Instant Family Online Lektor PL

Instant Family Online Lektor PL

Nov. 16, 2018 USA 120 Min. N/A
Twoja ocena 0
7
263
głosów

Video Trailer

Opis

Oglądaj cały film Instant Family / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

Przed moim pokazem “Instant Family” w tym tygodniu, reżyser filmu, Sean Anders, pojawił się na dużym ekranie z wcześniej nagranym oświadczeniem. Wyjaśnił publiczności, że film, który mieli obejrzeć, był oparty na prawdziwej historii – jego prawdziwej historii. Anders i jego żona adoptowali troje dzieci z systemu opieki zastępczej i napotkali na nich niewypowiedziane wyzwania, które zainspirowały go do dostosowania swoich doświadczeń do wielko-budżetowej komedii studyjnej z Markiem Wahlbergiem.

Podobnie jak oświadczenie reżysera, “Instant Family” to film z dobrymi intencjami, ale ma nierówny ton, pozostawiając mnie z mieszanymi uczuciami. Wydawało się, że przemówienie to powstrzymuje wszelką krytykę z sentymentalizmem. Niepewność trwała w dzikich wahaniach filmu między tragedią a głupią komedią.

Pete (Wahlberg) i Ellie (Rose Byrne) są stosunkowo nieokreśloną parą, która przestawia domy i mieszka w dość spokojnym, bezdzietnym życiu klasy średniej. Po kłótni z siostrą Ellie, para zaczyna myśleć o posiadaniu dzieci. Martwiąc się o swój wiek, decydują się na wsparcie w nadziei na adoptowanie starszego dziecka. Przypadkiem, zainteresowali się przypadkiem Lizzy (Isabela Moner), nastolatki o ostrym, ale niespokojnym życiu. Para dowiaduje się, że Lizzy pochodzi z dwojgiem młodszego rodzeństwa, wrażliwym chłopcem o imieniu Juan (Gustavo Quiroz) i Litą (Julianna Gamiz), która postanawia zabrać wszystkie trzy do domu. Po krótkim okresie miodowym, chaos zaczyna wybuchać, gdy rodzice po raz pierwszy potykają się o troskliwą nastolatkę i dwa wystraszone dzieci.

Założenie “Natychmiastowej Rodziny” nie jest łatwe do zrobienia, zwłaszcza że Anders, który również był współtwórcą filmu, zawiera w sobie kilka poważnych dawek rzeczywistości. Dzieci w systemie opieki zastępczej mogły być maltretowane lub zmagać się z utratą rodziców, a film jest odświeżająco szczery w tych kwestiach. Czasami jednak ta szczerość jest osłabiona w scenach, takich jak sesje grup wsparcia. Jest moment, w którym Pete i Ellie dzielą się swoimi nowymi przybranymi dziećmi, a grupa śmieje się, ponieważ nowa rodzina jest w okresie miodowym, ale jest to rodzaj śmiechu i czuje się bardziej niezręcznie. Reakcja ta jest odczuwalna w porównaniu do zrelaksowanych bon motów rzucanych przez Tiga Notaro i Octavię Spencer, którzy samodzielnie ratują te sceny, podając ich czas i czas wykonania.

Podczas gdy bohaterowie Wahlberga i Byrne czują się nieco podsekretarzem, dzieląca postać Monera staje się prawdziwym liderem “Instant Family.” Wydajność Monera jest zadziwiająco niesamowita, ożywiająca zmienną osobowość bez przesady. Mogła się uśmiechnąć, pokazując bezwzględną zniewagę, zranić Ellie najdrobniejszą gestykulacją lub przymknąć oczy zimnym wzrokiem na jakąkolwiek postać, która ośmieliła się ją wychować. Moner powołuje się na te działania obronne na podatność Lizzy, a ona jest równie zdolna zapaść się w szlochający bałagan lub śmiać się z rodzeństwem.

Anders, który wcześniej pisał filmy “Daddy’s Home” i “That’s My Boy”, próbował odkryć zabawną stronę ojcostwa. Szczerość w “Instant Family” może nie zawsze dobrze pasować do zapotrzebowania filmu na punchlines, ale daje młodej aktorce, takiej jak Moner, szansę na pokazanie swojego zasięgu. Dodatkowo, z obsadą wspierającą, w skład której wchodzą Notaro, Spencer, Margo Martindale i Joan Cusack, jest wystarczająco dużo dziwnych słodkich występów, żeby się dobrze roześmiać. “Natychmiastowa rodzina” nie jest zbyt schludna, jak film familijny, i ma pewien urok w swoim gorącym apelu, aby opowiedzieć inną historię.

Oryginalny tytuł Instant Family
Klasyfikacja IMDB N/A N/A głosów
TMDb Ocena 3.3 3 głosów

Podobne tytuły

Dni chwały Online Lektor PL
Książę Czaruś Online Lektor PL
Kto się śmieje ostatni? Online Lektor PL
Grand Budapest Hotel Online Lektor PL
Freies Land Online Lektor PL
Downhill Online Lektor PL
Okja Online Lektor PL
Jego ostatnie życzenie Online Lektor PL
Bankier oporu Online Lektor PL
Wilcze echa Online Lektor PL
Ex Machina Online Lektor PL
Vaiana: Skarb oceanu Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa