Dirty John Online Lektor PL

Dirty John Online Lektor PL

Nov. 25, 2018
Twoja ocena 0
9
131
głosów

Twórca

Twórca

Obsada

Connie Britton isDebra Newell
Debra Newell
Eric Bana isJohn Meehan
John Meehan
Julia Garner isTerra Newell
Terra Newell
Juno Temple isVeronica Newell
Veronica Newell
Jean Smart isArlane Hart
Arlane Hart

Video Trailer

Opis

“Dirty John”, nowa limitowana seria Bravo zaadaptowana z podcastu o tej samej nazwie, robi to nie do pomyślenia: sprawia, że ​​nie dbasz o Connie Britton. Poważnie. Inne programy pośrednie, uprzywilejowane ostrym poczuciem humoru aktora i ciepłą okrucieństwem, próbowały sprawić, by publiczność zapomniała o swoim głęboko zakorzenionym przywiązaniu do byłej pani Coach z “Friday Night Lights” (przede wszystkim bolesnego dramatu Foxa “911”, którą Britton mądrze porzucił po jednym sezonie). Ale nikomu się to nie udało – nie, dopóki “Dirty John”.

Występując w roli Brittona jako zamożnego projektanta szukającego miłości we wszystkich nieodpowiednich miejscach, ośmioczęściowa seria antologii jest inspirowana prawdziwymi i tragicznymi wydarzeniami dobrze opisanymi przez reportera z Los Angeles Times Christophera Goffarda, najpierw w druku, a później w jego popularnym podcastie, ale pierwsze trzy godziny tej skryptowej iteracji są zimne i jednostronne. Tajemnica kręci się wokół tytułowego Johna, granego przez Eric Bana o stalowych oczach, jako że dystans graniczy z apatią nadaną Debra Newell Britton. Widzowie mogą zostać zdyskredytowani, chcąc dokładnie wiedzieć, kim jest ten facet, ale waniliowy, pasywny obraz jego pierwszej ofiary pozbawia empatii jej walkę do punktu, w którym jedyną motywacją do kontynuacji jest zobaczenie, jak mroczna może być ta historia.

Dla tych, którzy nie znają tej historii – a ty możesz być jedyną osobą, która może czerpać radość z tego mniej rezonującego ujęcia – “Dirty John” zaczyna się od walki Debry, by spotkać mężczyzn. Pomimo jej uderzającego wyglądu (jak zauważyły ​​liczne postacie), udanego zawodu i luksusowej podkładki L.A., Debra poddaje się rozpaczliwemu aktowi randek internetowych (co sugeruje co najmniej jedna postać). Pisarka Alexandra Cunningham (“Szansa” Hulu i “Aquarius” NBC), oba lepsze thrillery), nie zadaje sobie pytania, dlaczego Debra ma ciężkie chwile w życiu osobistym – na przykład zamożne kobiety potrafią zastraszać niepewnych (czytaj: gównianych) mężczyzn – i dopiero później dowiadujemy się, że była mężatką cztery razy wcześniej; niepokojące odkrycie tylko dlatego, że objawienie zostało wytyczone, aby pokazać, że Debra ma kiepski gust w mężczyznach, zamiast wypełniać jej historię i zapraszać publiczność, by poznała ją trochę lepiej.

Nawet po pierwszej godzinie, jest jasne, że Debra jest jedynie naczyniem, które wprowadza nas w znacznie bardziej interesującego Johna Meehana, pozornie miłego, pilnie uważnego i modliwego anegdotologa – lekarza! pula! – kto podnosi dziwne, jeśli nie dyskwalifikujące, czerwone flagi na początku ich zalotów. Powstrzymuje się, gdy Debra odmawia spania z nim po dacie nr 1. Nie przeprasza za błędy tak bardzo, jak je przepycha. Nosił szorty i spodnie cargo zbyt często (jakby nigdy nie były w porządku poza ekspedycjami w dżungli).

Ale Debra to nie obchodzi. Upadła na Johna, a oni żyją razem w ciągu kilku miesięcy i wkrótce poślubiają. Trudno jest cokolwiek skrytykować Cunninghamowi, ponieważ szybko ukrywa bezprawne intencje Johna, ale brak chemii pary powoduje, że ich wściekłość jest mniej wyrozumiała dla Debry. Widzowie przekonują się, dlaczego John porusza się tak szybko – nic mu się nie uda, nawet jeśli nie jest jasne, jak źle to się potoczy – ale widzowie muszą zobaczyć, dlaczego Debra tak mocno upadłaby na tego faceta. Nawet jeśli udaje, że się zakochuje, nie jest, a kiedy ich związek nie jest prawdziwy, wygląda na jeszcze bardziej głupiego.

Dodanie do niezdyscyplinowanych wróżek Derry to jej zepsute, ale bystrate dzieci, grane przez dwóch aktorów tak doskonale obsadzonych siostrami, że trudno uwierzyć, że nie zapisali się jeszcze do serii. Juno Temple gra Veronicę, najstarszą córkę Derusy, która nadal mieszka w domu i narzeka na to, który sześciocyfrowym samochodem uda się do swojej nadmorskiej rezydencji przyjaciółki. Temple odtwarza klimat Laguna Beach do zachwycających ekstremów, kierując bielącą blond lotniczkę, która jest wystarczająco uparta, by realizować swoją wrodzoną niechęć do biednych ludzi, dopóki nie odkryje rzeczywistych problemów Johna. Dopasowując jej wysoką tonację do oktawy oktawę, Julia Garner, wybucha “Ozark”, która przechodzi w “Dirty John” jako młodsza, bardziej odpowiedzialna Terra. Wahała się, by nienawidzić Johna tak samo jak Veronica, ale dwoje rozsądnie współpracuje i dostarcza kumplowskiemu dramatowi detektywistycznemu “Prawdziwy detektyw”, który ma 3 sezon.

Wyszukiwane jako:

dirty john serial
dirty john online
dirty john online pl
dirty john film
dirty john watch online free

Oryginalny tytuł Dirty John
First air date Nov. 25, 2018
Ostatnia emisja Dec. 23, 2018
Sezony 1
Odcinki 7
Status Returning Series

Seasons and episodes

1 Sezon 1 Nov. 25, 2018

Podobne tytuły

Godfather of Harlem Online Lektor PL
Reverie Online Lektor PL
Rise of Empires: Ottoman Online Lektor PL
The Gifted – Naznaczeni Online Lektor PL
Cobra Kai Online Lektor PL
The Outsider Online Lektor PL
Marvel: Inhumans Online Lektor PL
October Faction Online Lektor PL
Archiwista Online Lektor PL
Hunters Online Lektor PL
The Oath Online Lektor PL
9-1-1 Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa