The Kid Who Would Be King Online Lektor PL

The Kid Who Would Be King Online Lektor PL

Jan. 16, 2019 UK, USA 120 Min. N/A
Twoja ocena 0
7
202
głosów

Video Trailer

Reżyser

Joe Cornish
Reżyser

Obsada

Opis

Oglądaj cały film The Kid Who Would Be King / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

Jest coś tak nostalgicznego w drugim filmie scenarzysty i reżysera Joe Cornisha, miłośnicy filmów z lat 80. wybaczą mu wszystko. Ta przygoda fantasy – spielbergowski spin na legendę arturiańską, która podtrzymuje londyńskie życie w szkole średniej, starożytnych czarodziejów i niektóre bitwy o wzmocnione CG w wielkim starym blenderze – nie pasuje do jego debiutanckiego filmu science-fiction “Atakuj blok” z powodu pewności, ale jest Kolejną ciekawą wizytówką pełnych słów scenografii Cornisha, jego intuicyjnego ucha na tupot i niepokój młodych dzieci oraz różnorodności jego rodzinnego miasta.

To więcej niż tylko wzmocnienie pozycji tych dzieci. Podobnie jak filmy z Amblin, które wyraźnie ją zainspirowały – E.T. Extra-Terrestrial i The Goonies – jego młodzi bohaterowie wiedzą coś, czego nie mają dorośli w swoim życiu. Tutaj 12-letni Alex (Louis Ashbourne Serkis, tak naturalny, jak można się spodziewać po synu Andy’ego) i jego najlepszy kolega Bedders (Dean Chaumoo) stają w obliczu uciążliwej odpowiedzialności ocalenia ludzkości przed armią nieumarłych. Wiele trzeba sobie z tym poradzić, zwłaszcza ze szkolnym bullyrem w ich sprawie i tatą Alexa, który zaginął w akcji równie w stylu Spielberga. Jego mama (Denise Gough) robi wszystko, aby go zachęcić, ale nie jest tak, dopóki nie potknie się o miecz Excalibur na budowie, że znajdzie prawdziwy cel.

Ten mityczny McGuffin jest rzucany w niewyjaśnione miejsce, ale zanim się obejrzysz, zastanawiasz się, jak nikt inny go nie zauważył – Robotnik budowlany, który byłby królem, nie ma tego samego ringu – ruszamy w podróż. W tym, Alex i Bedders, parcie zaradności i odwagi Frodo-i-Samwise, pomagają im inni arturiańscy zszywacze, Merlin. Potęga transformacji czarodzieja widzi w nim najpierw inkarnowanego jako młody człowiek (Angus Imrie), udającego nowego kolegę z klasy, ale kompletnie nieudanego opanowania współczesnego wernakularnego, a następnie jako swojego ponadczasowego ja (Patrick Stewart, robiącego to po królewsku), a od czasu do czasu celów podróży, jako ptak.

Ta starożytna, nowoczesna konfiguracja zapewnia mnóstwo okazji do gagów na ryby i jeden z największych dowcipów z kurczaka smażonych na ekranie. Jeśli Cornish jest najbardziej w domu dzięki tym komiksowym beatom i esejowi, w którym młodzi bohaterowie zaczynają uświadamiać sobie, na co się natknęli – szczupła kosmata Shebelle Rebecca Ferguson Morgana – The Kid Who Be Be King walczy o zniesienie swoich większych sekwencji akcji i ulepszone przez VFX baddie powyżej generycznych. Nie jest czarujący, ale nigdy nie jest mniej przyjemny i przyjemny. Oglądaj to oczami twojego wewnętrznego nastolatka, a będziesz się świetnie bawił.

the kid who would be king cda
the kid who would be king film
the kid who would be king full movie online free
jadwal film the kid who would be king
the kid who would be king online subtitrat
the kid who would be king online free
the kid who would be king online subtitrat in romana
the kid who would be king online sa prevodom
the kid who would be king watch online
the kid who would be king watch free online
watch the kid who would be king online free 123movies

Oryginalny tytuł The Kid Who Would Be King
Klasyfikacja IMDB N/A N/A głosów
TMDb Ocena 7.1 7 głosów

Podobne tytuły

Święta z widokiem Online Lektor PL
Tożsamość zdrajcy Online Lektor PL
Kształt Wody Online Lektor PL
Żywioł. Deepwater Horizon Online Lektor PL
Fantastyczna Czwórka Online Lektor PL
Spider-Man: Into the Spider-Verse Online Lektor PL
Dora i Miasto Złota Online Lektor PL
Paddington Online Lektor PL
Close Online Lektor PL
Logan: Wolverine Online Lektor PL
Anna Online Lektor PL
Cisza Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa