Billy Boy Online Lektor PL

Billy Boy Online Lektor PL

Jun. 15, 2018 USA 90 Min. N/A
Twoja ocena 0
9
129
głosów

Video Trailer

Reżyser

Obsada

Blake Jenner isBilly Forsetti
Billy Forsetti
Grant Harvey isMikey Valentino
Mikey Valentino
Nick Eversman isGreg Basualdo
Greg Basualdo
Greg Germann isMr. Langdon
Mr. Langdon
Jim Beaver isCrabtree
Crabtree
Andre Royo isMr. Adams
Mr. Adams

Opis

Oglądaj cały film Billy Boy / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

“Mean Streets” mogło odzwierciedlać Nowy Jork, o którym wiedział Martin Scorsese, ale często jego liczni naśladowcy pokazują, jak niewiele osób poznaje o działaniu ulicznym. A jednak to nie powstrzymuje kolejnych pokoleń przed próbą podzielenia się swoimi opowieściami o pechowej młodzieży na średnich ulicach … skądkolwiek się wywodzą, jak w “Billy Boy”, którego zakręceni młodzi bohaterowie kuszą okrutnym losem w mieście film nigdy się nie nadaje do nazywania. (Istnieją przesłanki, że “Boy” został nakręcony w L.A. i Detroit.)

Nie możesz teraz narzekać – 25-letni “Amerykański zwierzak”, Blake Jenner, zbyt ostro na tym płytkim błotku scenariusza, jak to było najwyraźniej jeszcze w jego wieku, kiedy pisał je kilka lat temu. (Nie jest jasne, czy film, który pierwotnie nosił tytuł “Juvenile” i miał pewne problemy z postprodukcją, został nakręcony w 2013 r. Lub później.) Jednakże brak doświadczenia nie jest realną wymówką dla reżysera Bradleya Buecknera, nawet jeśli jest to jego pierwsza funkcja reżyserska. Był pracowitym redaktorem, producentem i reżyserem w wielu głośnych serialach telewizyjnych od 2000 roku, w tym kilku dla Ryana Murphy’ego. Warto zauważyć, że Bueckner, Jenner, jego romantyczne zainteresowanie na ekranie (i poza ekranem niedawno była żona) Melissa Benoist oraz kilku kluczowych członków załogi, którzy pracowali tutaj, pracowali intensywnie nad “Glee”.

Jest zrozumiałe, że mogliby chcieć kreatywnie rozciągnąć się dzięki bardziej zwariowanym, niezależnym projektom, takim jak ten finansowany przez Kickstartera dramat. Ale “Billy Boy” jest najgorszym rodzajem chwytania za “indie cred”: jest irytująco niedopieczony i dopracowany, nie radzi sobie z podstawowymi poziomami definicji postaci i spójnością narracyjną, zbyt często czuje się jak klasyczna pobłażliwość dla ładnych aktorów grających trudne .

Sprowadzony do istotnych elementów, historia jest dość prosta. Billy (Jenner), jego najlepszy przyjaciel Josh (Nathaniel Stroud), brunet o jasnych włosach Greg (Nick Eversman) i psychicznie gwałtowny Mikey (Grant Harvey) są kolegami w wieku szkolnym wychowywanymi po niewłaściwej stronie torów. Nie są z natury “złe” – cóż, przynajmniej Billy i Josh nie są – ale robią sobie jakieś nielegalne psoty, tak jak na początku, gdy jeżdżą samochodem. Mikey prawie pokonał nieszczęsnego człowieka na śmierć bez wyraźnego powodu. To wzbudza złą krew między nim a Billy’m, wzmagając się później, gdy Josh pojawia się martwy w mrocznych okolicznościach, Billy podejrzewa, że ​​dwóch pozostałych może być przywiązanych.

Tymczasem Billy zostaje wyrzucony ze swojej cierpiącej matki i wrogiego ojczyma. Wylądował na progu przyszłej dziewczyny Jennifer (Benoist), kelnerki, która mieszka z mnóstwem przybranych dzieci. Nieuchronnie, rosnące napięcia z wściekłością Mikey zagrażają tej kruchej nowej domości, która prawdopodobnie prowadzi do kulminacyjnej przemocy.

Niestety, te podstawowe elementy są ułożone z możliwie najmniejszą prostotą w nieliniowej strukturze, która prawdopodobnie ma na celu zwiększenie napięcia i złożoności, ale która sprawia, że ​​niedopracowana narracja jest prawie nieprzenikniona. Co gorsza, nie chcemy nawet tego wyleczyć, bo postacie są tak słabo wyryte, że wywołują niewielkie zaangażowanie emocjonalne. To typowe, że film prawie się skończył, zanim Mikey wspomniał, że zawsze chronił Billy’ego jako bezbronnego “białego dzieciaka w meksykańskiej dzielnicy” – do tego czasu nie mieliśmy pojęcia, że ​​związki bohaterów sięgają czasów dzieciństwa, lub że ich środowiskiem jest przede wszystkim Latino.

Scenariusz jest pełen podobnych gapiów, w których powinien znajdować się backstory i podstawowy wgląd. Zamiast tego dostajemy dużo technicznie wprawnych, ale pustych aparatów i sztuczek redakcyjnych, w szczególności irytujące nadużywanie scen odtwarzanych wstecz, bez żadnego oczywistego powodu poza stylistycznym błyskiem. Jest także wiele nieuzasadnionych pokazów stonowanych młodych ciał, sprzecznych z powagą tego filmu.

Wszyscy aktorzy są utalentowani. Ale z tak małym kontekstem, psychologiczną głębią, a nawet przejrzystością linii czasu dla ich postaci, ich histeryczne eksplozje są puste. Kilkakrotnie, gdy zachodzi ciągła wymiana dialogu, czuje się jak improwizacja klasy aktorskiej. “Billy Boy” to jeden z tych filmów, które mogły grać szybciej w większej części, podczas gdy w przypadku większości zwykłej tkanki łącznej brakuje jej żmudnego, 86-minutowego runtime, który nie ma rytmu ani pędu. Ewentualnie, jego dotknięty kolaż ostry dramaty miejskich dramatów mogą być pod wrażeniem, jak przedwcześnie krótki telefon. Ale jak to jest, jest to film, którego teoretyczne dobre intencje są tak samo nieorganiczne, jak jego niespokojne opowiadanie.

Wyszukiwane jako:

billy boy film
billy boy film 2018
billy boy online
billy boy online movie
billy boy 1970 online
billy boy 2017 full movie online
billy boy 2017 watch online
billy boy 2018 film

Oryginalny tytuł Billy Boy
Klasyfikacja IMDB 6.1 42 głosów
TMDb Ocena 4.8 4 głosów

Podobne tytuły

The Seagull Online Lektor PL
CHiPs: Motopatrol Online Lektor PL
Amerykański zabójca Online Lektor PL
Na gleboka wode Online Lektor PL
Ratsasan Online Lektor PL
Kill the Monsters Online Lektor PL
True History of the Kelly Gang Online Lektor PL
Ouija: Narodziny zła Online Lektor PL
Escape Plan: The Extractors Online Lektor PL
The Titan Online Lektor PL
Po prostu walcz 3 Online Lektor PL
7 Days in Entebbe Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa