Legacies Online Lektor PL

Legacies Online Lektor PL

Oct. 25, 2018
Twoja ocena 0
8
142
głosów

Twórca

Julie Plec
Twórca

Obsada

Danielle Rose Russell isHope Mikaelson
Hope Mikaelson
Matthew Davis isAlaric Saltzman
Alaric Saltzman
Kaylee Bryant isJosie Saltzman
Josie Saltzman
Jenny Boyd isLizzie Saltzman
Lizzie Saltzman

Video Trailer

Opis

Legacy mieli wiele do nadrobienia przed swoją premierą. Zanim seria została wyemitowana, seria została trafiona z wątpliwościami fanów, którzy zastanawiali się, czy seria może stanąć u boku jej ukochanych poprzedników, The Vampire Diaries i The Originals. Chociaż Legacies znajduje się w ekscytującym wspólnym wszechświecie Julie Plec, nie jest odradzaniem tego, co było wcześniej, a zamiast tego wyróżnia się jako zupełnie inna, ale równie rozrywkowa bestia.

Zrywając z serializacją swoich programów dla rodziców, pokaz przybiera formę potwora tygodnia, a jednocześnie wciąga te zawiłe zwroty akcji, które pokochaliśmy.

Weź udział w naszym konkursie na Halloween, aby wygrać duże nagrody

Historia opowiada Hope Mikaelson (Danielle Rose Russell), znużoną córkę OG baddie Klausa Mikaelsona (Joseph Morgan) i alfa wilkołaka Hayley Marshall (Phoebe Tonkin), która uczy się kontrolować swoje moce wraz z innymi nadprzyrodzonymi nastolatkami w Salvatore Boarding School kuratela ulubieńca fanów TVD Alarica Saltzmana (Matthew Davis). Harry Potter poznaje Buffy Zabójcę wampirów z nowymi mutantami z perfekcyjnym szelmowskim dramatem nastolatków, gdy Hope musi teraz wyśledzić swoją niedoszłą miłość Landona (Aria Shahghasemi), pozornie normalnego faceta, który ukradł mistyczny nóż i zostawił za sobą autobus pełen zwęglonych ciał. Nie wiadomo, czy jest on czarnym charakterem tej historii, czy tylko ofiarą naprawdę niefortunnych okoliczności. Jasne jest jednak, że ta nadrzędna tajemnica jest jedną z najciekawszych rzeczy w serialu.

Ponieważ Legacy są spin-off spin-off, nie da się nie porównać serii do tego, co było wcześniej. Ale w przeciwieństwie do The Vampire Diaries, w których wzięli udział nadprzyrodzeni dorośli, którzy walczyli, by stłumić swoje superumiejętności, oraz The Originals, które towarzyszyły starszym istotom nadprzyrodzonym, które były zbyt ugruntowane przez problemy końca świata, aby cieszyć się ich mocami, super-zasilaniem nastolatki na Legacy są nauczone, aby objąć ich umiejętności, a nawet trochę się z nimi bawić. Przybierając bardziej łagodny ton, seria objął magię w taki sposób, że inne pokazy nigdy nie mogły, a zatem jest totalnym blastem do obejrzenia. Gdzie indziej zobaczyłbyś nastolatków z uprawnieniami grających legalną grę w Quidditcha lub uprawiających wysokie zioło z hormonami płciowymi? Ta seria jest zarówno mroczna, jak i zabawna, znajoma i tajemnicza.

Wszystkie The Vampire Diaries i The Originals Pisanki w Legacy

Ale mimo że znacznie różni się od poprzednich spektakli, Legacy nigdy nie zapomina o swoich korzeniach i serwuje pyszne jajka wielkanocne, takie jak biblioteka pamiątkowa im. Stefana Salvatore, jako idealna uczta dla fanów TVD. Dodatkowo, w programie pojawią się kamee z postaciami z Vampire Diaries, jak Matt Donovan (Zach Roerig), który jest teraz szeryfem Mystic Falls i podróżujący po świecie myśliwy Jeremy Gilbert (Steven R. McQueen). Spektakl odwołuje się jednak także do tych, którzy nie są tak obeznani z wersją TVD, ze składem świeżych, nowych postaci, które obejmują różne gatunki, grupy etniczne i seksualności. Bez względu na to, jak się identyfikujesz, możesz prawdopodobnie odnosić się do kogoś z serii, czy to uroczo emocjonalnej czarownicy Lizzie (Jenny Boyd), jej słodko współzależnej bliźniaczej siostry Josie (Kaylee Bryant), ultra-fajnego wampira M.G. (Quincy Fouse) lub nawet absurdalnie uprzejmy Rafał (Peyton Alex Smith). Każdy znajdzie coś dla siebie, co nie zawsze miało sens w przypadku serii nadrzędnej.

Wyszukiwane jako:

legacies s01e01 cda
legacies online
legacies s01e02 cda
legacies a sötétség öröksége online
legacies cda s01e02
legacies cda pl
legacies cda s01e01
legacies cda s01e05
legacies gdzie oglądać online
legacies kiedy odcinek 8
legacies lektor
legacies lektor pl
legacies lektor chomikuj
legacies malivore online
legacies nowy odcinek
legacies odcinek 1
legacies odcinek 5
legacies odcinek 8
legacies odcinek 1 cda
legacies watch online
legacies wampiry dziedzictwo online
legacies zalukaj
legacies 1×01 cda
legacies 3 ep online
legacies 3 online
legacies 5 odcinek
legacies 5th edition online
legacies 6 online
legacies 8 odcinek
8 odcinek legacies

Oryginalny tytuł Legacies
First air date Oct. 25, 2018
Ostatnia emisja Nov. 15, 2018
Sezony 1
Odcinki 6
Status Returning Series

Seasons and episodes

1 Sezon 1 Oct. 25, 2018

Podobne tytuły

Limitless Online Lektor PL
Utopia Falls Online Lektor PL
Station 19 Online Lektor PL
Nieuchwytni Online Lektor PL
Wojownik Online Lektor PL
Younger Online Lektor PL
Hunters Online Lektor PL
Miasteczko Wayward Pines Online Lektor PL
Medyceusze: Władcy Florencji Online Lektor PL
Undercover Online Lektor PL
The Hunting Online Lektor PL
Wiktoria Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa