Mary Poppins Powraca Online Lektor PL

Mary Poppins Powraca Online Lektor PL

Dec. 19, 2018 USA 131 Min. N/A
Twoja ocena 0
8
206
głosów

Video Trailer

Reżyser

Rob Marshall
Reżyser

Obsada

Emily Blunt isMary Poppins
Mary Poppins
Ben Whishaw isMichael Banks
Michael Banks
Emily Mortimer isJane Banks
Jane Banks
Pixie Davies isAnnabel Banks
Annabel Banks
Nathanael Saleh isJohn Banks
John Banks
Joel Dawson isGeorgie Banks
Georgie Banks
Colin Firth isWilliam "
William "

Opis

Oglądaj cały film Mary Poppins Powraca / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

Tworzenie sequela do ukochanego filmu jest prawie zawsze przegraną propozycją. Tak, istnieją chwalebne wyjątki, takie jak “Ojciec chrzestny: część II”, “Gwiezdne wojny: odcinek V – Imperium kontratakuje” i “Toy Story 3”, ale lista znacznie się zmniejsza.

“Mary Poppins Returns”, która pojawia się ponad 20 lat po “Mary Poppins”, wcale nie jest porażką. Jest dobrze dopracowany, dobrze działa i oferuje niesamowite kombinacje akcji na żywo / animacji. Ale nigdy nie osiąga się tak naprawdę startu, co jest dużym problemem dla musicalu – zwłaszcza dla tego musicalu.

Nastawieniem jest Londyn podczas “wielkiego kryzysu” – tj. Kryzysu. Dzieci z pierwszego filmu Banków są już dorosłe: niedawno owdowiał się Michael (Ben Whishaw), który pracuje w banku. jego siostra, Jane (Emily Mortimer), mieszkająca w pobliżu, jest organizatorem pracy. Ona, wraz z Ellen (Julie Walters), marudną gospodynią, pomaga opiekować się trojgiem dzieci Michaela (w tej roli Pixie Davies, Nathanael Saleh i Joel Dawson), ale potrzebna jest najwyraźniej pomoc.

Wejdź do Mary Poppins Emily Blunt, wysiadając z nieba z torbą i parasolem. Choć jest energiczny i bezsensowny, w końcu robi wszystko dobrze, pomimo nadchodzącego kryzysu, w którym bankowy dom zostanie przejęty za niezapłacenie kredytu hipotecznego, chyba że Michael będzie mógł zlokalizować brakujące papiery wartościowe swojego ojca.

Reżyser Rob Marshall, scenarzysta David Magee, i Marc Shaiman i Scott Wittman, którzy napisali muzykę do tego utworu, wyraźnie podziwiają oryginał Julie Andrews-Dick Van Dyke, tak, że modyfikują swój film na bardzo podobnych liniach. Na przykład oryginalny film miał numer muzyczny “Krok w czasie”; tutaj jest “Trip a Little Light Fantastic”. To, że tak wiele numerów w nowym filmie dotyczy Lin-Manuel Mirandy jako latarnika – ukłon w stronę kominiarza Van Dyke’a – jest najlepsze, ponieważ jest pierwszorzędnym piosenkarzem i tańcem, nawet jeśli brawurowo mniej niż pierwszorzędny materiał. I podobało mi się, że Blunta podniecają Mary Poppins. Nie jest tak tragiczna jak Julie Andrews. (Herezja mówić, wiem.)

Ale nie wyszedłem nucąc żadnej z piosenek, a nawet bardziej pomysłowe sekwencje, takie jak ta, w której Mary Poppins wciąga dzieci w świat fantazji, wyodrębnione z ilustracji namalowanych na ceramice, tak naprawdę nie pozostały ze mną. Mimo to, przypuszczam, że chwilowa radość jest lepsza niż brak radości w ogóle, i jest wspaniały moment na końcu, kiedy Van Dyke nagle pojawia się w kamerze karcąc kierownika banku szkorbutu (Colin Firth) i robi skok baletowy na stół. Wiwatowałem. Ocena: B (oceniane PG dla niektórych łagodnych elementów tematycznych i krótkich akcji).

Wyszukiwane jako:

mary poppins powraca cda
mary poppins powraca online
mary poppins powraca zalukaj
mary poppins powraca cały film
mary poppins powraca cda hd
mary poppins powraca cały film po polsku
mary poppins powraca mary poppins returns cda
mary poppins powraca napisy

Oryginalny tytuł Mary Poppins Returns
Klasyfikacja IMDB N/A N/A głosów
TMDb Ocena 7.1 276 głosów

Podobne tytuły

Tini: Nowe życie Violetty Online Lektor PL
Doktor Strange Online Lektor PL
Święta z widokiem Online Lektor PL
Johnny English: Nokaut Online Lektor PL
In the Heights Online Lektor PL
Małgosia i Jaś Online Lektor PL
Barbie: Tajne agentki Online Lektor PL
The Unknown Tour Online Lektor PL
A-X-L Online Lektor PL
Świąteczny kalendarz Online Lektor PL
Paskudy. UglyDolls Online Lektor PL
Piotruś Królik Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa