Apocalypse Rising Online Lektor PL

Apocalypse Rising Online Lektor PL

Jun. 12, 2018 USA 83 Min. N/A
Twoja ocena 0
0 0 votes

Video Trailer

Reżyser

Obsada

Opis

Oglądaj cały film Apocalypse Rising / Niżej jest player do odtwarzania filmu.

Po tym jak ich planeta została spustoszona przez nieumarłych, grupa humanoidalnych kosmitów wylądowała na ziemi, aby zapobiec kolejnej apokalipsie. W przypadku filmu z komedią horroru nie powinno zabrać publiczności więcej niż dwadzieścia minut, aby uświadomić sobie, że jest to ton, do którego zmierza. Na podstawie książki zatytułowanej The Dead Site, ten film jest ohydą proporcji biblijnych.

Od samego początku oczywisty brak próby stworzenia komedii opartej na religii bez potencjalnie obrażających członków wspomnianej religii jest oczywisty i sprawia, że ​​oglądanie jest niesamowicie niewygodne. W drodze na planetę Ziemia kosmici (których nazwiska są całkowicie nie do zapomnienia ze względu na ich absurdalną naturę i brak prawdziwego budowania postaci) wykonują jakiś rodzaj paktu seksualnego, chociaż nawet to jest zrujnowane przez niektóre z najgorszych dźwięków, jakie mamy “. kiedykolwiek doświadczyłem. Niemal każda linia dialogów w pierwszych dwóch trzecich Apocalypse Rising jest stłumiona i zachmurzona albo nieprzyzwoicie głośną podkładową ścieżką dźwiękową, albo niewygodnym dźwiękiem postaci wykonujących akt skruchy, podczas gdy fabuła próbuje być przekazywana przez słabo napisane i tania ekspozycja. Jedna powłoka postaci stawia to najlepiej, gdy mówi naukowcowi, aby “milcz, bo nikt nie dba”.

Pod koniec tej uciążliwości ruchomego obrazu widać wyraźnie, że reżyser Richard Lowry najwyraźniej skończył się budżetem (który został prawdopodobnie użyty na mniej niż odpowiednim makijażu zombie), gdy prezentowane są nieodpłatnie efekty specjalne, w tym karton. patrząc samolot spada z nieba. To była prawdopodobnie najzabawniejsza sekcja filmu ze względu na jej fatalną egzekucję.

To nie jest tylko nudny, nieporządny i niechlujny kawałek filmu, łatwo można go uznać za wysoce obraźliwego dla tych, którzy mają jakiekolwiek wierzenia religijne. Obrazowość i wykorzystanie chrześcijaństwa i Jezusa jest niczym innym jak nieprzemyślanym i krótkowzrocznym spojrzeniem Lowry’ego i wszystkich innych zaangażowanych. Połóż to z jednym z najbardziej absurdalnych przykładów seksu jako dowcipu (kiedy antagonista filmu postanawia spać z zombie, dopóki nie zostanie siłą usunięty z tego aktu), masz z pewnością jeden z najgorszych filmów w niedawnej pamięci.

Oryginalny tytuł Apocalypse Rising
Klasyfikacja IMDB N/A N/A głosów
TMDb Ocena 6 3 głosów

Podobne tytuły

I Am Mother Online Lektor PL
Spider-Man: Homecoming Online Lektor PL
Reign of the Supermen Online Lektor PL
Strażnicy Galaktyki Online Lektor PL
Operacja Overlord Online Lektor PL
IO Online Lektor PL
Transformers: Ostatni Rycerz Online Lektor PL
Hover Online Lektor PL
Piekielna głębia 2 Online Lektor PL
Doktor Strange Online Lektor PL
Polar Online Lektor PL
Exodus: Bogowie i królowie Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Nazwa *
Dodawanie nazwy wyświetlanej
Email *
Twój adres email nie zostanie opublikowany
Strona internetowa