Hotel Artemis Online Lektor PL

Hotel Artemis Online Lektor PL

Jun. 08, 2018 UK 97 Min. N/A
Twoja ocena 0
8
155
głosów

Video Trailer

Reżyser

Drew Pearce
Reżyser

Obsada

Jodie Foster isJean Thomas / Nurse
Jean Thomas / Nurse
Jeff Goldblum isNiagara / Wolf King
Niagara / Wolf King
Zachary Quinto isCrosby Franklin
Crosby Franklin
Charlie Day isAcapulco
Acapulco

Opis

Oglądaj cały film Hotel Artemis / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

Wydaje się, że najgorętszym nowym trendem w filmach akcji jest biurokracja. Podstawowe pragnienia zabójców, złodziei i gangsterów to wczorajsze wieści, ich ekscentryczne wybryki to zwykłe przemiany po fabrykach. To, na czym naprawdę zależy publiczności, to infrastruktura wokół tych papkowatych antybohaterów. Przynajmniej taka lekcja wydaje się, że Hotel Artemis zabrał się do filmów takich jak wielce udana seria Johna Wicka. To film akcji, który znacznie bardziej interesuje się budowaniem świata niż strzelaniem, gatunek, który czerpie największe przyjemności z wyjaśniania zabawnych sposobów działania wszechświata.

Choć nie jest to aż tak zachwycające, jak mogłoby się wydawać, pisarz-reżyser, Drew Pearce, zasługuje na pewne uznanie – wykonał zabawny letni zegarek z cudowną obsadą i scenariuszem, który nie ma nic wspólnego z istniejącymi franczyzami, popularnymi książkami lub ponownie uruchamianymi mediami . Hotel Artemis to przestronne, głupie 94 minuty w filmach, które mogą stać się jeszcze lżejsze i bardziej głupie. Ten kunsztowny film science fiction określa zasady swojego świata elegancko, ale kiedy akcja wreszcie zaczyna się w ostatnim akcie, emocjonalne stawki są dziwnie płaskie – problem, którego John Wick nigdy nie miał.

Hotel tego tytułu jest zaniedbany w ponurej przyszłości Los Angeles, mieście pełnym zamieszek z powodu prywatyzacji zaopatrzenia w wodę. Gdy na ulicach gromadzą się źli obywatele, niektórzy z najbardziej znanych kryminalistów L.A przechodzą na penthouse starego hotelu, który został zarekwirowany jako szpital. Miejscem zarządza siostra Jean Thomas (Jodie Foster), kłótliwa, nie-nonsense, która łata bezprawnych mieszkańców jej prowizorycznego obiektu – o ile wszystkie składki członkowskie są opłacane w całości. Film Pearce’a następuje po jednej długiej, szalonej nocy w Artemis, gdy L.A. popada w chaos, chociaż wydarzenia w pomieszczeniach nigdy naprawdę nie zrównują się z tym, co dzieje się na ulicach.

WIĘCEJ OPOWIEŚCI
 
John Wick: Rozdział 2 jest bardziej błyskotliwy, krwawa zabawa
DAVID SIMS
 
Nowa fala filmów dokumentalnych rodzi napaść na tle seksualnym
HANNAH GIORGIS
 
W jaki sposób raport zamienił 6 700-stronicowe dochodzenie w sprawie tortur w dreszcz polityczny
DAVID SIMS
 
Krótka taksonomia fikcyjnych naukowców
JULIET LAPIDOS
To jedna z wielu utraconych szans: marnowanie bliskiej przyszłości, która istnieje głównie po to, by wyjaśnić wszystko, co nie ma sensu w Artemis. Dlaczego gliniarze nigdy nie pukają do stalowych drzwi? Jak Jean może sobie pozwolić na tak fantazyjną lokalizację? Skąd wzięła drukarkę trójwymiarową, która może wykonać dla ciebie nową wątrobę migiem? Nie przejmuj się tym – to przyszłość. Pearce, który sprawił, że jego kości w Hollywood współtworzą hity takie jak Iron Man 3 i Mission: Impossible-Rogue Nation, wie, jak pięknie ubrać swój świat. Ale poza tym powierzchownym połyskiem nie ma za wiele.

Utknięte w hotelu z Jean to grupa gości nazwana imieniem ich pokoi, z których każdy jest obity złuszczającymi malowidłami z wakacji. Jest Waikiki (Sterling K. Brown), utalentowany złodziej bankowy osiodłany spaczką brata (Brian Tyree Henry), który został ranny podczas niedawnej partytury. There’s Nice (Sofia Boutella), zabójca z zimną krwią, który ma romantyczną historię z Waikiki. Jest Acapulco (Charlie Day), zrzędliwy handlarz bronią, który na noc wziął za dużo guzów kokainy. A po drodze jest Król Wilk (Jeff Goldblum), największy boss miasta, którego każda postać ma inny powód do obaw.

Pearce wiruje wszystkie te zabawne elementy (każdy aktor daje luźne, głupkowate wykonanie) razem w swoim shakerze koktajlowym, dodając także Zachary Quinto jako porywczego syna Wolf Kinga i Dave’a Bautista jako ciężkiego ochroniarza Jeana, Everest. Ale wyniki są rozczarowująco nijakie. Wygląd Hotelu Artemis jest niesamowity – zestawy są wyblakłe, ale wciąż kolorowe, olśniewające z brudnymi detalami, a małe akcenty przyszłej techniki integrują się bardzo płynnie.

Szkoda, że ​​sama fabuła jest niedopieczona. Częścią dreszczyku Johna Wicka, który obraca się także wokół ekskluzywnego hotelu dla zabójców, jest zawiłość jego wszechświata i satysfakcjonujący sposób, w jaki działa jego wewnętrzna logika. Ale ta seria jest napędzana emocjonalnym opowiadaniem, skoncentrowanym na postaci o intensywnej, bolesnej i osobistej misji. Hotel Artemis stara się również nadać niektórym postaciom swoje postacie – przed otwarciem swojego biznesu jest mnóstwo cheeskich retrospekcji tragicznego życia Jeana – ale wysiłek wydaje się nudny i pusty.

W trzecim akcie, gdy różne niegodziwe archetypy zaczynają łączyć boki ze sobą i szaleństwo pochłaniające miasto grozi również konsumpcją hotelu, oczekiwałem, że film zwiększy energię. Ale choreografia choreografii Hotelu Artemis okazuje się dość ograniczona. Zamiast tego Pearce zaczyna wyrzucać więcej informacji na temat budowanych przez siebie fabryk, które kończą się gumming działki, zamiast je prowadzić. Jest niestety antyklimatyczna; to, co na pierwszy rzut oka wygląda na potencjalnego kultowego klasyka, staje się filmem, który można złapać na podstawowym kablu w ciągu roku.

Wyszukiwane jako:

hotel artemis cda
hotel artemis cda pl
hotel artemis free online
hotel artemis full movie online
hotel artemis film review
hotel artemis guardian film review
l’hotel artemis film
hotel artemis online
hotel artemis online free
hotel artemis online movie
hotel artemis smotret online
hotel artemis watch online
hotel artemis watch online free
hotel artemis zalukaj
hotel artemis (2018) online
hotel artemis (2018) cda

Oryginalny tytuł Hotel Artemis
Klasyfikacja IMDB N/A N/A głosów
TMDb Ocena 5.8 6 głosów

Podobne tytuły

Źle Się Dzieje W El Royale Online Lektor PL
Szybcy i wściekli 8 Online Lektor PL
Velvet Buzzsaw Online Lektor PL
Pokémon: Detektyw Pikachu Online Lektor PL
Future World Online Lektor PL
Kraina jutra Online Lektor PL
Seria Niezgodna: Wierna Online Lektor PL
Hard Night Falling Online Lektor PL
Boss Online Lektor PL
The Gateway Online Lektor PL
24 godziny po śmierci Online Lektor PL
Obecność 2 Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa