Izzy Gets the F*ck Across Town Online Lektor PL

Izzy Gets the F*ck Across Town Online Lektor PL

Jun. 22, 2018 USA 86 Min. N/A
Twoja ocena 0
8
237
głosów

Video Trailer

Opis

Oglądaj cały film Izzy Gets the F*ck Across Town / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

Indyjska komedia Izzy Gets the F * ck Across Town istnieje w świecie, w którym pozytywne i negatywne zmiany ostatniego ćwierćwiecza – pod względem ekonomicznym, estetycznym, kulturalnym i, być może, najbardziej widocznym, miejską infrastrukturą – nigdy nie miały miejsca.

Film ma wiele pozytywnych cech – jak również niektóre z wyświechtanych stereotypów – które sprawiły, że ruchy kina niezależnego i muzyki grunge z początku lat 90. były tak ekscytujące. Niestety, Izzy zjada wiele ze swojej wczesnej obietnicy i energii na romantycznej fabule woli i nie lubią, którą film jednocześnie oddaje i traktuje z pogardą.

Izzy Gets the F * ck Across Town podąża za jednym dniem w tak zwanym życiu tytularnego obłędu (Mackenzie Davis, Halt and Catch Fire, który jest także producentem), gdy budzi się po kaca po jednodniowej imprezie w Święta Monika. Właśnie została wyrzucona z jej występu w branży cateringowej, na jej koncie bankowym wypłacono 35 USD, a jej junkier samochodu jest naprawiany przez obojętnego sąsiada o imieniu Dick (Brandon T. Jackson).

Izzy jest również zrywana przez parę rozpadów: jedną z jej siostrą Virginią (The Leftover’s Carrie Coon), która porzuciła punkową kapelę Kissy’ego Dickensa w stylu Riot Grrrl tuż po starcie i jedną ze swoim byłym chłopakiem Rogerem ( Unbroken’s Alex Russell), który ma się ożenić. Sprzeczny i całkowicie na wpół wypieczony plan Izzy to jakoś przedostać się przez miasto do miejsca zaręczynowych wzgórz Los Feliz i rozpalić ich dawny płomień.

Scenografia przypomina współczesny riff na motywach z kultowej komedii Martina Scorsese z 1985 r. After Hours. Podobnie jak w tym filmie, Izzy Gets the F * ck Across Town jest pod wrażeniem dziwaków, których bohaterka napotyka podczas swoich nieszczęść. Rzeczywiście, wraz ze ścieżką dźwiękową, która zawiera melodie od Corina Tuckera i Heavensa do Betsy, największym atutem filmu jest imponujący zestaw aktorów w rolach głównych, w tym Haley Joel Osment, Alia Shawkat i Annie Potts, którzy dostarczają wspaniałych komediowych momentów.

Coon jest szczególnym wyróżnikiem; jest w stanie wydobyć z Izyzją niezwykle skomplikowaną historię z ledwie lodowatym spojrzeniem. Dla porównania, Roger Russella (a co za tym idzie, cała romantyczna linia, na której film powiesił swoją brudną bieliznę) jest trochę nieudany.

Kłopotliwe, że L.A. film przedstawia bardziej znane osoby, które znają miasto z Download za pomocą Rapideo.pl piosenki Missing Persons lub błędnego New York Timesa myślą o kawałkach niż ten, który faktycznie istnieje dzisiaj. Jak każdy, kto tam mieszka, wie, że miasto dokonało olbrzymiej inwestycji w system kolei, Metro L.A., który teraz rywalizuje z Chicago, a nawet z Nowym Jorku (bo, wiesz, ten działa). Nasz bohater mógł z łatwością dojechać na Expo Line w Santa Monica, przewieźć do centrum i zostać tam, by zepsuć imprezę w Los Feliz, mając do dyspozycji dwie i pół godziny.

Oryginalny tytuł Izzy Gets the F*ck Across Town
Klasyfikacja IMDB 7.5 92 głosów

Podobne tytuły

Teen Beach 2 Online Lektor PL
Jojo Rabbit Online Lektor PL
Dorwać Wattsa Online Lektor PL
Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara Online Lektor PL
Ulysses & Mona Online Lektor PL
W deszczowy dzień w Nowym Jorku Online Lektor PL
Bring It On: Worldwide #Cheersmack Online Lektor PL
The Con Is On Online Lektor PL
Grzeczni chłopcy Online Lektor PL
Les Vétos Online Lektor PL
Raz się żyje Online Lektor PL
Noc W Muzeum: Tajemnica Grobowca Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa