Spider-Man: Into the Spider-Verse Online Lektor PL

Spider-Man: Into the Spider-Verse Online Lektor PL

Dec. 12, 2018 USA N/A
Twoja ocena 0
8
182
głos

Video Trailer

Reżyser

Obsada

Shameik Moore isMiles Morales / Spider-Man (voice)
Miles Morales / Spider-Man (voice)
Jake Johnson isPeter Parker / Spider-Man (voice)
Peter Parker / Spider-Man (voice)
Liev Schreiber isWilson Fisk / Kingpin (voice)
Wilson Fisk / Kingpin (voice)
Hailee Steinfeld isGwen Stacy / Spider-Gwen (voice)
Gwen Stacy / Spider-Gwen (voice)
Mahershala Ali isAaron Davis / Prowler (voice)
Aaron Davis / Prowler (voice)
Brian Tyree Henry isJefferson Davis (voice)
Jefferson Davis (voice)
Lily Tomlin isAunt May (voice)
Aunt May (voice)
Lauren Vélez isRio Morales (voice)
Rio Morales (voice)
Nick Jaine isMath Teacher (voice)
Math Teacher (voice)
Muneeb Rehman isLiterature Teacher (voice)
Literature Teacher (voice)

Opis

Oglądaj cały film Spider-Man: Into the Spider-Verse / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

Od zarania XXI wieku pojawiło się sześć różnych filmów Spider-Mana, a to nie wiąże się z falą spin-offów, crossoverów franczyzowych i już planowanych sequeli. Trzech utalentowanych aktorów (Tobey Maguire, Andrew Garfield i Tom Holland) odegrało tę rolę, czyniąc z superbohatera internetowego pokolenia Jamesa Bonda – płaszcza solennie przechodzącego od przystojnego 20-do przystojnego 20-osobowego. Świat naprawdę nie potrzebuje kolejnego filmu Spider-Man, który właśnie sprawia, że ​​Spider-Man: Into the Spider-Verse jest tak niespodziewaną przyjemnością: Oto najnowszy wpis w w pełni nasyconym gatunku, który w jakiś sposób, poprzez czystą twórczą rozrywkę, ma coś nowego.

Po pierwsze, jest to film animowany, który inteligentnie wykorzystuje język wizualny komiksów, aby jego bohaterowie poruszali się w sposób, który nie byłby możliwy do wykonania w akcji na żywo, nawet przy ekspansywnym budżecie. Po drugie, Into the Spider-Verse istnieje poza wszelką inną ciągłością Marvela, więc nie musi martwić się o tworzenie kolejnych sequeli lub odwoływanie się do poprzednich edycji. I wreszcie, jest produkowany przez Phila Lorda i Christophera Millera, którzy od dawna specjalizują się w tłumaczeniu nieporęcznych projektów na miłe hity kinowe, takie jak The Lego Movie i 22 Jump Street.

WIĘCEJ OPOWIEŚCI
 
Spider-Man: Homecoming to jeden z najlepszych filmów o superbohaterach w latach
CHRISTOPHER ORR
 
Czy umowa Sony i Marvela może oznaczać nie-białego Spidermana?
DAVID SIMS
 
Ralph Breaks Internet oferuje chillingly Accurate Vision of Modern Life
DAVID SIMS
 
“The Amazing Spider-Man 2” walczy, gdy nie ma zabawy
DAVID SIMS
Pan i Miller nie są reżyserami filmu (choć Pan współprowadził scenariusz); to zasługa Boba Persichettiego, Petera Ramseya i Rodneya Rothmana. Ale anarchiczne odciski palców duetu są w tym filmie, który wyłapuje różnych Spider-menów i Spider-kobiety z wielu wymiarów i sprawia, że ​​rozbijają się o życie Milesa Moralesa (wyrażonego przez Shameika Moore’a), nastolatka Afro-Latino, który znajduje się w błogosławieństwie pająk-moce. Jako bohater komiksów stworzony przez Briana Michaela Bendisa i Sarę Pichelli w 2011 roku, Miles był odświeżającym spojrzeniem na bohatera, który klikał publicznością; jego filmowy odpowiednik z pewnością zrobi to samo.

Choć Into the Spider-Verse jest opowieścią o początkach, starają się unikać męczących tropów. Tak, Miles zostaje ukąszony przez magicznego pajęczaka i tak, musi uporać się ze swymi pełzającymi po ścianie mocami. Ale film załamuje i satyralizuje ten proces poprzez fantasmagoryczne wizualizacje (które pięknie łączą dwuwymiarową komiksową sztukę z trójwymiarową sztuką filmową) i jego rozkosznie rozległą kompozycję. Każda wersja Spider-Mana wie, że z wielką siłą wiąże się wielka odpowiedzialność, ale ta wiadomość może być przetłumaczona na tysiące sposobów.

Czytaj: “Spider-Man: Homecoming” to jeden z najlepszych filmów o superbohaterach od lat.

W grze Into the Spider-Verse, Miles znajduje się w połowie bitwy pomiędzy klasycznym Peterem Parkerem Spider-Manem (Chris Pine) i jego długoletnim wrogiem, Kingpisem (Liev Schreiber), który animowany jest jako gigantyczny 10-metrowy cinderblock osoby. Kingpin pracuje z maszyną, która otwiera portale na inne wymiary; szaleje, zabija Petera Parkera i wymachuje różnymi alternatywnymi iteracjami go na świat, w tym smutną, 40-wersyjną wersją wyrażoną przez Jake’a Johnsona. Ten nowy Peter bierze Milesa pod swoje skrzydła i próbuje wyszkolić go do roli Spider-Mana, ale wystarczająco szybko lekcje zaczynają płynąć w obu kierunkach.

Obok Petera Parkera z Johnsonem o piwnej twarzy znajduje się Spider-Woman (chłodna, nastoletnia Gwen Stacy z wypowiedziami Hailee Steinfeld), Spider-Man Noir (czarno-biały zwrot z “30s” od Nicolasa Cage’a), Peni Parker ( japoński student, wyrażony przez Kimiko Glenna, z futurystycznym robotem na czele) i Spider-Ham (kreskówka świnia-osoba, której głos zabrał John Mulaney). Każdemu nadano odrębny styl wizualny: Spider-Ham jest prosto z Looney Tunes, przywołując gigantyczne drewniane młotki na pozór znikąd, podczas gdy Peni Parker wyszedł ze świata anime, a Spider-Man Noir nieustannie towarzyszy wycie wiatru i deszczu.

Oglądanie wszystkich tych postaci razem z Milesami jest niekończące się zabawne, a reżyserom udało się sprawić, by każde wizualne podejście współistniało organicznie w tej samej ramie. Zespół głosowy – w skład którego wchodzi także Brian Tyree Henry jako tępy policjant Milesa i Mahershala Ali jako jego chytry, ale charyzmatyczny wuj – nasyca każdą postać specyficzną osobowością. Szczególnie Johnson jest rewelacją, która wprowadza ducha swojej niezadowolonej postaci w New Girl do supermocnego bohatera, który zna podstawy do-goodism, ale który dawno temu stracił pasję do swojej pracy.

Gdy Miles, Peter i gang pracują nad przyjęciem Kingpina i przywracają wszystkie postacie do ich prawowitego wymiaru, Peter ponownie zaczyna się bawić, wspomagany scenariuszem przepełnionym szaloną energią. Do Spider-Verse powinieneś poczuć się jak marne ćwiczenie

Wyszukiwane jako:

spider-man into the spider-verse online
spider-man into the spider-verse pl
spider-man into the spider-verse dubbing pl
spider-man into the spider-verse full movie online
spider-man into the spider-verse full movie online free
spider man into the spider verse free online
spider man into the spider verse pl
spider man into the spider verse movie online
spider-man into the spider-verse napisy pl
spider-man into the spider-verse online pl
spider-man into the spider-verse online watch
spider-man into the spider-verse online full movie
spider man into the spider verse online free
spider man into the spider verse cda pl
spider man into the spider verse online pl
spider-man into the spider-verse watch online free
spider man into the spider verse watch online 123movies
spider-man into the spider-verse (2018) online subtitrat

Oryginalny tytuł Spider-Man: Into the Spider-Verse
Klasyfikacja IMDB N/A N/A głosów

Podobne tytuły

Mścicielka Online Lektor PL
Przykładny obywatel Online Lektor PL
Minionki Online Lektor PL
Jupiter: Intronizacja Online Lektor PL
Pan “Wypadek” Online Lektor PL
Ewolucja planety małp Online Lektor PL
Bogowie Egiptu Online Lektor PL
Noe: Wybrany przez Boga Online Lektor PL
KL Special Force Online Lektor PL
Czasy ostateczne: Pozostawieni Online Lektor PL
Snajper Online Lektor PL
Miss Fisher & the Crypt of Tears Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa