Świąteczny kalendarz Online Lektor PL

Świąteczny kalendarz Online Lektor PL

Nov. 02, 2018 USA 94 Min. N/A
Twoja ocena 0
8
233
głosów

Video Trailer

Reżyser

Obsada

Opis

Oglądaj cały film Świąteczny kalendarz / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

Co tydzień debiutują nowe oryginalne filmy w serwisie Netflix i innych serwisach streamingowych, często o wiele mniej fanfar niż ich odpowiedniki na dużym ekranie. Cinemastream to seria Vox podkreślająca najbardziej znane z tych premier, w ciągłym wysiłku, aby zachować ciekawe i łatwo dostępne nowe filmy na swoim radarem.

Kalendarz świąteczny
Założenie: Aspirująca fotografka Abby ma pecha zarówno w życiu zawodowym, jak iw życiu miłosnym. Ona także nienawidzi świąt Bożego Narodzenia! Ale wszystko zaczyna się zmieniać, gdy jej dziadek daje jej magiczny kalendarz adwentowy, który przewiduje przyszłość. (Idź z tym!) Czy dzięki wskazówkom kalendarza Abby w końcu będzie mogła podążać za swoimi marzeniami?

Ocena

O co w tym wszystkim chodzi: Kalendarz świąteczny jest częścią strategii widocznej na urlopie Netflix, polegającej na powielaniu szablonu filmowego Hallmark Christmas w jak największej liczbie filmów po zeszłorocznym A Christmas Prince i jego niekontrolowanym, pół ironicznym sukcesie.

W związku z tym, podobnie jak w najlepszych filmach o Hallmark Christmas, najnowszy wpis Netflix do tego gatunku oferuje urocze i pokryte śniegiem małe miasteczko; bohaterka grana przez aktorkę o umiarkowanej sławie w serialach dla nastolatków (Kat Graham z The Vampire Diaries) z dziwacznym, ale nieuczciwym zawodem (jest fotografką); kapryśna i niejednoznacznie nadprzyrodzona dzika karta (magiczny kalendarz!); oraz historia miłosna tak ogólna, że ​​jest romantycznym odpowiednikiem przekąsek z przekąskami marki Cheezums.

Graham gra Abby, która marzy o tym, by zostać “prawdziwym” fotografem i zrobienie tego rodzaju sztuki, która karmi jej duszę, ale zamiast tego płaci rachunki pracując w studiu portretowym. Jest również singlem, mimo że jej najlepszy przyjaciel Josh (Quincy Brown) nieustannie zmierza w jej kierunku.

Ale wtedy! Ukochany dziadek Abby (Ron Cephas Jones, grając na nim) daje jej staromodny drewniany kalendarz adwentowy. Za każdym drzwiami znajduje się figurka o tematyce bożonarodzeniowej, a Abby szybko zdaje sobie sprawę, że figurka każdego dnia przewiduje tego dnia wydarzenia. Czy kalendarz może być magiczny ???

Wraz z rozwojem filmu Abby czuje się rozdarta między Josha i zbyt dobrego, aby być prawdziwym lekarzem (Ethan Peck), który jest komunikatywny w swoich uczuciach i natychmiast prosi ją, by zamiast biernego agresywnego podejścia i polegania na podtekście, więc oczywiście nie może być tym dla niej.

Czy Abby podejmie właściwą romantyczną decyzję? Czy ta decyzja nieuchronnie doprowadzi ją do osiągnięcia wszystkich osobistych i zawodowych celów i marzeń? Z magicznym kalendarzem po jej stronie, jak to możliwe?

Kalendarz świąteczny to rodzaj agresywnie formycznego filmu, na którym Brandmark zbudował swoją markę. W przypadku tego rodzaju filmu formuła jest cechą, a nie błędem: to sprawia, że ​​historia wydaje się przytulna i zużyta, niczym świąteczny klasyk, który widziałeś już pięć razy, zanim go obejrzysz.

Wciąż jednak Kalendarz Świąteczny nie zawiera w sobie wulgaryzmów “Wigilijnego Księcia” (w żadnym punkcie “Kalendarz wakacyjny” nie jest nikim zagrożonym przez wilka). Jest to bardziej powściągliwy, uziemiany film niż jego poprzednik – co w końcu oznacza, że ​​traci część pokrytej słodyczami radości, która sprawiła, że ​​”Książę Bożego Narodzenia” był tak bzyczonym – o tak złym – trafieniu.

Co gorsza, nie zastępuje tej radości czymś wystarczająco specyficznym, by była interesująca sama w sobie. To wciąż głupie, jednorazowe i pocieszające, ale nie jest to taki film, który 53 osoby będą oglądać każdego dnia przez 18 dni z rzędu.

Oryginalny tytuł The Holiday Calendar
Klasyfikacja IMDB N/A N/A głosów
TMDb Ocena 7.6 19 głosów

Podobne tytuły

The Hitman’s Wife’s Bodyguard Online Lektor PL
Hot Bot Online Lektor PL
Bajecznie bogaci Azjaci Online Lektor PL
Arctic Dogs Online Lektor PL
Snowbound for Christmas Online Lektor PL
Między nami kosmos Online Lektor PL
Mamma Mia! Here We Go Again Online Lektor PL
De Kuthoer Online Lektor PL
Love, Rosie Online Lektor PL
Ederlezi Rising Online Lektor PL
Lust Stories Online Lektor PL
Słońce też jest gwiazdą Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa