W Cywilu 6: Bezpośrednie Starcie Online Lektor PL

W Cywilu 6: Bezpośrednie Starcie Online Lektor PL

Nov. 02, 2018 USA 85 Min. N/A
Twoja ocena 0
10
148
głosów

Video Trailer

Reżyser

James Nunn
Reżyser

Obsada

Mike Mizanin isJake Carter
Jake Carter
Rebecca Quin isMaddy Hayes
Maddy Hayes
Terence Maynard isShawn Taylor
Shawn Taylor

Opis

Oglądaj cały film W Cywilu 6: Bezpośrednie Starcie / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

Wiecie, jestem dumny z tego, że jestem jednym z niewielu krytyków krajowych, który sprawia, że ​​warto przejrzeć wszystkie filmy WWE The Marine. Jest to, o ile warto, ich sztandarowa franczyza i chociaż wszystkie były do ​​tej pory dość okropne, kłamałbym, gdybym powiedział, że nie zajmują określonego miejsca w zimnym sercu tego krytyka. Prowadzone przez G.O.A.T. z WWE, Mike “The Miz” Mizanin, któremu udało się mieć tylko swoją żonę Maryse w jednym z jego czterech wypadów, niespodziewanie długowieczna seria ma trudny przebieg z The Marine 6: Close Quarters, i nie sądzę ludzie będą na to przygotowani. Wiem, że nie byłem.

Miz powrócił jako były żołnierz EMT Jake Carter, który przeżył bardziej gówniane życie po wojsku, niż kiedykolwiek widział w mundurze. Tym razem Jake połączył siły ze swoim byłym dowódcą, Luke Trapperem, granym przez “The Heartbreak Kid” Shawna Michaelsa, podczas gdy on wciąż miał trochę włosów na głowie. Natychmiast zmienia się cała dynamika, dając Jake’owi kogoś, z kim można się przekomarzać, a jak każdy, kto widział go w telewizji, wie, że Miz i HBK są lepsi, gdy mają kogoś, z kim można się pozbyć. Ale lżejszy nastrój jest podstępem, ponieważ jest to ponury, pieprzony ruch.

Podczas sprawdzania weterana, który kucał w zaniedbanym budynku, Jake i Luke natknęli się na irlandzką grupę przestępczą, dowodzoną przez rezydentkę WWE, Becky Lynch, która porwała córkę jurora, by zmusić go do podjęcia decyzji na ich korzyść. próba. Będąc tym, kim są, dwaj koledzy wojskowi nie mogą po prostu pozwolić mu stać, więc muszą walczyć, aby uratować dziewczynę i uratować siebie.

Jest to typowe przesłanie, które pasuje do tych głupich filmów, ale ten działa lepiej niż inne z powodu występów Miz, Michaels i Lyncha. W szczególności wydaje się, że Lynch przynosi jej buntowniczą postawę wobec tej roli i widziałem, że WWE może popychać ją w osobnej serii filmów. Wydaje się, że Michaels ma piłkę, więcej niż w tych kiepskich filmach opartych na wierze, z których czasami pojawiał się. A razem z Mizem kopią naprawdę dużo w dupę. Ku doskonaleniu reżysera Jamesa Nunna, akcja jest głównie zręczna, co wpływa na mocne strony jego aktorów. Poprzednie filmy zbytnio polegały na strzelaniu, w tym okrutnym poprzedniku, do którego Nunn również zabrał aparat.

Tym razem przemoc jest bardziej brutalna, z młotami, ostrzami i gorszymi atakami. Chociaż można się tego spodziewać, zwroty akcji i zwroty, które ten film ma, nie są. Nie sądzę, żeby ktokolwiek patrzył na The Marine 6 na szokujące skręty, ale oni wychodzą na całość i przeciwstawiają się temu, czego nauczyły nas lata filmów akcji. Zostałam przez to otoczona i szczerze mówiąc nie wiem, skąd pochodzą te filmy. Miz może w końcu trafił w tę rolę w momencie, gdy nadszedł czas, aby seria poszła w innym kierunku. Niezależnie od tego, co zdecyduje WWE, The Marine 6 ma mnie ciekawy, co będzie dalej, i to jest coś, czego nigdy nie byłem w stanie powiedzieć o tych filmach wcześniej.

Oryginalny tytuł The Marine 6: Close Quarters
Klasyfikacja IMDB N/A N/A głosów
TMDb Ocena 5.8 5 głosów

Podobne tytuły

Uncle Frank Online Lektor PL
Champion 4: Walka o honor Online Lektor PL
Distorted Online Lektor PL
Raya and the Last Dragon Online Lektor PL
Bohemian Rhapsody Online Lektor PL
A Prayer Before Dawn Online Lektor PL
Ideal Home Online Lektor PL
Zabicie świętego jelenia Online Lektor PL
Lindenberg! Mach dein Ding Online Lektor PL
Sierra Burges jest przegrywem Online Lektor PL
Meg Online Lektor PL
Mob Town Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa