Men in Black: International Online Lektor PL

Men in Black: International Online Lektor PL

Jun. 12, 2019 USA, UK 115 Min. N/A
Twoja ocena 0
9
177
głos

Video Trailer

Reżyser

F. Gary Gray
Reżyser

Obsada

Opis

Oglądaj cały film Men in Black: International / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

Wątpliwe jest, aby któryś z płatnych klientów faktycznie zamówił kolejny film „Mężczyźni w czerni”. Choć oryginał z 1997 r. Był radosną rozkoszą, MiB 2 i 3 zdefiniowały meh. Mimo to, jeśli zamierzasz zmodernizować franczyzę bez Willa Smitha i Tommy Lee Jonesa, którzy będą jeździć na stada kosmitów wśród nas, sprytny krok w kierunku wprowadzenia Chrisa Hemswortha i Tessy Thompson. Obaj dostarczyli prawdziwej komicznej iskry na imprezę, którą był Thor: Ragnorak i nie stracili dotyku. Hemsworth i Thompson wyglądają wspaniale, podobnie jak Reservoir Dogs i uzbrojeni w paralizatory, by wystrzelić kosmitę.

Men in Black: International przełącza lokal oryginału w Nowym Jorku na globusowy kłus egzotycznie, ale bez znaczenia z Londynu do Marrakeszu, Neapolu i Paryża. Fabuła, starannie przygotowana przez Art Marcum i Matta Hollowaya, wydaje się bardziej błyskotliwa niż kiedykolwiek. A reżyser F. Gary Gray (Straight Out of Compton) – w pierwszym trylogii Barry’ego Sonnenfelda – wyczerpuje się, próbując sterować tym statkiem bez steru.

Oglądaj Chris Hemsworth Cover „Hurt” jako Fat Thor w „Fallon”
Najlepsze filmy do obejrzenia w czerwcu: nowe „Mężczyźni w czerni”, „Toy Story”, „X-Men”
Hemsworth i Thompson, który ma zadatki na wielką gwiazdę, podnoszą ciężko. I, cudownie, zachowują lekkość, przewiewność i oglądalność. Niezapomniany? To wymaga zbyt wiele. Hemsworth, ostatni raz postrzegany jako Gruby Thor w Avengers: Endgame, gra brawurowo, Jamesa Bonda – agenta H, wesołego dowcipnisia bez skrupułów w łamaniu zasad firmy, w tym angażowania się w seks międzygatunkowy. Ale ma poparcie MiB Honcho, High T (Liam Neeson), który związał się z H w ​​polu. Natomiast Thompson jest estrogenem we wszechświecie testosteronowym. Spotykamy ją jako Molly, dziecko z Brooklynu, które marzyło o dołączeniu do Mężczyzn w Czarnych, odkąd miała bliskie spotkanie z dziewczęcym obcokrajowcem (oczywiście pojawi się później, wszyscy dorośli). To Molly rozmawia na stanowisku próbnym z Agentem O (wiecznie wspaniałą Emmą Thompson). „Nie zaczynaj”, mówi O kwaśno, gdy Molly – obecnie znana jako Agent M – pyta: Dlaczego to nie mężczyźni i kobiety w czerni? Times Up i tak dalej.

M jest szalenie przerażony seksistowskimi wybrykami H, ale atrakcja jest taka sama. Nie pomijaj radosnego kopa oglądania gwiazd, które świecą nawet w scenariuszu ze słabą żarówką. Ale najpierw H i M mają problemy do rozwiązania: jest kret w MiB – czy to agresywny Agent C (Rafe Spall)? Ziewać. A co z tymi śmiertelnymi obcymi rodzeństwami, granymi przez francuskich artystów hip-hopowych i pomocniczych tancerzy Beyoncé, Larry’ego i Laurenta Bourgeois, znanych jako Les Twins? Co najważniejsze, istnieje broń zagłady (czyż nie zawsze?), Którą należy znaleźć i zniszczyć. Były squeeze H Rizy, grany przez Rebeccę Ferguson, obecnie jest w posiadaniu. A ponieważ jest handlarzem broni z kończynami jak ośmiornica, jest potężnym wrogiem.

Pomimo wszystkich rozwiązań wynik jest dziwnie płaski. Pomaga to agentom w sprzymierzeniu się z małym kosmitą Pawnym – jest wielkości kawałka szachowego i zabawnie wyrażanego przez Kumail Nanjiani. Pawny ma świetną zabawę, kiedy utknie na pierwszym biegu. Wydziały makijażu i efektów specjalnych pracują w nadgodzinach, aby nas olśnić, ale obcy nigdy nie są przerażeniem, jakim byli kiedyś. Czy osiągnęliśmy punkt nasycenia stworzenia? Wygląda jak. Choć film wydaje się być łagodny, wciąż są przyjemności. Musująca biplay między Hemsworth i Thompson trzyma nas szczęśliwie w grze. Whatever Men in Black: International brakuje oryginalności i humoru, ta para livewiresów sprawia, że ​​wszystko staje się łatwe.

Oryginalny tytuł Men in Black: International
Klasyfikacja IMDB 6.7 129 głosów

Podobne tytuły

Grand Isle Online Lektor PL
Blockers Online Lektor PL
Ben-Hur Online Lektor PL
Acts of Violence Online Lektor PL
El plan Online Lektor PL
Do wszystkich chłopców, których kochałam Online Lektor PL
Plan ucieczki Online Lektor PL
Book Club Online Lektor PL
Baywatch. Słoneczny Patrol Online Lektor PL
Escape Plan 2: Hades Online Lektor PL
Klaskacz Online Lektor PL
Sing Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa