bob Parr (Craig T. Nelson) to superbohaterowie: Elastigirl i Mr. Incredible, którzy walczyli z przestępczością w złotym wieku przypominającym późne lata czterdzieste lub wczesne lata 50., ale musieli porzucić swoje alter ego po cywile zaczęli pozywać superbohaterów za spowodowane przez nich szkody materialne, a superbohaterowie zostali uznani za nielegalnych. Piętnaście lat później Helen i Bob przeprowadzili się na przedmieścia lat 60. Bob pracuje w zawodzie ubezpieczeniowym, którym gardzi, podczas gdy Helen znalazła zadowolenie jako mama pozostająca w domu dla trojga dzieci: nastoletniej Violet (Sarah Vowell), która może stać się niewidzialna i tworzyć pola siłowe; Dash, który ma superspeed; i niemowlę Jack-Jack, którego moc jeszcze się nie pojawiła.

The Incredibles to świetna akcja, ale reżyser Brad Bird wiedział również, kiedy należy go ograniczyć do minimum i skupić się na zabawnych postaciach. W prawdziwym stylu Pixara, sytuacje, z których niektóre były związane z nieletnim małżeństwem Boba i Helen, mogły być docenione zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Ale ciemniejsza strona tego wszystkiego uniemożliwiła mi objęcie Iniemamocni tak wielu innych. Film pokazuje rodzinną cierpienie z powodu przymusowej równości ze stadem. Łotr, Syndrom, zaczął nienawidzić superbohaterów, ponieważ Pan Incredible odrzucił go jako pomocnika. Ale jego ciężka praca i pomysłowość nie pasują do zdolności danego przez Pana Parrs.

W przypadku Incredibles 2 Bird dodaje nowe zagrożenie: kobietom u władzy. Elastigirl może być centrum filmu, wychodząc z walki z przestępczością, podczas gdy Bob pozostaje w domu i opiekuje się rodziną. Różnica polega na tym, jak Helen chodzi o swoją pracę, szczególnie w porównaniu do złoczyńcy, Evelyn Deavor (Catherine Keener).

Evelyn jest siostrą Winstona Deavor (Bob Odenkirk), entuzjastą wolnego rynku, który przybywa na ratunek rodzinie po bitwie z Underminerem w ciągu ostatnich kilku minut pierwszego filmu. Zgodnie z motywami konserwatywnymi pierwszego filmu, policja karci rodzinę za ingerencję, media przedstawiają ich jako przestępców, a rząd potępia ich działania. “Politycy nie rozumieją ludzi, którzy czynią dobro tylko dlatego, że ma rację” – zauważa Rick Dicker (Jonathan Banks), jeden z nielicznych sympatycznych urzędników rządowych. W przypadku, gdy sprawa nie jest jasna, raport prasowy stwierdza, że ​​”ludzie mają więcej zaufania do małp rzucających lotkami niż w Kongresie”.

Gadatliwy sprzedawca, Winston, chce zmienić publiczne postrzeganie superbohaterów, i jest w dobrej sytuacji, aby to zrobić, urodził się z supermocarstwem: pieniędzmi. Sprawia, że ​​jego sprawa trafia do superbohaterów w wieżowcu, który dosłownie góruje nad chmurami. Chce wykorzystać technologię swojej firmy telekomunikacyjnej Devtech, aby umożliwić superbohaterom przejęcie kontroli nad własną narracją. Evelyn jest geniuszem, który wymyśla wiele z tej technologii, ale są oznaki, że nie podziela zamiłowania swego brata do superbohaterów.

Evelyn jest również tą, która określa, że ​​Elastigirl będzie lepiej pasować do ich kampanii PR, ponieważ powoduje ona o wiele mniej szkód majątkowych niż jej mąż. Helen niechętnie; kiedy w końcu akceptuje ofertę, jej rodzina to nie tylko główny powód, to jedyny powód. Pan Incredible nie potrzebuje żadnych zapewnień ani wymówek, by powrócić do dawnego życia – uwielbiał być superbohaterem, a jego pragnienie powrotu do życia jest głównym powodem, dla którego zachęca żonę do wyjścia.

Natomiast motywy Evelyn są zarówno bardziej złożone, jak i przygnębiająco proste. Nie ma żadnych ambicji, by przejąć Devtecha lub wykonywać pracę brata; ona po prostu chce być doceniona za jej ciężką pracę i pomysłowość. Czuje się niedowartościowana w porównaniu do swojego brata, który potrafi czytać ludzi i sprzedawać wszystko komukolwiek. Evelyn krytykuje nieokiełznany konsumpcjonizm wokół niej. Poprzez swoje nikczemne alter ego, Screen Slavera, zahipnotyzuje ludzi, by robili to, co robią, przesłuchując ich ekrany wideo, jednocześnie potępiając ich zastępcze życie. “Nie rozmawiasz, oglądasz talk-show”, niesamowity głos droidów Screen Saver. “Nie grasz w gry, oglądasz teleturnieje”. (Dlaczego firma Pixar, która uczyniła innowację centralnym elementem jej marki, przedstawia innowacyjność jako tak podstępną?)

Zdolności Elastigirl odzwierciedlają staromodne pomysły filmu, jej niezwykła elastyczność daje jej siłę do spełnienia wszelkich potrzeb. Kiedy Elastigirl idzie po Evelyn w punkcie kulminacyjnym, robi to tylko po otrzymaniu zgody każdego innego członka rodziny; przez całą przygodę jest gotowa rzucić wszystko i wrócić do rodziny z najmniejszą trudnością. Ptak również daje możliwość poznania superpoweru

Wyszukiwane jako:

the incredibles 2 full movie online free
the incredibles 2 online
incredibles 2 eng online
incredibles 2 film
incredibles 2 full movie online
incredibles 2 full movie online free
incredibles 2 hd online
watch incredibles 2 online free
watch incredibles 2 online
incredibles 2 movie online
incredibles 2 online
incredibles 2 online free
incredibles 2 online watch
incredibles 2 online stream
incredibles 2 online movie free watch
incredibles 2 online full movie
incredibles 2 watch online
incredibles 2 watch online free
incredibles 2 watch online 123movies
incredibles 2 watch online full movie free
incredibles 2 watch online putlockers
incredibles 2 online 0123
iniemamocni 2 film po polsku
iniemamocni 2 film
the iniemamocni 2 cda
iniemamocni 2 bajka online
iniemamocni 2 ebd cda
e cda iniemamocni 2
iniemamocni 3 2018 cda
iniemamocni 2 film dom
iniemamocni 2 hd cda
iniemamocni 2 online
iniemamocni 2 lektor pl
iniemamocni 2 lektor
iniemamocni 2 lektor pl cda
iniemamocni 2 lektor cda
iniemamocni 2 online trt
iniemamocni 2 online vider
iniemamocni 2 po polsku cały film
iniemamocni 2 w cda
iniemamocni 2 youtube cały film
iniemamocni 2 youtube cały film po polsku
iniemamocni 2 cały film yt
iniemamocni 2 2018 cda
iniemamocni 2 2018 online
iniemamocni 2 2018 cda dubbing pl
iniemamocni 2 2018 zalukaj

Oryginalny tytuł Incredibles 2
Klasyfikacja IMDB N/A N/A głosów
TMDb Ocena 5.2 9 głosów

Podobne tytuły

Biały Kieł Online Lektor PL
Terminator Genisys Online Lektor PL
Hobbit: Pustkowie Smauga Online Lektor PL
Escape Plan 2: Hades Online Lektor PL
Power Rangers Online Lektor PL
Lego® Batman: Film Online Lektor PL
Noelle Online Lektor PL
Thor: Mroczny świat Online Lektor PL
Ewolucja planety małp Online Lektor PL
Taxi 5 Online Lektor PL
BFG: Bardzo Fajny Gigant Online Lektor PL
Kryptonim U.N.C.L.E. Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa