Sześć dni z życia Online Lektor PL

Sześć dni z życia Online Lektor PL

Sep. 12, 2018 Italy 100 Min. N/A
Twoja ocena 0
10
272
głosów

Video Trailer

Reżyser

Obsada

Alessandro Borghi isStefano Cucchi
Stefano Cucchi
Max Tortora isGiovanni Cucchi
Giovanni Cucchi
Jasmine Trinca isIlaria Cucchi
Ilaria Cucchi
Mauro Conte isCarabiniere Arresto
Carabiniere Arresto
Walter Nestola isCarabiniere Arresto
Carabiniere Arresto
Davide Petrucci isCarabiniere Arresto
Carabiniere Arresto
Paolo D Bovani isCarabiniere Arresto
Carabiniere Arresto

Opis

Oglądaj cały film Sześć dni z życia / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

Rising włoski aktor Alessandro Borghi fascynuje jako Stefano Cucchi, młody Roman, który zmarł po brutalnie pobity przez włoską żandarmerię.
Reżyser Alessio Cremonini skrupulatnie rekonstruuje głośną sprawę prawdziwego przestępcy 31-letniego Stefano Cucchi, byłego uzależnionego od heroiny aresztowanego przez włoską żandarmerię za posiadanie narkotyków i pobitego tak sadystycznie, że umarł w areszcie tydzień później, w dniu Moja skóra (Sulla mia pelle). Film jest porywający od thrillera, od początku do końca porywa, co jest zaskakujące, biorąc pod uwagę znajomość sprawy we Włoszech. Jednym z jego głównych atutów jest wschodząca gwiazda Alessandro Borghi, który nadaje swojej osławionej młodości wiarygodność i nieczytelny rzymski akcent i uliczny dowcip, i zamienia siedmiodniowy upadek Cucchi w śmierć w łamiącą serce kalwarię.

Ta sprawa, która miała miejsce w 2009 r., Nadal znajduje się w sądach apelacyjnych, a kolejne procesy są już w toku. Ale Cremonini i jego współautor Lisa Nur Sultan łączą różne sprzeczne wątki prawne w jedną, potężną narrację, nie pozostawiając wątpliwości, że początkowe pobicie było główną przyczyną śmierci, pogarszanej przez kryminalny brak leczenia w serii Roman szpitale. Wydanie Netflix powinno dać nowy powód prokuraturze, do czego aktywnie zachęcała ją siostra ofiary Ilaria Cucchi, którą grała Jasmine Trinca w raczej niewielkiej roli wspierającej.

Choć jeden z najbardziej osławionych przypadków tej dekady i taki, który wstrząsnął opinią publiczną, Cucchi’s jest tylko jednym z 172 przypadków śmierci więźniów, które miały miejsce w włoskich więzieniach w 2009 roku. Nacisk kładziony jest na tę postać pod koniec tego czasu, wyczerpującego pic daje jedną pauzę.

Dla tych, którzy jeszcze nie znają tej historii, film otwiera się z szpitalnym sanitariuszem na zamkniętym oddziale, odkrywając pozbawionego życia Stefano w swoim łóżku, siedem dni po tym, jak został aresztowany w swoim samochodzie za posiadanie 20 gramów haszyszu i niewielkiej ilości kokaina. Jego historia zaczyna się tydzień wcześniej z podstawami życia chłopca: praca w biurze inżynierskim Taty, treningi bokserskie na siłowni, uczestnictwo we Mszy św., Wyrzeźbienie cegiełki haszyszu w mieszkaniu, które kupili mu ludzie.

Pewnej nocy, żartując z kumplem w zaparkowanym samochodzie, samochód zniknie z niczego; do umundurowanej żandarmerii wkrótce dołączają dwaj funkcjonariusze pozazawodowi w ubraniach ulicznych. Po znalezieniu 10 pakietów hasha na Stefano, prowadzą obu chłopców do przesłuchania. To początek koszmaru niesłabnącego napięcia. Kluczowa scena bicia odbywa się jednak poza ekranem. Na odległym posterunku policji w środku nocy Stefano zostaje wepchnięty do celi z trzema oficerami. Kiedy wynurza się z jego twarzy jest masa siniaków, jego plecy bolą i ledwo może chodzić.

Jego stan pogarsza się z każdym dniem; nie może jeść, pić ani oddawać moczu. Trudno zrozumieć, dlaczego nalega, aby “nic się nie stało”, gdy przesłuchiwali go inni policjanci; ironicznie mówi, że spadł ze schodów. Lekarze nie wierzą mu, ale umywają ręce i chowają się za biurokratycznym protokołem, kiedy odmawia leczenia. Sceny przelatują szybko w bezsensownej edycji Chiara Vullo, a coraz słabsza młodzież jest ciągnięta z więzienia do szpitala iz powrotem do więzienia i potykając się przed sędzią, który ledwo spogląda na jego opuchniętą twarz. Tylko niektórym więźniom przyznaje się, że został pobity przez policję, która go aresztowała.

Jest to niewątpliwie zmiana kariery dla Borghiego, którego role przeszły od brutalnego lorda zbrodni w Suburra Stefano Sollimy do tajemniczego kochanka w Ukrytym Neapolu Ferzana Ozpetka. Jest ledwo rozpoznawalny dzięki ogolonej głowie, która podkreśla jego wielkie oczy i wychudzoną ramę. Utrzymując prosty projekt produkcji Roberto De Angelisa i komplety na pograniczu Cremonini, cała uwaga skupia się na protagoniście. Jedynymi zbiegami są jego zdenerwowani starsi rodzice i jego zamężna siostra Ilaria, uczciwi ludzie z klasy średniej, żyjący po niewłaściwej stronie miasta, ale walczący o to, by uwolnić się od narkotykowej pułapki. Niewiarygodne jest to, że odmawia im się dostępu do ich syna i brata, nawet po tym, jak powiedziano im, że jest hospitalizowany, a biurokratyczne obejście, którym są poddawani, jest nieludzkie.

Kino Matteo Cocco (Pericle), czyste i ograniczone w swojej palecie, udaje się uderzać, nie zwracając nigdy uwagi na siebie. Nie jest to jednak wykorzystanie muzyki Mokadelica, która wpisuje się w powszechny współczesny występ w podnoszeniu głośności w błędnej próbie zdominowania nastroju, a kończy się na tym, że brzmi groźnie, ale maudlin.

Wyszukiwane jako:

6 dni z życia kolonisty film
sześć dni z życia online
szesc dni z zycia film na faktach
sześć dni z życia lektor
sulla mia pelle film youtube
sulla mia pelle film 2018
sulla mia pelle film netflix
sulla mia pelle film stefano cucchi
sulla mia pelle film
sulla mia pelle film trailer
sulla mia pelle film completo
sulla mia pelle online
sulla mia pelle film streaming
sulla mia pelle online streaming
sulla mia pelle online gratis
sulla mia pelle online subtitrat
sulla mia pelle online subtitrat in romana
sulla mia pelle guarda online
sulla mia pelle netflix film completo
film sulla mia pelle yahoo
sulla mia pelle youtube film completo
sulla mia pelle watch online
sulla mia pelle film 2018 cast
sulla mia pelle film 2018 streaming
sulla mia pelle riassunto film
sulla mia pelle recensione film
sulla mia pelle uscita film
sulla mia pelle trama film
film simili a sulla mia pelle
sulla mia pelle film hd
sulla mia pelle film completo hd
sulla mia pelle film intero
sulla mia pelle film completo italiano
sulla mia pelle film streaming altadefinizione
sulla mia pelle film streaming ita
sulla mia pelle film streaming cineblog01
sulla mia pelle film cucchi
sulla mia pelle film senza limiti
sulla mia pelle film streaming cb01
sulla mia pelle guarda film
sulla mia pelle film download
sulla mia pelle film completo ita

Oryginalny tytuł Sulla mia pelle
Klasyfikacja IMDB 6.6 14 głosów
TMDb Ocena 8.4 401 głosów

Podobne tytuły

The Tomorrow Man Online Lektor PL
Leave No Trace Online Lektor PL
Fishbowl California Online Lektor PL
Jack Ryan: Teoria Chaosu Online Lektor PL
W blasku nocy Online Lektor PL
Mięso Online Lektor PL
Christine Online Lektor PL
1917 Online Lektor PL
Prawdziwe zbrodnie Online Lektor PL
All Rise Online Lektor PL
Tylko sprawiedliwość Online Lektor PL
Swiped Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa