The Year of Spectacular Men Online Lektor PL

The Year of Spectacular Men Online Lektor PL

Jun. 15, 2018 USA 102 Min. N/A
Twoja ocena 0
9
296
głosów

Video Trailer

Reżyser

Lea Thompson
Reżyser

Obsada

Opis

Oglądaj cały film The Year of Spectacular Men / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

Nowość na Blu-ray

“Love, Simon” (DVD 20th Century Fox, 29,98 USD, Blu-ray, 34,99 USD, 4 K, 39,99 USD, również na VOD)

Zbyt wiele współczesnych romskich komiksów przypomina bladą kopie filmów z lat 80., ale adaptacja bestsellera YA dla reżysera Grega Berlantiego “Simon vs. Homo Sapiens Agenda” przypomina film z 2010 roku – aż do jego ścieżka dźwiękowa do Bleachers. Nick Robinson występuje w roli Simona, homoseksualnej nastolatki, która rozważa wszystkie zalety i wady, a jednocześnie radzi sobie z eskalacją plotek na temat mediów społecznościowych o sobie i swoich przyjaciołach. “Miłość, Simon” jest niezaprzeczalnie formułowa, polegając na wymyślnych sytuacjach i postaciach z magazynu. Ale formuła działa. Ten obraz jest słodki i wciągający, z prawdziwym zrozumieniem, w jaki sposób melodramat nastolatków robi i nie zmienia się z pokolenia na pokolenie.

Funkcje specjalne: Ścieżka komentarza, usunięte sceny i fragmenty

VOD

“Rok spektakularnych mężczyzn” (dostępny piątek)

Prawdziwy projekt rodzinny, komedia niezależna “The Year of Spectacular Men” Madelyn Deutch (która również napisała scenariusz) jako Izzy, bezcelowa tysiącletnia siostra, która spotyka się z wieloma nieudacznikami, żyjąc ze swoją odnoszącą sukcesy siostrą Sabriną, modelką i aktorką, graną przez Zoey Deutch. Film jest produkowany przez Howarda Deutch’a i reżyserowany przez Lea Thompson – Madelyn i rodziców Zoey – a dziesięciolecia hollywoodzkiego doświadczenia w grze, w połączeniu z intymnym związkiem aktorów i klijentów, pomaga zmienić zepsutą kolekcję dziwnie romantycznych winiet w coś z iskra. Nie wszystko działa, ale siostry Deutch są zachwycone każdą wspólną sceną, a Madelyn ma niezwykłą obecność na ekranie i uczucie absurdu, które zaznacza 27-latka jako talent do oglądania.

Telewizor tygodnia

“Menace & Murder: A Lynda La Plante Collection” (Acorn DVD, 59,99 USD)

Pisarka Lynda La Plante jest odpowiedzialna za niektóre z najlepszych brytyjskich filmów kryminalnych wszechczasów, w tym “Prime Suspect” i “Trial and Retribution.” Zestaw “Menace & Murder: A Lynda La Plante Collection” łączy trzy filmy La Plante mniej znane programy, w których udział biorą aktorzy, którzy przeszli imponującą karierę. “Podaż i popyt” to Eamonn Walker jako tajny policjant, który bierze udział w najniebezpieczniejszych misjach departamentu. “Killer Net” przedstawia Paula Bettany’ego w opowiadaniu o studentach college’u, których szantażystów online wprowadzają na ścieżkę seryjnego mordercy. Natomiast w “Mind Games” Fiona Shaw gra profilera kryminalnego w sprawie dotyczącej młodego człowieka granego przez Chiwetel Ejiofor.

Z archiwów

“Sześć filmów Nikolausa Geyrhaltera” (Icarus / KimStim DVD / Blu-ray, 74,98 USD)

Zestaw “Six Films” autorstwa Nikolausa Geyrhaltera opiera się na nowej edycji najbardziej znanego austriackiego dokumentu: “Nasz codzienny chleb” z 2005 roku. i okrucieństwo wobec zwierząt. Ta kolekcja przedstawia szeroki wachlarz tematów i stylu Geyrhaltera: od bardziej tradycyjnie dziennikarskiego “Prypeća” (który przeprowadza wywiady z mieszkańcami Czarnobyla, dziesięć lat po katastrofie), “Ponad lata” (który śledzi ostatnich pracowników upadającego zakładu włókienniczego od przed- po zamknięciu) i “Gdzie indziej” (który odwiedza 12 społeczności poza siecią); do bardziej abstrakcyjnego “Abendland” (który milcząco patrzy na ludzi, którzy pracują w nocy, aby podtrzymywać Europę) i jakie może być ostateczne określenie celu Geyrhaltera, “Homo Sapiens” (składające się lub całkowicie statyczne ujęcia opuszczonych obiektów).

the year of spectacular men cda

Oryginalny tytuł The Year of Spectacular Men
Klasyfikacja IMDB 7.1 18 głosów

Podobne tytuły

Profesor Marston i Wonder Women Online Lektor PL
Jaki ojciec, taka córka Online Lektor PL
Wojna o prąd Online Lektor PL
Granica Online Lektor PL
Pasażer Online Lektor PL
Jak dogryźć mafii Online Lektor PL
Asy bez kasy Online Lektor PL
I Can Only Imagine Online Lektor PL
Eskorta Online Lektor PL
Loving Pablo Online Lektor PL
Piotruś Królik 2: Na gigancie Online Lektor PL
மாஃபியா Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa