Swatamy swoich szefów Online Lektor PL

Swatamy swoich szefów Online Lektor PL

Jun. 12, 2018 USA 106 Min. N/A
Twoja ocena 0
10
216
głosów

Video Trailer

Reżyser

Obsada

Glen Powell isCharlie Young
Charlie Young
Lucy Liu isKirsten Stevens
Kirsten Stevens
Taye Diggs isRick Otis
Rick Otis
Tituss Burgess isCreepy Tim
Creepy Tim

Opis

Oglądaj cały film Swatamy swoich szefów / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

To pouczające, że wiele artykułów pochwalających Set It Up jako drugie przyjście rom-com nie kwestionuje jego agresywnej przeciętności. W rzeczywistości większość recenzji obraca tę przeciętność jako wynik pozytywny: Set It Up jest nieoryginalny, pisze Alox Wilkinson Voxa – ale to cecha gatunku, a nie błąd. David Sims z Atlanticem przyznaje, że wartości produkcyjne filmu, intensywne wykorzystanie montaży i nieznośna ścieżka dźwiękowa pozostawiają wiele do życzenia, ale kogo to obchodzi, ponieważ “nie chcą” – napięcie jest wystarczające, aby film mógł moc przez najgłupsze momenty. “(Czy jednak, kiedy jest jasne, jak szkło na midtown wieżowcu, że” będzie “?) The Hollywood Reporter nazwał film” w większości przewidywalny w najlepszym sensie. “Nasz recenzent cieszył się, i na portalu IndieWire, Kate Erbland opisała Set It Up jako “kinową wygodną żywność”. Ale co jest pocieszające dla jedzenia, które w niczym nie smakuje?

Set It Up dumnie nosi swoje genialne pułapki. Zoey Deutch występuje jako Harper, oblężony asystentka potentata medialnego Kirsten (Lucy Liu). Podobnie jak Kate Hudson w “Jak stracić faceta w 10 dni”, czy Jennifer Garner w wieku 13 lat, 30, Harper tęskni za ważnymi, znaczącymi dziełami, ale jest pokrzyżowana realiami swojej pracy, do których należy przyniesienie kolacji dla Kirsten i krycie wokół biuro ma na sobie Fitbit swojego szefa, więc jej trener nie złości się. W kilka minut po rozpoczęciu filmu poznaje Charliego (Glen Powell), który jest asystentem inwestora Ricka (Taye Diggs), który pracuje w tym samym budynku, a także toleruje swój ponury występ w nadziei na awans korporacyjnej drabiny. Wspólnie planują stworzyć swoich pojedynczych szefów, aby mogli sfinalizować niektóre bardzo potrzebne przestoje.

W pierwszym zdaniu jej w dużej mierze pozytywnej recenzji filmu Amy Nicholson opisuje z humorem relację pomiędzy fanami rom-com a przemysłem filmowym. Właśnie to czułem oglądając ten film po przeczytaniu wszystkich świetnych recenzji – że branża jest agresywnym partnerem, głodującym tak znaczącą część społeczeństwa, która pragnie komedii o pogoni za utrzymaniem romantycznych związków, które kształtują życie większości ludzi. Potem, kiedy ta na wpół naśladowana kompilacja kosmetycznie wzmocnionych, odrętwiejących stereotypów pojawia się na naszych ekranach, podskakujemy jak ukochana uczta z dzieciństwa, którą tęskniliśmy przez lata. Set It Up może być oazą na pustyni, ale to nie znaczy, że woda smakuje dobrze.

Jest jangly soundtrack z porywających hitów Motown; olbrzymie, olśniewające biurowce Nowego Jorku; to jest rzecz, w której jesteśmy proszeni, aby uwierzyć, że piękna, inteligentna, złożona młoda kobieta od lat nie ma randki. Na początku filmu Harper znów się spóźnia, połowa jej kołnierzyka schludnie wplotła się w sweter, z włosami upiętymi w upiornej bułce. Charlie odchodzi raczej bardziej smętnie – nosi garnitury i spotyka supermodelkę – ale w głębi duszy jest naprawdę dobrym gościem.

Większość fanfar, które zostały zrobione na temat Set It Up, ma związek ze współczesnymi aktualizacjami długotrwałych formuł. Pizza zjedzona prosto z pudła na podłodze mieszkania współdzielonego ze współlokatorami przy romantycznym wieczorze; Harper nie musi rezygnować z ambicji zawodowych, by zdobyć faceta; ani Rick, ani Kirsten nie są białe. Film jest niezachwiany w swojej krytyce nierówności dochodów, uprawnień zamożnych i demoralizacji gig-gospodarki. Ale sama wokeness nie wystarczy, by odświeżyć nieświeże mikstury. Podczas gdy Deutch jest naturalną, niekończącą się obserwowalnością, a Powell zapewnia wystarczająco kontrastowy kontrast z jej uroczym urokiem, oboje niemal zupełnie nie mają chemii.

Mimo wszystko, nic dziwnego, że krytycy ślizgają się po nim: Set It Up to film o filmach. Albo raczej film o filmach, które podobają się im. Harper i Charlie debatują, czy ich plan jest bardziej Cyrano czy Parent Trap; film krąży w tempie, w którym pojawiają się hollywoodzkie komedie Hollywood z wczesnych lat 2000, ale z większą liczbą dowcipów, ponieważ jest to połączenie Netflix. Możesz zostać pozytywnie zmiażdżony, przekształcając częste dramatyczne przygody filmu w zabawę z piciem – jak moment, w którym szybka piosenka zamienia się w powolną, zmuszając naszych niechętnych zakochanych do zbliżenia się.

Set It Up jest tworzony przez i dla ludzi, którzy lubią odnawiać takie oszałamiające chwile; recenzenci mają tendencję do wybaczania programowej rozrywce, która miesza się z własnymi kliszami. Ponieważ jesteśmy spragnieni gatunku, który nie ma globalnego potencjału franczyzy – nie ma potrzeby CGI ani zielonego ekranu, aby Dwayne “the Rock” Johnson był wściekły – krytycy predysponowani do przeglądu gatunku Set It Up, jakby to było dobre danie. Naprawdę jednak film jest kinowy Soylent: bez smaku, bez radości i pozbawiony niespodzianek. To świadectwo wieloletniego zaniedbania przemysłu filmowego, że zostawiamy uczucie pełne.

Wyszukiwane jako:

swatamy swoich szefów cda
swatamy swoich szefów film
swatamy swoich szefów zalukaj
swatanie swoich szefów cda
swatamy swoich szefów ebd cda
film podobny do swatamy swoich szefów
swatamy swoich szefów film cda
swatamy swoich szefów cda hd
swatamy swoich szefów / set it up (2018) cda
swatamy swoich szefów lektor
swatamy swoich szefów online lektor
swatamy swoich szefów napisy online
swatamy swoich szefów online napisy pl
swatamy swoich szefów online pl
swatamy swoich szefów online napisy
swatamy swoich szefów film online

Oryginalny tytuł Set It Up
Klasyfikacja IMDB N/A N/A głosów
TMDb Ocena 6.9 194 głosów

Podobne tytuły

The Peanut Butter Falcon Online Lektor PL
The Barren Pine Online Lektor PL
Viena and the Fantomes Online Lektor PL
Arctic Dogs Online Lektor PL
Monster Trucks Online Lektor PL
Niedobrani Online Lektor PL
Ukryte piękno Online Lektor PL
Robinson Crusoe Online Lektor PL
Benedetta Online Lektor PL
Milion sposobów, jak zginąć na Zachodzie Online Lektor PL
Grand Budapest Hotel Online Lektor PL
Lust Stories Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa