Nienawisc, która dajesz Online Lektor PL

Nienawisc, która dajesz Online Lektor PL

Oct. 19, 2018 USA 133 Min. N/A
Twoja ocena 0
10
149
głosów

Video Trailer

Reżyser

Obsada

Amandla Stenberg isStarr Carter
Starr Carter
Lamar Johnson isSeven Carter
Seven Carter
Regina Hall isLisa Carter
Lisa Carter
Russell Hornsby isMaverick Carter
Maverick Carter
Common isCarlos
Carlos
Issa Rae isApril Ofrah
April Ofrah
Algee Smith isKhalil Harris
Khalil Harris
Karan Kendrick isIesha Robinson
Iesha Robinson

Opis

Oglądaj cały film Nienawisc, która dajesz / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

Trauma jest pełzającym zagrożeniem, zakorzenia się w ciele i przechodzi przez linie rodzinne. Trudno to opisać bez pomocy badań klinicznych, a jeszcze trudniej do wizualizacji na ekranie. Ale w filmie The Hate U Give, opartym na powieści dla młodych dorosłych o tej samej nazwie, trauma jest niemal własną postacią, siłą otaczającą każdego z poznanych ludzi.

Jest Starr, grana przez Amandlę Stenberg, która próbując zrównoważyć swoje życie w jej zaniedbanej, afroamerykańskiej okolicy z innym życiem w liliowo-białej, prywatnej szkole średniej Williamson High School, musi zmagać się z traumą widząc zamordowanego jej najlepszego przyjaciela z dzieciństwa . Film kręci się wokół jej drugiego morderstwa – drugiego z dzieciństwa, Khalila, zabitego przez policjanta podczas postoju na drodze – i jej prób pogodzenia się z tą traumą i użycia jej głosu, by wypowiadać się przeciwko niesprawiedliwość. Ale są też jej rodzice, Maverick i Lisa, grani przez Reginę Hall i Russella Hornsby’ego, którzy zmagają się z tym, jak chronić swoje dzieci przed przemocą i stratą, którą same musiały znosić przez całe życie. Są dwaj bracia Starr, Seven i Sekani, którzy muszą być świadkami, jak ich ojciec jest prześladowany przez policję. A potem jest czarna społeczność, która otacza ich w fikcyjnym mieście Garden Heights, żyjąc z traumą, którą lokalna policja, a także gang rządzący sąsiedztwem, Lordowie Króla, poddają ich codziennie.

Niełatwo jest przekazać terror, wstrząsnąć gniewem i nawiedzać pamięć długotrwałej traumy. Ale w jej imponującym wykonaniu, Stenberg nabija go, wywołując to zranienie, nawet gdy Starr jest zmuszona go połknąć przed kolegami z klasy i białym chłopakiem Chrisem, granym przez K.J. Apa (Archie na Riverdale). Od chwili, gdy jest świadkiem zamordowania jej przez policjanta do chwili, gdy krzyczy “Khalil żył” do megafonu ze szczytu samochodu policyjnego do tłumu zgromadzonych demonstrantów demonstrujących przeciwko nieuchronnej decyzji wielkiej ławy przysięgłych, aby nie wnosić oskarżeń przeciwko Odpowiedzialny za to oficer, nie można nie czuć, jak ten niezgłębiony ból odbija się z ekranu.

Wyszukiwane jako:

nienawiść którą dajesz online
nienawiść którą dajesz cały film
nienawiść którą dajesz film

Oryginalny tytuł The Hate U Give
Klasyfikacja IMDB 6.6 3,213 głosów
TMDb Ocena 8 65 głosów

Podobne tytuły

Sprzymierzeni Online Lektor PL
Bez Litości Online Lektor PL
Ptak, który zwiastował trzęsienie ziemi Online Lektor PL
Euphoria Online Lektor PL
Szybcy i wściekli 8 Online Lektor PL
Dirty Dead Con Men Online Lektor PL
Zjawa Online Lektor PL
Wiek Adaline Online Lektor PL
The Happy Prince Online Lektor PL
Czwarta władza Online Lektor PL
Syn swojego kraju Online Lektor PL
Po prostu walcz 3 Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa